Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Декілька питань про ремонт.

NikolayII

Рекомендовані повідомлення

Роблю ремонт дома сам, тому потребую декілька порад від більш досвідчених форумчан

1. через який час можна ходити по кафельній плитці, яка покладена на клей Ceresit CM11 в два слоя (на плитку і на підлогу, через перепади по висоті підлоги)

2. На що поставити унітаз? прикріпити тільки дюбелями і пройти спеціальним герметиком, чи те саме плюс покласти слой СМ11 під нього?

3. На який клей класти плитку грес (30х30), на Ceresit CM12 чи ще якийсь краще?

4. чи можна лишати в тілі стяжки штукатурні маяки?

5. Яка мінімальна висота стяжки можлива для ЦП розчину (1/3)

6. Головне питання, чи можна вирівняти підлогу типу "я волна" яка вийшла після використання самовирівнювальної підлоги МАКС+ від ковальської? я зробив все по інструкції, висота суміші 10 мм. температура на вулиці була 22 градуси, вода не сильно холодна, основа прогрунтована, використовувався пухорчатий валик, залив всю підлогу за 15 хвилин (площа 8.6 м2 і я замішував в декількох великих ємностях) але не зважаючи на це, вийшла ПОВНА *ОПА. :bad:(модери вибачте, просто накипіло:beer:) більше всього дратує той факт, що перед цим була зроблена майже ідеальна стяжка по маяках, але хотілося ІДЕАЛЬНО дзеркальної підлоги...:fool::cry:

Я думаю наступити на ті самі граблі, і купити суміш ФЕРОЗІТ 400 і залити це неподобство висотою 6 мм, але тепер розрівнювати все правилом і НІКОЛИ НЕ ПРОВОДИТИ ТИМ ДОВБАНИМ ПУХИРЧАСТИМ ВАЛИКОМ!!!:x:evil:

7. яку затирку для швів (фугу) зробити на підлогу? Ceresit CЕ40 чи MIRA з Епіцентру?

Дякую всім, хто прочитав і поділився своїми думками!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Обережно через добу. Бажано було з початку зрівняти основу. Можливо клей дасть усадку. Результат зрозумілий.

2. Я при встановленні коня в момент, коли не дотянуті кріплення(10мм), заганяю сілікон. Потім підтягую, а залишки видаляю вологою ганчіркою.

3. Ця плитка з низьким водопоглинанням. Використовуйте єластичний клей. Цей підходить.

4. Якщо вони не створюють бугри-можна.

5.www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=73094

6.Правило дасть напливи

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...