Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Камін з водяним контуром

Diesel Draft

Рекомендовані повідомлення

Планую ставити камін в будинку. Спочатку планувалось, що він буде чисто як елемент декорації і комфорту. Задумався, щоб взяти з водяним контуром. Хочу завязати все в одну систему (камін, тепловий насос, теплі підлоги...). Буду брати самий малопотужний. Технічне приміщення зразу за стіною від каміна.

 

Якщо упустити питання ціни, які можуть бути з ним проблеми? Мене особливо хвилює питання часу горіння до спрацювання автоматики.

 

 

Будинок на етапі зведення коробки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо зникне електрика (на день, місяць тощо), як буде працювати камін?

 

Якщо зникне електрика то буле туговато з усім в будинку. Була ідея поставити дома безперебійник. Чисто щоб покрити циркуляційні насоси на 12 годин. Плюс вивести розетку на генератор на фасад будинку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я ж написав що буде якщо електрики не буде тиждень, місяць тощо???

саме тому я відмовився від ідеї водяного каміна ...

років 10 назад у нас не було електрики 4 тижні !!!, тупо міняли всю проводку та столби по селу, це було осінню пізньою

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я ж написав що буде якщо електрики не буде тиждень, місяць тощо???

саме тому я відмовився від ідеї водяного каміна ...

років 10 назад у нас не було електрики 4 тижні !!!, тупо міняли всю проводку та столби по селу, це було осінню пізньою

 

как это связано с водяной рубахой в камине ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Планую ставити камін в будинку. Спочатку планувалось, що він буде чисто як елемент декорації і комфорту. Задумався, щоб взяти з водяним контуром. Хочу завязати все в одну систему (камін, тепловий насос, теплі підлоги...). Буду брати самий малопотужний. Технічне приміщення зразу за стіною від каміна.

 

Якщо упустити питання ціни, які можуть бути з ним проблеми? Мене особливо хвилює питання часу горіння до спрацювання автоматики.

 

 

Будинок на етапі зведення коробки.

 

Ну сделаете вы такой камин. И получите ТТ котел в гостинной. Для более менее рентабельности этого решения надо топить постоянно. Обычно камин служит для декорации или протопки в случае форсмажора.

Современный дом достаточно долго будет сохранять тепло и хватит протопки камина без водяной рубашки.

Делайте разводку теплого воздеха трубами по помещениям.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как это связано с водяной рубахой в камине ?

а як камін з водяною рубашкою буде працювати без насосів?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а як камін з водяною рубашкою буде працювати без насосів?

 

Осінню стовби міняли? Щось це жорстоко :) Там де будуюсь люди жаліються, що може пропадати 2-3 рази в рік на годинку. Максимальне, що було це 6 годин.

 

Я для цих цілей виведу спеціальну розетку на фасад будинку. Якщо притисне на довго то орендую / куплю генератор. А так на потістійній основі планував кинути 2-3 автомобільні акумулятори і інверток. Це ще буду рахувати, що вигідніше.

 

 

 

Ну сделаете вы такой камин. И получите ТТ котел в гостинной. Для более менее рентабельности этого решения надо топить постоянно. Обычно камин служит для декорации или протопки в случае форсмажора.

Современный дом достаточно долго будет сохранять тепло и хватит протопки камина без водяной рубашки.

Делайте разводку теплого воздеха трубами по помещениям.

 

Ти правий, камін потрібен для декорації. Просто хотілось якщо вже вирішили розтопити камін то щоб типло було використано з корістю.

 

В будинку теплі підлоги і ГВС буде завязано в одну систему.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Осінню стовби міняли? Щось це жорстоко

в той момент в мене була пічка стара, грілись нею, але довелось розвалити

зараз будую камін, купив топку йотул

коли вибирав теж дуже хотів з водяною рубашкою, тим більше в мене 1 поверх скрізь ТП, але всеж враховуючи всі мінуси зупинився на автономній системі

 

Добавлено через 1 минуту

Ти правий, камін потрібен для декорації. Просто хотілось якщо вже вирішили розтопити камін то щоб типло було використано з корістю

якщо камін закритий, то там КПД доволі високий

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дивлюсь в сторону водяної топки від Гаврилівих в наступному будинку. Проте вважаю , що це має сенс,лише якщо топити регулярно. Зараз регулярно в міжсезоння і майже щодня взимку топлю 570-м. Звикли. Без вогню вже якось не так затишно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чув, що такий тим камінів мають більшу проблему з конденсатом і коптінням. Наскільки це правда?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто хотілось якщо вже вирішили розтопити камін то щоб типло було використано з корістю.

Вы про экономию? Не будет ее очень долго. А риски выхода из строя обвязки водяного контура камина реальны.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы про экономию? Не будет ее очень долго. А риски выхода из строя обвязки водяного контура камина реальны.

Там на ту користь переплата така (і за топку і за монтаж), що ніякою користю ніколи не відіб"ється при епізодичному використанні.

Я б і сам в той бік не дивився б, якби не топив камін щодня і не страждав через холодні підлоги на кухні і в санвузлі.

Тут бувають інсталятори, тому запитаю - таки Гаврилів, чи варто переплатити за умовний Хокстер/Шпартерм? Шиба пряма планується, без гільотини.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...