Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ОСЬ ЦЕ потрібно фільтрувати?

Німець

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора!

 

Купив квартиру в ЖК (к. Святошинський р-н) і вода такої якості. Питання: чи потрібно фільтрувати і що потрібно для хорошої води на виході? Дві ванни з двома туалетами, кухня. 2 чоловіка. І проблема з вільним місцем. Як мінімально з точки зору місця можна вирішити проблему? Дякую!!!!

image.jpeg.0b47494e812d6b2c46bdfa8bb0a031be.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора!

 

Купив квартиру в ЖК (к. Святошинський р-н) і вода такої якості. Питання: чи потрібно фільтрувати і що потрібно для хорошої води на виході? Дві ванни з двома туалетами, кухня. 2 чоловіка. І проблема з вільним місцем. Як мінімально з точки зору місця можна вирішити проблему? Дякую!!!!

Фiльтр механiчного очищенная води 10ВВ

Помя'кшувачь 0848

Фiльтр активованим вугiлям 10ВВ.

На питну воду систему зворотнього осмосу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фiльтр механiчного очищенная води 10ВВ

Помя'кшувачь 0848

Фiльтр активованим вугiлям 10ВВ.

На питну воду систему зворотнього осмосу.

 

Перерахованого вистачить для споживання двома ванними на туалетами? А залізо? :( Яка вартість приблизна обладнання та роботи (можна в приват, якщо тут не бажаєте вказувати). Дякуватиму!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перерахованого вистачить для споживання двома ванними на туалетами? А залізо? :( Яка вартість приблизна обладнання та роботи (можна в приват, якщо тут не бажаєте вказувати). Дякуватиму!

Два спаживача можуть вiдкрити одночасно два крани, тобто вистачить. Залiзо трохi зависоке для катiонiту, але все буде добре.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Два спаживача можуть вiдкрити одночасно два крани, тобто вистачить. Залiзо трохi зависоке для катiонiту, але все буде добре.

 

По вартості набору зорієнтуєте? І ще питання: який розмір по ВхШхГ потрібна ніша! На якому етапі все це монтується? Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По вартості набору зорієнтуєте? І ще питання: який розмір по ВхШхГ потрібна ніша! На якому етапі все це монтується? Дякую.

 

Приблизно $900

Розмiри 150х100х35 см.

Краще до початку оздоблювальних робiт.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Помя'кшувачь 0848

Привет, что это за "тополь" такой стройный ?

без подколок.

Реально интересно увидеть такой баллон.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ИМХО как для технических нужд, механики достаточно. Зачем унитазу умягчитель и уголь? Для питья осмос, ничего другого не придумать. Остается муть, железо и марганец. Муть, скорее всего, удастся подчистить механически. 500 мг осадка - типовая киевская вода, стиралки-мойки с ней вполне нормально живут. Марганец и железо на качество стирки тоже не особо повлияют, нынешние качественные моющие средства и не такое переваривают...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ИМХО как для технических нужд, механики достаточно. Зачем унитазу умягчитель и уголь? Для питья осмос, ничего другого не придумать. Остается муть, железо и марганец. Муть, скорее всего, удастся подчистить механически. 500 мг осадка - типовая киевская вода, стиралки-мойки с ней вполне нормально живут. Марганец и железо на качество стирки тоже не особо повлияют, нынешние качественные моющие средства и не такое переваривают...

 

Я не хочу жовтого осаду на унітазі, раковині, пральці, душових лійках! Нормально-гірше поганого, тому я не люблю визначення нормально. Можливо я перфекціоніст? Хз. Але чисти воду потрібно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привет, что это за "тополь" такой стройный ?

без подколок.

Реально интересно увидеть такой баллон.

Привет! конечно 8*44 если 48, то 9

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не хочу жовтого осаду на унітазі, раковині, пральці, душових лійках!

Запобігання жовтого осаду = зменшення рівня заліза + (можливо) пом'якшення. Недешева в експлуатації технологія, враховуючи потрібний обсяг води. Може, краще каченям змити, та й годі? Зараз можливо зробити все й для всього, але потрібні а) гроші, б) простір на систему, в) ще раз гроші, тільки на експлуатацію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Запобігання жовтого осаду = зменшення рівня заліза + (можливо) пом'якшення. Недешева в експлуатації технологія, враховуючи потрібний обсяг води. Може, краще каченям змити, та й годі? Зараз можливо зробити все й для всього, але потрібні а) гроші, б) простір на систему, в) ще раз гроші, тільки на експлуатацію

Це, скоріше, питання "life style", готовності платити за комфорт і переваги.

Якби усі були такі раціональні і працелюбні, то досі іздили б на бричках і косили сіно.

Якість прання у м"якій воді значно вища при менших витратах на порошок.

Я спеціально рахував вартість 1 м3 води після очистки.

неупереджено і PROZORRO :)

В середньому, виходить +18 + 25 грн/м3 залежно від якості вхідної води.

Це для приватного будинку і без урахування на перекачку та нагрівання.

Лінь і тяга до комфорту рушійна сила прогресу і круговороту грошей в економіці :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора!

 

Купив квартиру в ЖК (к. Святошинський р-н) і вода такої якості.

есть вопрос- дом новый?

Если ДА - не спешите.

Если НЕТ - есть повод задуматься откуда вода. (но повлиять все-равно не сможете):(. Тогда питьевую воду- покупать, техническую фильтровать и чистить... ИМХО

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

есть вопрос- дом новый?

Если ДА - не спешите.

Если НЕТ - есть повод задуматься откуда вода. (но повлиять все-равно не сможете):(. Тогда питьевую воду- покупать, техническую фильтровать и чистить... ИМХО

 

Будинок новий, але... Забудовник пробив декілька нових свердловин (умова сільради була) і змішують цю вону зі старими свердловинами у водонапірній башті. От така петрушка! Тому фільтрувати однозначно буду і осмос

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
есть вопрос- дом новый?

Если ДА - не спешите.

Если НЕТ - есть повод задуматься откуда вода. (но повлиять все-равно не сможете):(. Тогда питьевую воду- покупать, техническую фильтровать и чистить... ИМХО

 

Это ЖК Белый Шоколад. И по этому анализу (насколько понимаю, это тот же что я делал год назад) я тему создавал на форуме. Вода централизованная Белогородская, берется из скважин и замешивается в общую трубу. У нас больше чем за год лучше не стало, сомневаюсь что что-то изменится.

 

Проблема этого ЖК в том что кухни небольшие, санузлы в районе 4 кв.м., там выделить метр под очистку это проблема. А ставить кабинетного типа очистку это жирно по стоимости обслуживания, особенно учитывая стоимость квартир.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если вовремя подумать, то нормально можно вписать.

Не видел вашу планировку санузла, но недавно ставил фильтр в Новых Петровцах на квартиру - заняло места 40х40 см и даже недурно получилось, но удаляем только железо. там жесткость невысокая.

13606533_590098597834468_4429052799494878192_n.jpg?oh=9f28a444c4395696d5a6c58894e44dba&oe=582D6E94

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

заняло места 40х40 см

 

400х400 да, можно приютить и в санузле и под кухонной мойкой. Но там и жестковатая вода, кроме железа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...