Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Хтось вирощував горіх - пекан?

Вомбат

Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижні потому...
  • 1 рік потому...
  • 2 місяці потому...

посадила восени 2021 три саджанці. не вкривала, зиму пережили. у нас земельна ділянка не рівна і  близько грунтові води, тому садили в різних місцях. Те що першу зиму пережили, то вже порадувало. Буду чекати врожаїв :) Підпишусь на тему, може в когось вже плодоносили. Ще мигдаля два деревця посадили напевно три роки тому, в затишку біля бетонної огорожі, то цього року одне з них заплодоносило, було штук 20 горіхів, але скинув і залишилося 2. В середині пусті. Хз чому, побачу як цього року буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А які сорти посадили? Скільки-річні?

Ось тут людина пише про пекани northernpecans.blogspot.com/  я переглянув, то початок/кінець морозів такі як у мене під Львовом, і зими не слабенькі. Тобто, за те, що зими переживуть і б не переживав. А от з дозріванням врожаю - побачимо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
08.01.2023 в 20:11, Drug2 сказав:

А які сорти посадили? Скільки-річні?

Ось тут людина пише про пекани northernpecans.blogspot.com/  я переглянув, то початок/кінець морозів такі як у мене під Львовом, і зими не слабенькі. Тобто, за те, що зими переживуть і б не переживав. А от з дозріванням врожаю - побачимо.

То в кого землі багато, його вигідніше на продаж, ніж класичний. В роздріб 1100 грн кг))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у нас не буде рости пекан, деревце може і буде, але без врожаю

для цього достатньо зрівняти 2 карти...перша зона де вирощується пекан і друга клімат цієї зони

map.jpg

Без названия.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...