Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

соль для хлорогенератора бассейна

julian7705

Рекомендовані повідомлення

хочу купить соль, нашел в Анжио в мещках по 50кг за 126 грн, но в в Анжио не могут сказать что это за соль, спецификации нет у них.

 

 

Кто какую берет и где и почем?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хочу купить соль, нашел в Анжио в мещках по 50кг за 126 грн, но в в Анжио не могут сказать что это за соль, спецификации нет у них.

 

 

Кто какую берет и где и почем?

 

Да давайте уже перелогинивайтесь и отвечайте, а то работодатель нервничает. :fool:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да давайте уже перелогинивайтесь и отвечайте, а то работодатель нервничает. :fool:

 

был о вас лучшего мнения ....

:/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хочу купить соль, нашел в Анжио в мещках по 50кг за 126 грн, но в в Анжио не могут сказать что это за соль, спецификации нет у них.

 

 

Кто какую берет и где и почем?

 

Можна брати любу ,лиш не йодовану. Йодована може дати трохи жовтуватий відтінок води і то це буде тимчасово.Звичайна сіль в 50 кг мішках трохи брудніша ніж таблетована (домішки глини і землі) але в басейнових пропорціях це що слону дробина.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вообщем взял в метро в пачках по 1.5 кг из расчета 5грн / кг

 

те люди в Анжио просто не могли четко сказать NaCl ли у них. В три голоса кричали что это для посыпки дорожек зимой, и что это обычная соль :), я им открыл америку чио соль соли рознь :) химию в школе не учили :)

 

плюс в эпике песок кварцевый купил 0.4-0.8 276грн за 25кг

 

спасибо всем, особенно блуждающемуТВЕЛу :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Открою еще одну тайну про специальные соли за дурные деньги для посудомоечных машин, покупаете мешок 25 кг таблетированой для фильтров, по цене как пол пачки 1,5 кг специальной.

В басейны, да годится обычная каменная, брат уже третий сезон по весне бабушек пугает когда в метро берет по 20-30 пачек соли, и с пяток упаковок туалетной бумаги :lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вообщем взял в метро в пачках по 1.5 кг из расчета 5грн / кг

 

те люди в Анжио просто не могли четко сказать NaCl ли у них.

та да! )))))))))))

А ещё в соли может быть меньше натрийхлора, вот в немецкой его больше чем в польской. :grin:

 

Открою еще одну тайну про специальные соли за дурные деньги для посудомоечных машин...

Не знаю как соль в бассик, но для регенерации не покупаю даже украинскую таблетированную.

Долго не мог отмыть от грязи солевой бак.

Грязная она очень.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та да! )))))))))))

А ещё в соли может быть меньше натрийхлора, вот в немецкой его больше чем в польской. :grin:

 

 

Не знаю как соль в бассик, но для регенерации не покупаю даже украинскую таблетированную.

Долго не мог отмыть от грязи солевой бак.

Грязная она очень.

То для фільтра Ви купуєте виключно німецьку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не, не понимаю за что переплачивать?

поэтому пользую польскую, в основном Органик

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не, не понимаю за что переплачивать?

поэтому пользую польскую, в основном Органик

 

Та бульбаши тоже нормальную таблетируют.

 

Добавлено через 1 минуту

Не знаю как соль в бассик, но для регенерации не покупаю даже украинскую таблетированную.

Долго не мог отмыть от грязи солевой бак.

Грязная она очень.

 

 

В басейн абсолютно годится, для посудомойки беру мозырскую в эпике раз в три года.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та бульбаши тоже нормальную таблетируют.

 

 

Це фірма виробник? Яка ціна ? Де купити. Ато гугл якусь єрунду видає на це слово.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це фірма виробник? Яка ціна ? Де купити. Ато гугл якусь єрунду видає на це слово.

 

Навчіться гуглити.

Можете нашу хохляцьку брати: edobro.com.ua/kartridzhi-i-zasypki/tabletirovannaja-sol-ecosil-25-kg-ukraina?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=2064640940&utm_content=366607851281&utm_term=&gclid=EAIaIQobChMIurSJp7aq6gIVE5AYCh3hAQteEAQYAiABEgIWEvD_BwE або у форумчан - ecosoft.ua/ua/tabletirovannaya-sol-ecosil/

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:pozor::hlop:.

Зі.От ні секунди не сумнівався:good:.

 

В чому? В тому, що я себе вважаю хохлом, то хай москалі вдавляться, я для себе нічого образливого не бачу.

 

"Хохол — екзонім, зневажлива назва українця, вживана на побутовому рівні серед росіян, білорусів і самих українців. У російській пресі та рунеті етнонім «хохли» має найвищий індекс згадуваності з-поміж усіх інших етнонімів[1][2].

 

Ця назва з'явилась у XVII столітті й могла походити від оселедця — характерної зачіски в козаків[3][4]. У Київській Русі така зачіска була однією з ознак знатного роду. Зберігся візантійський опис князя Святослава Ігоревича, де є згадка про те, що він носив оселедець[5].

 

Численні версії (монгольська, тюркська, готська тощо) не слов'янського походження слова «хохол» не витримують серйозної критики.

 

Від цього слова походять і розмовні російські назви України — Хохляндия, Хохландия та Хохлостан[6].

 

З кримсько-тарарської мови слово хохол означає як син неба.[7] "

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 9 місяців потому...
Подскажите купил себе хлоргенератор, по пуску понятно набрал воду выравнял пш, добавил соль вкл. Насос, а вот какой химией пользоваться далее? Поделитесь опытом.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в интервалах от воскресенья до вечера пятницы я использую большую таблетку медленного флора в поплавке
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...я использую большую таблетку медленного флора в поплавке

:shock:

Флор (исп. flor) — плёнка, образованная хересными дрожжами при ферментация виноградного сусла для производства видов сухого хереса.

 

Наверно все же хлор? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так хлорогенератор генерит хлор заче еще таблетку? если нормальный РН то бассик красивый и чистый. Кстати с хлором тоже можно переборщить :) В инструкции к хлорогенератору это тоже описано.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите купил себе хлоргенератор, по пуску понятно набрал воду выравнял пш, добавил соль вкл. Насос, а вот какой химией пользоваться далее? Поделитесь опытом.

Дальше про всякую химию забудьте, от слова "вообще".

Уже 5 лет как про химию забыл. пользуюсь басом с мая по октябрь. (правда бас в павильоне).:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...