Строим Дом

Перезагрузить страницу

Будинок за 50тис. реально?

Ответ

Опции темы
Старый 05.05.2010, 21:55   #1
VPLVUA
Новичок

Вы сказали Спасибо: 12
Поблагодарили 3 раз(а) в 2 сообщениях
По умолчанию Будинок за 50тис. реально?

Доброго дня всім!

Прошу допомогти у прийнятті рішення.
Ситуація наступна. В наявності сума коштів 70тис. зелених. Шукаємо квартиру у Львові і щоб нам щось сподобалось немає нічого. Почали думати про власний будинок. Сама ідея всім нам подобається, але як завжди питання фінансів.

Від цієї суми відкидаю 15-20 тис. за земельну ділянку не дуже далеко від Львова. Відстань 15-20км. нас влаштовує. Вважаємо що комунікації є біля ділянки.

Залишається 50-55тис.

Якщо і будемо будуватись то без фанатизму, 100-120кв.м. Одноповерховий. (можливо будинки з мансардою дешевші в будівництві, тут підкажіть, бо я не орієнтуюсь). Також без форсування подій, 2-3 роки можна потерпіти. Хоча зараз такі технології...

1) Хочу почути думку професіоналів (будівельників і тих що вже щось подібне будували) чи за таку суму грошей (50-55) ми зможемо вселитись в будинок? Меблі свої маємо

Можливо, якась сума за термін будівництва і накапає зверху, але це суттєво не вплине на загальну суму.

Не дуже орієнтуюсь в будівельних матеріалах, тому не можу вам казати з чого хочу будувати. Цікавить чи це реально.

2) Подобаються дерев'яні будинки. Почитав на цьому форумі про дерев'яні будинки, зрозумів, що є свої нюанси, в т.ч. в обслуговуванні і т.д.

Отже, друге питання: за такі гроші хороший дерев'яний будинок під ключ можна збудувати?

Буду вдячний за допомогу.
VPLVUA вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 05.05.2010, 23:36   #2
VPLVUA
Новичок

Трохи погарячкував з цією темою.
Ось тут вже щось подібне обговорили
www.stroimdom.com.ua/forum/sh...EB%EE%E3%E8%FF

Друге питання залишається відкритим: за 50тис. можна побудувати 100-120м. деревяний будинок придатний для тривалого і постійного проживання сімї?
Старый 05.05.2010, 23:52   #3
Татьяна5
Moderator

Вы сказали Спасибо: 22,166
Поблагодарили 36,399 раз(а) в 13,492 сообщениях

Цитата:
Сообщение от VPLVUA Посмотреть сообщение
Трохи погарячкував з цією темою.
Ось тут вже щось подібне обговорили
www.stroimdom.com.ua/forum/sh...EB%EE%E3%E8%FF

Друге питання залишається відкритим: за 50тис. можна побудувати 100-120м. деревяний будинок придатний для тривалого і постійного проживання сімї?
да, имхо, можно
Татьяна5 вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Этот пользователь сказал Спасибо Татьяна5 за это полезное сообщение:
Fly Wind (28.11.2011)
Старый 06.05.2010, 07:52   #4
VPLVUA
Новичок

Убедили

Я вижу Вы занимаетесь деревом. Деревянными домами в том числе? Если да, то где можно посмотреть портфолио , цены? Можно в личку.
Старый 06.05.2010, 18:55   #5
murava
Консультант форума

Вы сказали Спасибо: 1,703
Поблагодарили 27,172 раз(а) в 7,658 сообщениях
Отправить сообщение для murava с помощью ICQ

А не проще за 50К купить уже что-то построенное и адаптировать под себя?
murava на форуме   Ответить с цитированием Вверх
Старый 06.05.2010, 20:37   #6
VPLVUA
Новичок

Цитата:
Сообщение от murava Посмотреть сообщение
А не проще за 50К купить уже что-то построенное и адаптировать под себя?
Спасибо за совет!

Возможно будет дешевле. Но не уверен что проще и лучше.
Как Вам идея купить старое авто, поставить новый мотор, диски, кожаный салон, музыку, навигацию... Все равно старое авто.

В квартире проще, сделал ремонт и все. А за такие деньги дом как правило с "бонусом" в виде коровника, свинарника, курятника, и прочих разных помещений. Плюс технологии старых домов: газ, печка и т.д.

Хотя все равно надо будет проработать такой вариант. Кто ищет тот всегда найдет.
Старый 06.05.2010, 21:17   #7
kliman
Форумчанин

Вы сказали Спасибо: 45
Поблагодарили 64 раз(а) в 42 сообщениях

Цитата:
Спасибо за совет!

Возможно будет дешевле. Но не уверен что проще и лучше.
Как Вам идея купить старое авто, поставить новый мотор, диски, кожаный салон, музыку, навигацию... Все равно старое авто.

В квартире проще, сделал ремонт и все. А за такие деньги дом как правило с "бонусом" в виде коровника, свинарника, курятника, и прочих разных помещений. Плюс технологии старых домов: газ, печка и т.д.

Хотя все равно надо будет проработать такой вариант. Кто ищет тот всегда найдет.
Ну про газ дехто навіть не мріє в найближчому майбутньому. А запропонований варіант не є найгірший.
kliman вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 06.05.2010, 21:20   #8
murava
Консультант форума

Вы сказали Спасибо: 1,703
Поблагодарили 27,172 раз(а) в 7,658 сообщениях
Отправить сообщение для murava с помощью ICQ

"Мне бы - да ваши проблемы" (с)
murava на форуме   Ответить с цитированием Вверх
Старый 06.05.2010, 21:46   #9
Ирина Ч.
Старожил форума

Вы сказали Спасибо: 939
Поблагодарили 466 раз(а) в 291 сообщениях
Отправить сообщение для Ирина Ч. с помощью ICQ

Цитата:
Доброго дня всім!

2) Подобаються дерев'яні будинки. Почитав на цьому форумі про дерев'яні будинки, зрозумів, що є свої нюанси, в т.ч. в обслуговуванні і т.д.

Отже, друге питання: за такі гроші хороший дерев'яний будинок під ключ можна збудувати?

Буду вдячний за допомогу.
Во Львове точно построите за эти деньги. Особенно если найдете сами в лесничестве материал и договоритесь за обработку (брус, оцилиндровка и т.п.). А на сборку уже подрядчика.
Ирина Ч. вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.05.2010, 13:45   #10
SIV
Старожил форума

Вы сказали Спасибо: 80
Поблагодарили 250 раз(а) в 134 сообщениях

Цитата:
Сообщение от Ирина Ч. Посмотреть сообщение
Во Львове точно построите за эти деньги. Особенно если найдете сами в лесничестве материал и договоритесь за обработку (брус, оцилиндровка и т.п.). А на сборку уже подрядчика.
Ну впринципі враховуючи що ціни на роботу трошки впали думаю можна спробувати.
В мене глибокий фундамент, коробка і не дуже складний дах витягнули близько 70 у.о. правда без підлоги на 1 поверсі і без сходів на мансарду.
Стіни газобетон YTONG 400 мм. а дах ЦПЧ.
Щоб переселитись треба ще так раз.
SIV вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.05.2010, 21:31   #11
VPLVUA
Новичок

Много прочитал, о том кто как строить, но не нашел людей живущих несколько лет в деревянном доме, использующих деревянный дом в виде основного жилья.
Есть такие? Какое их мнение по поводу своего жилища?
Старый 07.05.2010, 22:20   #12
Ирина Ч.
Старожил форума

Вы сказали Спасибо: 939
Поблагодарили 466 раз(а) в 291 сообщениях
Отправить сообщение для Ирина Ч. с помощью ICQ

Цитата:
Много прочитал, о том кто как строить, но не нашел людей живущих несколько лет в деревянном доме, использующих деревянный дом в виде основного жилья.
Есть такие? Какое их мнение по поводу своего жилища?
Неужели у Вас во Львове и окрестностях нет ни одного знакомого, живущего в срубе? Поверьте, если сделать все по уму - Вам понравится. Если Вас конечно не пугает то, что все-таки деревянный дом - это такое себе живое существо, о котором нужно постоянно заботиться У меня есть такие знакомые. Живут уже 4 года. Счастливы безмерно.
Ирина Ч. вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 07.05.2010, 23:34   #13
Татьяна5
Moderator

Вы сказали Спасибо: 22,166
Поблагодарили 36,399 раз(а) в 13,492 сообщениях

Цитата:
Убедили

Я вижу Вы занимаетесь деревом. Деревянными домами в том числе? Если да, то где можно посмотреть портфолио , цены? Можно в личку.
цены можно посмотреть здесь www.stroimdom.com.ua/forum/sh...ad.php?t=35172, портфолио - можно посмотреть живьем в Киеве (дому 2 года и второй только строится сейчас)
Татьяна5 вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 08.05.2010, 11:29   #14
denverod1
Новичок

Вы сказали Спасибо: 5
Поблагодарили 4 раз(а) в 3 сообщениях
Отправить сообщение для denverod1 с помощью AIM

теж цікавимось таким питанням, квартира замаленька, землю маємо, бюджет на будівництво 55-60 у.о. Теж хочемо одно поверховий будинок, правда метрів вийде приблизно 136 www.stroimdom.com.ua/forum/sh...ad.php?t=35203

матеріал стін буде Ytong 400 мм, дах двухскатний аби подешевше, все що зможемо по можливості будемо робити самі (копати яму під фндамент, возити машиною буд. матеріали, можливо родичі допоможуть і з самим фундаментом, вже мають свій будинок, можливо на практиці зможемо самі класти блоки або в ролі підсобника)

звичайно грошей малувато, треба бути реалістом, але водночас є бажання будуватися і змінити життя квартирне на власне-будинкове.

Місце для проживання під час будівництва є, при тому в тому самому селищі недалеко від м.Львова.

п.с. Також дуже засмучує ситуація з нинішніми цінами на землю\матеріали і саме головне на роботу майстрів, а про якість виконаних робіт я вже мовчу. А веду я до того, що побачивши ціни на закордонну нерухомість, приміром Кіпр, чи Чехія, де за 70 уо можна купити повністю готову нову квартиру 2-3 кімнати з меблями, звичайно у них там 300 днів на рік сонце але ж, у Чехії будинок 100-150 уо готовий будинок з усіма внутрішніми роботами. Звісно є купа нюансів, кілометрів до центру, вигоди, робота але саме головне від чого всі відштовхуються це зарплата яка у нас мізерна.
denverod1 вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 08.05.2010, 11:35   #15
denverod1
Новичок

доречі, виникла ідея, по можливості, було б добре якби у цій темі можна було б взяти приміром оту середню площу 120м яка була зазначена автором теми, і від неї відштовхуватись, взяти сеердній проект або запропонованний, і почати рахувати поетапно кошторис - спільними зусиллями, таким чином усі хто проживає та й не тільки у м.Львові, будуть мати змогу оцінити хочаб "приблизно" вартість отої коробки.

за стандарти можна брати оптимальні по ціні - якості матеріали той самий припустимо ytong 400 мм.

порахувати кубатуру приміщень, об"єм стін, далі кількість блоків і ціну.

окремо середню роботу (попитатись серед знайомих) - далі кожен сам собі віднімає чи додає до свого бюджету ту ціну.

порахувати середню ціну на дах.

фундамент.

комунікації і внутрішні роботи це вже друга частина, наразі хоча б з цим розібратись.
Старый 08.05.2010, 11:58   #16
denverod1
Новичок

для початку, є сайт який був вже раніше запропонований на цьому форумі, де розміщені всілякі програми для підрахунку вартості будівництва і складових будинку www.stalbudkiev.com/load

також є гарна гілка на форумі де детально розписано в схемах покроково як саме відбувається будівництво:
www.stroimdom.com.ua/forum/sh...0+%E4%EE%EC%E0

Корисні програми:
Старый 08.05.2010, 12:14   #17
VPLVUA
Новичок

Цитата:
Сообщение от Ирина Ч. Посмотреть сообщение
Неужели у Вас во Львове и окрестностях нет ни одного знакомого, живущего в срубе? Поверьте, если сделать все по уму - Вам понравится. Если Вас конечно не пугает то, что все-таки деревянный дом - это такое себе живое существо, о котором нужно постоянно заботиться У меня есть такие знакомые. Живут уже 4 года. Счастливы безмерно.
Представляете никого нету! Ездил по ближним селам, все камень! Там где я был, дерева не видел. Если кто знает подскажите.

В Карпатах, да, видел, и разговаривал с хозяевами, но у них это временное жилище, на выходные. Ну и всякие там садовники, охранники, домработницы... в общем им нравиться

Из сруба много всяких баров, ресторанов, но это не жилье.
Старый 08.05.2010, 12:17   #18
VPLVUA
Новичок

Цитата:
Сообщение от denverod1 Посмотреть сообщение
для початку, є сайт який був вже раніше запропонований на цьому форумі, де розміщені всілякі програми для підрахунку вартості будівництва і складових будинку www.stalbudkiev.com/load

також є гарна гілка на форумі де детально розписано в схемах покроково як саме відбувається будівництво:
Корисні програми:
Все правильно. Треба починати рахувати. Після цього треба приймати рішення.
Старый 09.05.2010, 16:36   #19
alexgraph
Новичок

Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
По умолчанию Есть вариант

Советую зайти сюда и связаться с ними. www.lvivcottage.com.ua/
Сейчас строится 2 коттеджных поселка, как раз в 15 км. от Львова по Киевской трассе и по трассе на Луцк.

Я уже начал строиться:
www.stroimdom.com.ua/forum/sh...ad.php?t=34464

Думаю в эту сумму Вы уложитесь без проблем. Земля дается бесплатно, 10 соток. Проект можно переделать под себя любой из предложенных ими. Вариантов материалов для постройки масса, правда деревянные не строят.
И при чем все деньги платить не надо. Платиться в 4 этапа: 1-25% земля оформляется на тебя и строиться 1 этаж, потом еще 25% - строиться 2 этаж, еще 25% - крыша и отделочные работы, после сдачи дома оставшиеся 25%.
Не лохотрон - директора лично знаю.
И цена не меняется до конца стройки, какую обговорили, такая и будет.
Получаете 10 соток+дом с дверями окнами, стяжками, внутр. штукатуркой, утепленный с крышей, газ, свет, вода, канализация.

Удачи.
alexgraph вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.05.2010, 21:01   #20
VPLVUA
Новичок

Цитата:
Сообщение от alexgraph Посмотреть сообщение
Земля дается бесплатно, 10 соток.
В цьому житті немає нічого безкоштовного...

Також знаю Юрійовича

Свого часу цікавився його проектом в Запитові. Восени оглядав один з цих котеджів. Не можу сказати, що мені сподобалась якість робіт. Побачив досить великі тріщини. Пластикові вікна сумнівної якості. І т.д.

По Запитову в мене запитання:
Де обіцяна школа з дитячим садком?
Де міні-маркет при вїзді?
Дорогу по проекту в містечку гравійна, але реально не подібна на таку.
За охорону беруть гроші, а я декілька разів приїжджав мене навіть не запитали хто такий і шо тут роблю.
Після заселення половини котеджів різко впав напір води, прогнозуються проблеми після повного заселення.

Він заявляє ціну 400-500 у.о. за кв.м. Підписує договір і фіксує ціну. Це добре. Але ми з вами повинні розуміти, що він ще повинен заробити і повернути вкладені інвестиції (земля). Навряд чи в договорі буде розписане будівництво аж до цвяшка. Матеріали будуть обиратись на власний розсуд і ви не зможете прийти і сказати що мені хочеться не таке а таке. Крім цього необхідно дотриматись технологічного процесу. Не знаю як в Сонячній долині, але наприклад в Ременові будують дуже швидко. Людям навіть обіцяють заселення до зими.

Погоджуюсь це дуже зручно - заплатити, і через деякий час поселитись. Це краще ніж купити готову новобудову, там взагалі може вилізти багато проблем. Але для мене, якщо будувати власний дім, важливо все знати, все бачити, знати що, з чого, і чому в моєму будинку зроблено.
Ответ

Опции темы

Текущее время: 15:59. Часовой пояс GMT +2.

Если Вы пользователь

Вы можете зарегистрироваться как пользователь и использовать весь функционал форума.
В любой момент Вы можете изменить свой статус с пользователя на компанию зайдя в личный кабинет.

Регистрация пользователя

Если Вы компания

Вы можете зарегистрироваться как компания и вести свою деятельность на нашем сайте.
Вы также можете создавать темы и отвечать в форуме.

Регистрация компании