Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

предложите ворота

Олех

Рекомендовані повідомлення

Подъемные секционные. Алютех классик или что-то рядом. Размер проема 2850х2250. Отдельный вход имеется. Доставка на объект, монтаж не нужны. Без автоматики. Два комплекта ворот. Киев
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Не хочу створювати окрему тему - не впевнений, що зараз потягну фінансово, але... Думав ставити звичайні розпашні ворота (гараж всередині двору - не на вулицю), але читаю, що всі "прогнозують" рано чи пізно їх заміну на секційні. Вартість розпашних зараз прикидаю, нормально зробити все одно вийде не дешево, а от на секційні цін не знаю.

А тому цікавлять секційні ворота без автоматики в гараж в Бровари. Ширина 3250 мм, висота 2600 мм, колір коричневий (можна 8017, 8019). Стіни газобетон, перемичка моноліт, висота 300 мм. Гараж неопаювальний, окремий вхід є. Якщо не важко порахувати - буду радий прочитати в приваті...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
Не хочу створювати окрему тему - не впевнений, що зараз потягну фінансово, але... Думав ставити звичайні розпашні ворота (гараж всередині двору - не на вулицю), але читаю, що всі "прогнозують" рано чи пізно їх заміну на секційні. Вартість розпашних зараз прикидаю, нормально зробити все одно вийде не дешево, а от на секційні цін не знаю.

А тому цікавлять секційні ворота без автоматики в гараж в Бровари. Ширина 3250 мм, висота 2600 мм, колір коричневий (можна 8017, 8019). Стіни газобетон, перемичка моноліт, висота 300 мм. Гараж неопаювальний, окремий вхід є. Якщо не важко порахувати - буду радий прочитати в приваті...

 

Если будет публичный ответ то и других эта информация интересует.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...