Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сорта помидор и перца - ?

AlyaF

Рекомендовані повідомлення

Из желтых запомнился сладким вкусом Солидо F1. Но он больше к крупным относится, чем к средним. И с устойчивостью похуже у него.

 

Мне Солидо запомнился только хорошей урожайностью, стойкостью к болячкам, но вот вкус...без вкуса они. Правда, росли у меня они в теплице. Посадила их всего 6 кустов, но урожай был отменный.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне Солидо запомнился только хорошей урожайностью, стойкостью к болячкам, но вот вкус...без вкуса они. Правда, росли у меня они в теплице. Посадила их всего 6 кустов, но урожай был отменный.

 

Вкус - дело индивидуальное :). Наших любимчиков прошлого года показывал тут. Но они все индеты - высокорослые. А из желтых порадовал новый гибрид Санни кисс.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я в последнее время никак не могу найти "тот самый" томат. Вот все они как-то не дотягивают до идеального вкуса. Для консервации - вопросов нет, сортов и гибридов валом, а для еды, то не мясистый, то кисловатый, то жесткий.... Может я придираюсь, не знаю. Плюс ко всему я больше люблю низкорослые и среднерослые. Высокие тоже сажаю, но мало. Пришла к выводу что высоким лучше всего в теплице.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то не мясистый, то кисловатый, то жесткий...

 

Вообще-то один и тот же сорт в разные годы будет оличаться вкусом, наличем/отсутствием стержня внутри и твердой "попки" возле хвостика. Поэтому сорт, понравившийся в прошлом году, в этом может разочаровать. Я всегда высаживаю не меньше 15 сортов и гибридов. Тогда всегда будут вкусные. Ну и кормить не забывать перед созреванием. Калийные удобрения заметно добавляют сладости помидоркам. Главное не увлекаться и не "закормить" их.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Шановні форумчани, у кого є досвід. Ніяк не можу знайти такий сорт томата, щоб отримувати стиглі плоди в неопалювальній плівковій теплиці уже в червні. Вирішила в цьому році спробувати томат Балконне чудо. Чи реально отримати з них такий ранній урожай?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Дивіться.

Від цвітіння до збору невеликих (до 100 г) томатів у травні потрібно десь 50 днів. Тобто, щоб отримати 15 червня, треба, щоб почали цвісти 1-5 травня. Реально? Реально.

Від всходів до цвітіння у ранніх томатів - теж 50 днів при ідеальних умовах: день + 22, нічь +18. Плюс освітлення, плюс вологість, плюс живлення.  Думаю у дом умовах це зробити теж реально.

Найбільше питання буде у квітні при висадки розсади.

По- перше - це температура грунту в теплиці. Він буде холодний для томата. І томати зупиняться в рості. Що можно і треба зробити:

А. Перекопати по весні. Це підвищить температ грунту

Б. Підняти його, зробити більш високі гряди. Теж підвищить.

В. Або не піднимати всю грядку, а підняти лише те місце, де буде томат: посади у напівприкопаний горщик без дна чи політ пакет теж без дна. Ефект буде. Та й поливати буде легче.

Г. Зробити упор на фосфор - калійне живлення (найкраще монокалійфосфат), що збільшує імунітет рослини та прискорює дозрівання плодів.

 

Ще: я б Балконе чудо не садив би . Це томат для квартири чи для вуличних горщиків. Є більш кращі сорта та гібриди, в т.ч. і черрі.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Агитатор сказал:

Я б Балконе чудо не садив би . Це томат для квартири чи для вуличних горщиків. Є більш кращі сорта та гібриди, в т.ч. і черрі.

Агитатор, дуже дякую за поради. Все, що ви написали, зробити реально, в тому числі підняті грядки. Маю досвід отримування свіжих огірків к 22 травня. Вирощую в плівкових пакетах в теплиці, згодом коріння огірка переходить в грунт і так і росте до осені. Планувала таку ж технологію застосувати по помідорів.

Думала, що Балконне чудо, за рахунок скороплідності і низькорослості швидше дасть урожай, ніж інші сорти. Але ви його не радите. Підкажіть будь ласка, які сорти на вашу думку здатні дати надранній урожай в неопалювальній плівковій теплиці?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про сорти томатів (а в мене їх близько 250, а садив ще більше).

Ранні черрі низькі:

Ледник - до 60 см, до 60 г. Малинові, вкусні. Надранні

Боргезе Вазе Роман - до 50см, до 30 г. Жовті бурульки

Субарктична вишня - родом із Канади, спеціально розроблений для холодних умов. До 30 см, до 20 г, розові, сладкі, хрустящі. Надранні.

Венус - в принціпі як балконе чудо, але жовті та більш врожайні

Черрі високорослі ранні

Індіго Кумкват - супер сорт, таких черрі в магазині не знайдеш. Форма та колір не передати. Ранній. Врожайний. Із США.

Руда Панна - супер сорт за смаком. Фруктовий. Мій улюблений. Жовта грушка (але не та, що на базарі). Назва моя. Бо привезли мені років 20 назад із Ізраіля. Назви не сказали. Ранній

Барбарис - ранній, класична солодка червона грушка-черрі без фруктового смаку.. Супер врожай

Це все ранні сорти-черрі.

 

Сорти ранні.Низькі.  Не черрі. Головна проблема ранніх сортів (та й гибридів) - це смак. Вони швидко ростуть, тому не успівають набрати солодкості.

Наприклад:  Подснежнік , Загадка та Снігова Казка. Три ультраранні сорти, але кислі.

Краще за смаком: (але чуть пізніше)

Супер Клуша. До 50 см. Штамбовий

Ранок поморанчевий (моя назва, бо сорт росте в мене років 15...) - поморанчеве яйце біля 100 г. Для ранніх, мабуть, найсмачніший.

Золотий пил - до 70 см. Жовті 100-150 г. 

Київ град - до 60 см, найбільший за розміром із ранніх (до 500 г), салатний

Бета Люкс - томат перехідний від черрі до нормальних розмірів. До 40 см. Штамб.

 

Ранні високі, які дійсно нормальні за смаком:

Де- барао чорний. Всі інші дебарао - середьньо та сер-пізндні. Але не чорний. Дійсно ранній та солодкий. До 60 г.

Ступіка - родом чи з Польщі чи з Чехії, не помню. Ранній, норм за смаком. Картопляний лист. 100 г, червоний.

Червоне вугілля - ну це не ранній сорт, а середньо-ранній, але за смаковими якістями- супербомба. Такого в магазині не купиш. Червоно-фіолетові. 100 г. 

Бон Аппетіт - ранній, може й надранній. до 100 г червоний

 

А ще є й гібріди...

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Nic-олаевна сказал:

 Підкажіть будь ласка, які сорти на вашу думку здатні дати надранній урожай в неопалювальній плівковій теплиці?

Щойно написав.

Всі сорти виращував та провіряв на собі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Nic-олаевна сказал:

Думала, що Балконне чудо, за рахунок скороплідності і низькорослості швидше дасть урожай, ніж інші сорти. 

Це правда, швидше.

Але сорт сам по собі не надто врожайний. Виращував та перестав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ого, як докладно і скільки сортів! Дуже дякую!

Агитатор, як би мені придбати у вас хоча б по 5 насінин перелічених сортів?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, Nic-олаевна сказал:

Ого, як докладно і скільки сортів! Дуже дякую!

Агитатор, як би мені придбати у вас хоча б по 5 насінин перелічених сортів?

Написав Вам в приват

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Порадьте будь ласка якогось перевіреного постачальника насіння, можна якийсь інтернет магазин, бажано з невеликою фасовкою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, LTC сказав:

Порадьте будь ласка якогось перевіреного постачальника насіння, можна якийсь інтернет магазин, бажано з невеликою фасовкою.

my-tomatoes.com/magazin.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dendnepr сказал:

семена ин юа

На цьому сайті мінімальна сума замовлення 350 грн і ціни такі самі, як сходити у місцевий магазин. Насіння у них не погане, сама таке купую, але не у них

Змінено користувачем Nic-олаевна
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, LTC сказал:

Порадьте будь ласка якогось перевіреного постачальника насіння, можна якийсь інтернет магазин, бажано з невеликою фасовкою.

Подивіться ogorod.net.ua/ua/

Багато років поспіль там беру. Є фасовка на будь-який смак

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Nic-олаевна сказал:

На цьому сайті мінімальна сума замовлення 350 грн і ціни такі самі, як сходити у місцевий магазин. Насіння у них не погане, сама таке купую, але не у них

это главное. Они официальные представители многих фирм производителей. За других ничего не знаю. Может тоже.

Химию покупали на "ЗЕЛЕНИЙ СВИТ" и часть семян тоже там

Змінено користувачем Dendnepr
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Dendnepr сказал:

это главное. Они официальные представители многих фирм производителей. За других ничего не знаю. Может тоже.

Да я ж нічого проти не маю. Мені просто не подобаються сайти, де треба взяти на якусь певну суму, та ще і на таку. Сама по собі сума грошей не велика, але не всім потрібно стільки насіння. Я наприклад, часто шукаю в інтернеті 1-2 сорти, про які почула, але у нас в продажу їх нема.

У нас в місті "Професійне насіння" є чи не в кожному маленькому магазині з насінням, тому нема сенсу переплачувати ще і за поштову пересилку.

Але, зараз в кожному місті своя ситуація, як і в кожного з нас.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, если заказ маленький, то смысла в заказе где-то на сайте нет совсем. 3-5 пачек можно купить и в магазине. Мы сейчас с сотрудниками скооперировались и сделали заказ химии на "зелений свит" по оптовым ценам (некоторые позиции более чем 50 шт - Хорус , скор) и потом семян на семена ин юа. С бесплатной доставкой и подарками в виде каталога и пару пачек семян. Вот моя доля.

 

 

IMG_20230213_204155.jpg

IMG_20230213_204303.jpg

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви Брос для слимаків брали уже раніше? Як він вам?

Я якось порівнювала ціни в інтернет магазинах на майже всю хімію, що ви придбали з цінами в наших магазинах. Іноді, у нас буває дешевше. Думаю, за рахунок того що вони беруть оптом. Але, повторюсь, що в кожному місті своя ситуація.

Я теж в цьому році брала деякі препарати і насіння в інтернеті, але це в основному те, чого у нас нема😊

Змінено користувачем Nic-олаевна
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Я брав від слимаків. Останні років 5ть. Бо валом. Бо зліва й справа без сусідів, а вони лізуть й лізуть звідти...

Брав й Брос, й укрвїнські на основі метальдегіду.

Працюють. Однаково.

Але є особливість: починати треба якомого раніше. Коли вони міліпіздріческі. Бо потім, особисто я, низькорослі томати та перець укриваю мульчою: соломою, травою... і от після цього препаратам добратися до них (слимаків) дуже важко...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 27.02.2023 в 10:45, Агитатор сказал:

і от після цього препаратам добратися до них (слимаків) дуже важко

Ніби навпаки, слимаки лізуть на препарат.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я в тому році відкрила "новітній" препарат від слимаків. На огороді чи в теплиці використовувала спеціалізовані препарати, а в інших місцях свій "новітній". Слимаки були всюди, у кущах, траві і просто під ногами. Взяла пачку пральної (кальцинованої) соди і посипала їх. Ефект шалений! Слимаки від тої соди плавляться на очах. Спробувала харчову соду - ефект нульовий. Вони з під неї просто вилазять і чимчикують далі 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...