Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Электрокотел Spyder (Украина). Кто что нибудь знает?

zaklad1

Рекомендовані повідомлення

@Dmode, старий будинок має погане утеплення, опалення 200м.кв. теплими полами (труба з кроком 20см, стяжка 8см). В новому площа 100м.кв. труба з кроком 15см в плиті 20куб.м бетону, утеплення теж вважаю добре. Можливо я перестрахувався і ніякого тактування не мало бути. Але поки буде так. Змінено користувачем yur43
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кому интересно, внутрянка котла спайдер мини про. Купил сейчас, но пуск будет в следующем году. Чисто внешне все собрано качественно.

P01127-113401.thumb.jpg.62bd6f456a7054ed86583d63896bb6dc.jpg

P01127-113422.thumb.jpg.72180c56cabdfa927b5ea948e892cffc.jpg

P01127-113445.thumb.jpg.d90e830753444f2b19446766a62f3cfe.jpg

P01127-113453.thumb.jpg.7056695e9162e85a18f5a591a8e3039e.jpg

P01127-113503.thumb.jpg.6215704b74fc82c8e48a16ab97719e68.jpg

P01127-113520.thumb.jpg.03e2023a43a1dbe4b0577afe399dcb59.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@satsys а у вас нічого такого схожого нема, щоб проводами з'єднувалися, щоб на теплу підлогу.

Screenshot_20201127-190939_Chrome.thumb.jpg.67374bd87dc30a8338e368c2d6b5d210.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@satsys а у вас нічого такого схожого нема, щоб проводами з'єднувалися, щоб на теплу підлогу.

 

Мы занимаемся (пока) только теплогенерацией. Даже при наличии широкого функционала по периферии, это все-таки котел. Подобного рода вопросы пока рекомендую решать оборудованием сторонних производителей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
В процессе фотосессия всей линейки наших котлов. Будут подробные фото всех внутренностей )))

1804769588_Spyder_.thumb.jpg.c26eceae4cfabd27d85f64ac6d1bc5fb.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Сегодня в личном сообщении попросили разъяснить разницу между котлами серии Chip Pro и Spyder mini.

Думаю, что эта информация пригодится многим. Поэтому выкладываю сюда.

 

Доброго дня) Прошу сказати яка суттєва відмінність CHIP 6 PRO кВт від mini 6 PRO? і яка вартість?

 

Разница с точки зрения начинки:

Spyder mini комплектуется более дорогими компонентами. Насос Wilo, другая элементная база платы управления, блочная структура (в котлах серии Chip вся электронная часть собрана на единой плате).

 

Разница с точки зрения защиты и измерений:

Spyder mini комплектуется датчиком наличия теплоносителя, датчик температуры теплоносителя расположен в верхней части теплообменника (в котлах серии Chip датчик температуры расположен в центре теплообменника), на электрическом вводе стоит линейный автомат защиты с независимым расцепителем, производится котроль температуры симисторов.

 

Разница с точки зрения потребительских функий:

- Максимальная мощность Spyder mini = 12 кВт (для Chip 9 кВт). Это достигается за счет использования нагревательного элемента под 2'' горловину (у Chip 1.5'').

- Spyder mini имеет следующие возможности внешнего управления (которые отсутствуют у Chip): погодозависимое управление (по датчику температуры воздуха на улице, который, к стати, идет в комплекте), управление по аналоговому сигналу "0-10 В" (для подчинённой работы в системах "Умный дом" или в паре с другим ведущим оборудованием)

- Spyder mini может управлять дополнительным периферийным оборудованием: бойлер косвенного нагрева (для системы горячего водоснабжения), трехходовой смесительный клапан (для зонального понижения температуры теплоносителя).

 

Так же есть разница по системе сервисного обслуживания. Для котлов серии Chip гарантийное и постгарантийное обслуживание производится исключительно на территории предприятия-изготовителя. Выезды на объект не осуществляются.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

управление по аналоговому сигналу "0-10 В"

Цієї функції мені дуже не вистачає в Скаті для реалізації проактивної моделі погодозалежного керування. Приходиться збочуватись із блоком реле і набором статичних резисторів, щоб емулювати покази зовнішнього NTC сенсора

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Занимательные картинки, позволяющие сравнить функционал разных моделей котлов SAT Systems

1267854775_SpydervsSpydermini.thumb.png.40c3514aa697cb3ebf707f1dac0abb5f.png

671942285_ChipvsChipPro.thumb.png.aba6f6fd169ad6efd1076dcb654f8557.png

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Шановні власники котлів ТМ SAT Systems (Spyder, Spyder Mini, Chip Pro, Chip)!

Вибираю котел для використання в нічний час в якості додаткового до газового котла на перспективу після впровадження системи Net Billing для власників сонячних електростанцій.

Чи не могли б ви в дописах-мінізвітах поділитися своїми враженнями за результатами експлуатації вказаних котлів впродовж певного періоду... При цьому було б добре розкрити такі нюанси, як опалювальна площа та потужність котла; приблизна оцінка тепловтрат будинку; котел використовується як основний (цілодобово), додатковий (в нічний час) до газового або твердопаливного котла чи як резервний; витрати електроенергії; використання датчиків, кімнатних термостатів-програматорів: особливості експлуатації тощо.

Наперед дякую всім, хто відгукнеться.:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
22.01.2023 в 13:05, vmi сказав:

Шановні власники котлів ТМ SAT Systems (Spyder, Spyder Mini, Chip Pro, Chip)!

Вибираю котел для використання в нічний час в якості додаткового до газового котла на перспективу після впровадження системи Net Billing для власників сонячних електростанцій.

Чи не могли б ви в дописах-мінізвітах поділитися своїми враженнями за результатами експлуатації вказаних котлів впродовж певного періоду... При цьому було б добре розкрити такі нюанси, як опалювальна площа та потужність котла; приблизна оцінка тепловтрат будинку; котел використовується як основний (цілодобово), додатковий (в нічний час) до газового або твердопаливного котла чи як резервний; витрати електроенергії; використання датчиків, кімнатних термостатів-програматорів: особливості експлуатації тощо.

Наперед дякую всім, хто відгукнеться.:flag1:

Я не зовсім розумію що ви бажаєте почути. Стоїть, працює. Котел на 12 кВт має здається 6 тенів тому без проблем працює у режимі 2-4 кВт просто по колу переключаючи тени. Працював 2,5 місяці як основний, а потім я змонтував твердопаливний. Зараз вже тепло тому я його взагалі припинив вмикати, твердопаливним грію бочку ввечорі, на ніч вистачає. У лютому десь о 3-й ночі доводилось вмикати електричний котел бо у бочці не залишалось гарячої води. А електричний увімкнутий, але вимкнений термостатом, я його як індикатор температури використовую. Єдине що мені не подобається це те, що з нього не можна забрати режим роботи, бо в нього немає взагалі ніяких інтерфейсів (увімкнути чи команда від термостата не рахується, бо не гарантії що він відпрацював). Та й якщо світло пропадало то за замовчуванням вмикається екран де написано котел увімкнуто чи ні, а я бажаю знати температуру. Тому навіть камера не допомагає. Котел як котел, але відсутність інтерфейсу для керування мені не подобається. Вони обіцяли продати мені плату від старої версії котла де здається є інтерфейс, але так й не дали. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...

Сьогодні до Spyder Mini підключив термостат Computherm T70. Включив в меню ротобу від термостату, але котел дивно себе поводить. 

Якщо на термостаті піднімаю температуру в ньому клацає реле і на котлі загорається червона лампа біля іконки радіатора. Тут все ок. Але коли я знижую температуру, то лампа гасле, АЛЕ котел далі продовжує споживати 1-2 квт як і до того, ну і насос далі маслає. Якщо з насосом зрозуміло, що він має певний час попрацювати, щоб охолодити тени то чому тени продовжують гріти?!

Змінено користувачем Куркуль
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як виявилося це я сам натупив - для сухого контакту увімкнув параметр Action, коли при зникленні потреби обігріву котел продовжує пітримувати в 2 рази нижчу від заданої температуру теплоносія.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
В 01.11.2023 в 14:42, Куркуль сказал:

Як виявилося це я сам натупив - для сухого контакту увімкнув параметр Action, коли при зникленні потреби обігріву котел продовжує пітримувати в 2 рази нижчу від заданої температуру теплоносія.

І наскільки вам сподобався режим Action? Залишили ви його увімкненим, чи перейшли до звичайної "стартстопної" роботи котла...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29.12.2023 в 13:50, vmi сказав:

І наскільки вам сподобався режим Action? Залишили ви його увімкненим, чи перейшли до звичайної "стартстопної" роботи котла...

 

Вимкнув, бо в будинку ще не живу і наголос роблю просто на підтриманні температури по нічному тарифу, а не на плавний температурний режим.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...