Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Біржа криптовалют, інвестиції, динаміка, профіт.

roma1

Рекомендовані повідомлення

Ну буду перший, у темі майнингу най буде майнинг а тут гра на крипті. Признаюсь що новачок, багато не розумію, графіки не читаю але користуюсь ютюбом і оглядами експертів, у народі бабок гадалок. Мав як я вже казав 5000 грн, зайшов на куну з ними купивши ефіру, зайшов не вдало майже на піку коли биток був біля 50 баксів (тисяч). Якраз після цього послідував спад, я не розуміюсь на термінах типу медвежий ринок і т.д. Просто з ефіру перескочив на бінанс коін і полетів до низу, тисячу гривен вже згубив з п'яти. Стало у мене 140 баксів у переводі на бакси, ну наслухавшись ютуберів подумав, на куні добре що можна відразу на карту виводити профіт але на ній мало альтів, а мене щось альти зацікавили на середній строк. Взяв я та зарегався на бінансі, біржа ужасссс :shock: :pozor: але я свої BNB перекинув на бінанс біржу а там знову таки не дочекавшись просадки обміняв BNB на Enjin Coin. Тепер маю біля 100 монеток Enjin Coin звісно брав по 1.30$ хоча міг почекати спаду хоча би до бакса але не витерпів. Ну тепер на кілька місяців планую забути за них можливо до літа, підкопити ще гривень і прикупити ще деякої альти у якій відчуваю ріст поки що чисто інтуїтивно бо розуму читати графіки і ринок ще не нажив. Ризик є але це затягує, боюсь не стати наркоманом тому якщо з Enjin Coin не вдасться до дасть Бог розуму звалю з цієї справи і займусь чимось матеріальним.

 

Хто торгує, які монетки бачите перспективними, який профіт у вас, яка біржа, як виводити і т.д. усе про інвестиції у крипту, ділимось кому цікава тема. Ну і новачків прохання не щемити, усі родились дурними дітьми але кожен у своєму щось надолужив. Я у бінансі багато чого не розумію, буду вдячний профі якщо хто буде відповідати на запитання, бо сам боюсь наробити собі шкоди.

 

Добавлено через 6 минут

Довго думав яку альту купити, між xrp-xlm-ada-nem вибирав а вибрав Enjin Coin.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікава монета. Але закупатись на піку не дуже гарна ідея. Проблема таких монет (не з топу) в тому, що вони в основному непропорційно ростуть коли топи просідають, бо інвестори шукають більш прибуткову монету. Але як тільки топи стабілізуються всі негайно переливають у них як більш ліквідний перевірений актив. Потім такі монети в кращому випадку зависають по вартості, в гіршому - повертаються до реальної або й вниз. Приклад - RVN

На рухи під час хайпу орієнтуватись не варто бо тоді росте все - хайпова паніка не показник, лиш коригування і стабілізація показує хто чого вартий і який запас міцності

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну то біржова гра, я дивився на саму організацію що стоїть за монетою, звісно що монета вже розпухла і хто вклався в неї рік назад той наварив щедро. Але за ігрову індустрію відповідає одна монета, а індустрія ігор і внутрішніх платежів ще буде розвиватись і підтримувати свій токен. Надіюсь що вскочив у останній вагон і готовий рік почекати але доведеться вже контролювати шум навколо монети. Та не великі гроші, люди мільйони вливають і валяться. Вчусь помалу. Монета XEM має тримателям підкинути нових монет у дарунок XUM 12-15 числа там буде хайп навколо неї але не ризикнув брати. А Ріплу XRP взагалі пророкують ракету до 120 баксів)) А XLM підписали контракт з нашою банківською системою з літа про співпрацю, але що одна що друга поки до бакса не дотягнулись хоча капітал за ними не малий. Звісно щось десь може вистрелити вгору але хіба вгадаєш якщо ти не трейдер з досвідом.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть хто в темі профі, ось на скрині я вклав 180 баксів, у мене є 108 монет, накапало наприклад 4.94 бакси вже по ціні монет, як мені ці 4.94 бакси забрати ну не вивести на карту а хоча би перевести у долари які я потім вивів би на карту чи купив би інших монет? а 180 аби лишилось на ріст знову. Якщо я виводжу на торги Enjin/usdt і продаю на 4 бакси у мене мінус три монетки а я хотів би аби 108 монет було на місці а вивести те що наросло маржа 4.94 бакси. Ну не розумію. :fool: як маржу відокремити.

444.thumb.JPG.861da367a7baacf56eeb63d6596d1368.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть хто в темі профі, ось на скрині я вклав 180 баксів, у мене є 108 монет, накапало наприклад 4.94 бакси вже по ціні монет, як мені ці 4.94 бакси забрати ну не вивести на карту а хоча би перевести у долари які я потім вивів би на карту чи купив би інших монет? а 180 аби лишилось на ріст знову. Якщо я виводжу на торги Enjin/usdt і продаю на 4 бакси у мене мінус три монетки а я хотів би аби 108 монет було на місці а вивести те що наросло маржа 4.94 бакси. Ну не розумію. :fool: як маржу відокремити.

 

Раньше 108 монет стоило 180 баксов.

Теперь 108 монет стоит 184,94 бакса.

Выводите баксы, минус монеты.

На скриншоте всё ж видно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну то біржова гра, я дивився на саму організацію що стоїть за монетою, звісно що монета вже розпухла і хто вклався в неї рік назад той наварив щедро. Але за ігрову індустрію відповідає одна монета, а індустрія ігор і внутрішніх платежів ще буде розвиватись і підтримувати свій токен. Надіюсь що вскочив у останній вагон і готовий рік почекати але доведеться вже контролювати шум навколо монети. Та не великі гроші, люди мільйони вливають і валяться. Вчусь помалу. Монета XEM має тримателям підкинути нових монет у дарунок XUM 12-15 числа там буде хайп навколо неї але не ризикнув брати. А Ріплу XRP взагалі пророкують ракету до 120 баксів)) А XLM підписали контракт з нашою банківською системою з літа про співпрацю, але що одна що друга поки до бакса не дотягнулись хоча капітал за ними не малий. Звісно щось десь може вистрелити вгору але хіба вгадаєш якщо ти не трейдер з досвідом.

 

Коль скоро вы ввязались в биржевую торговлю криптами,вы должны осознавать одну непреложную истину, все монеты одинаковы в своей практической бесполезности, они не стали средством обращения и не станут в ближайшей перспективе.Поэтому угадать какую монету будут пампить сложно. Но если случилось так, что вам повезло и вы угадали, то самой главной задачей для вас вовремя выйти из позиции. потому как, то, что быстро растет, так же быстро и падает, а как показывает история, то, что упало уже не достигает своих исторических максимумов. Из всех монет которые выросли в 2017 году преодолели максимумы только две биток и ефир, ну еще собаки по недоразумению, все остальным не повезло.Из этого следует один очевидный вывод инвесторы на сегодняшний день, рассматривают только два спекулятивных актива биток и эфир, все остальное им не интересно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как показывает история, то, что упало уже не достигает своих исторических максимумов

Як показує історія, всі монети з першої двадцятки, які існувати на момент кінця 17 початку 18 і не мали проблем із безпекою (довірою), переступили свій історичний максимум, деякі - в десятки разів.

А крім того зі своєю криптою на ринок вийшли реальні слони, які лише своїм іменем підвищують вартість активів до меж, недосяжних у 17р.

Зараз найкращий час починати, бо вже все ясно але ще багато можливостей для росту - хто перший встав того і тапки

 

Добавлено через 2 минуты

Трохи вклався в CHZ, взяв запізно, по 0,25 - пока норм

 

Добавлено через 2 минуты

А от прямо зараз можна брати в приниципі будь-що нетоксичне і до п’ятниці непогано закритись :o

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як показує історія, всі монети з першої двадцятки, які існувати на момент кінця 17 початку 18 і не мали проблем із безпекою (довірою), переступили свій історичний максимум, деякі - в десятки разів.

А крім того зі своєю криптою на ринок вийшли реальні слони, які лише своїм іменем підвищують вартість активів до меж, недосяжних у 17р.

Зараз найкращий час починати, бо вже все ясно але ще багато можливостей для росту - хто перший встав того і тапки

 

Добавлено через 2 минуты

Трохи вклався в CHZ, взяв запізно, по 0,25 - пока норм

 

Добавлено через 2 минуты

А от прямо зараз можна брати в приниципі будь-що нетоксичне і до п’ятниці непогано закритись :o

 

Нет исторические максимумы 2017-2018 переступили только две монеты о которых,я писал выше, ну и собаки по недоразумению. Конечно, я не беру во внимание монеты которые в 2017 году имели капитализацию меньше 2 лярдов, это идеальный объект для пампа.

Что касается перспектив дальнейшего роста капитализации крипторынка, то возможно он и будет, особливо если принять во внимание доп помощь в США бизнесу в 1.9 триликов баксов, а если этим путем пойдет и ЕС то будет наверняка, но с другой стороны, отложенный спрос в развитых экономиках мира в связи с пандемией превышает показатель в 5 триликов и если вакцинация будет успешной и пандемию удастся преодолеть в ближайшее время, то шансов у крипторынка нет от слова вообще.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну и собаки по недоразумению

Хто це такі а то я сленг не розумію

 

 

Нет исторические максимумы 2017-2018 переступили только две монеты о которых,я писал выше

Ну, нет то й нет :o

 

h7mUNNDDQ6S99AFB1t5B5Q.png

 

imkDk5S4QlyWOuzkWwlnPw.png

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто це такі а то я сленг не розумію

 

coinmarketcap.com/ru/currencies/dogecoin/

 

Несколько известных людей и крупных сообществ ритейл-инвесторов повеселились и помогли крипте вырасти в цене.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А, ну то буває. Там крім веселья нормально грошей так влили.

Пока за блокчейном вбачається мабутнє - система значно перспективніша за будь-які наявні

 

Добавлено через 7 минут

А от прямо зараз можна брати в приниципі будь-що нетоксичне і до п’ятниці непогано закритись

Щось типу такого:

 

JQqXw_diSpeo6fppXYkHOQ.png

 

6% за 2 години і практично на піку - шансів у крипторинку ніяких

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А, ну то буває. Там крім веселья нормально грошей так влили.

Пока за блокчейном вбачається мабутнє - система значно перспективніша за будь-які наявні

 

Добавлено через 7 минут

 

Щось типу такого:

 

JQqXw_diSpeo6fppXYkHOQ.png

 

6% за 2 години і практично на піку - шансів у крипторинку ніяких

 

Есть и другой пример монеты которые купил Рома 1 менее чем за 12 часов подешевели на 14 проц, а между тем бинанс коин с которого он спрыгнул за это же самое время дали 15 проц роста. Закон подлости в биржевой торговли вполне себе уверено работает.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але ж він все-одно залишився в плюсах, я от RVN тиждень тому купив по 0,165, і весь час бовталось ~0.15, і лиш щойно злив 0,18-0,19 - також + вийшов непоганий

Закон подлости в биржевой торговли вполне себе уверено работает

Ну, він не тільки на біржі працює, взагалі універсальний закон :lol:

 

Добавлено через 1 минуту

Ось CHZ взяв низький старт прямо в цю хвилину, раджу взяти - точно буде +

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але ж він все-одно залишився в плюсах, я от RVN тиждень тому купив по 0,165, і весь час бовталось ~0.15, і лиш щойно злив 0,18-0,19 - також + вийшов непоганий

 

Ну, він не тільки на біржі працює, взагалі універсальний закон :lol:

 

Добавлено через 1 минуту

Ось CHZ взяв низький старт прямо в цю хвилину, раджу взяти - точно буде +

 

Не, я с такими монетами не работаю, слишком низкая капитализация, а значит и ликвидность , при сливе можно таки серьезно влететь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось CHZ взяв низький старт прямо в цю хвилину, раджу взяти - точно буде +

взяв, думаєте до п'ятниці буде ріст а там зливати варто? дуже він той чіліз розпух)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

взяв, думаєте до п'ятниці буде ріст а там зливати варто? дуже він той чіліз розпух)

 

А я смеха ради на 20 баков, взял и купил ENJ Поступил в общем против правил, но видно драйва захотелось. И да предполагаю закрыться на двушечке плюс, минус.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

взяв, думаєте до п'ятниці буде ріст а там зливати варто? дуже він той чіліз розпух)

Думаю до п'ятниці буде +/- стабільність, трохи вниз-вверх, можна шортити - тупо чекати безтолково бо протягом цього часу може гуляти, як раз на цьому й заробляти, я від обіду CHZ вже кілька разів обміняв

 

Добавлено через 40 минут

ENJ як на мене ця монета на перспективу, покласти і забути, хай лежить

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я смеха ради на 20 баков, взял и купил ENJ Поступил в общем против правил

Ну, вже можна продати й бути в плюсі. А якби було куплено на 2к то й в непоганому плюсі :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я чіліки не встиг скинути, взяв по 28 центів, ціна впала наразі до 25, не скидаю, чекаю бо буду в мінусах, на піку брати це дурня а прив'язати себе до компа не маю змоги от і прогавлюю плюс не вмію читати графіки.

Бачу росте биток, валяться усі альти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

плюс не вмію читати графіки.

 

как бы ничего сложного для человека с высшим образованием нет.

поизучайте для начала скользящие средние

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну вищого у мене на жаль нема, зараз дивлюсь якусь мексиканську блогершу з субтитрами про токен чилі, правда переклад не надає мені потрібної інформації)) Часом дідусь гугл натякає не на те що треба у даний момент, але натяк доволі доречний, куди мені йти. Скрін клікабельний.

55.JPG.7c9e2c3c5446d7809b007042b59a6f11.JPG

66.JPG.263ae6070af7f4e8028869cbc230bc37.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

прив'язати себе до компа не маю змоги от і прогавлюю плюс не вмію читати графіки.

Та ну, липнути перед монітором марна справа :rolleyes:

Зверху натискаємо "спот" "класична", далі створюємо ордер по ціні, яка влаштовує, і чим вона ближча до актуальної ціни тим вище шанс, що ордер спрацює

 

ZOu06jRpS4qyvrGD7G2YSA.png

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ZOu06jRpS4qyvrGD7G2YSA.png

 

на этом графике три скользящие средние - краткосрочная , среднесрочная и долгосрочная. проф трейдеры ориентируются по их пересечениям как сигнал покупки или продажи

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на этом графике три скользящие средние - краткосрочная , среднесрочная и долгосрочная. проф трейдеры ориентируются по их пересечениям как сигнал покупки или продажи

І який прогноз? Надо брать? :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...