Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Польская техника Amica- нужен совет

Slavna

Рекомендовані повідомлення

Просматриваю в инете технику для дома, нужна встраивая посудомойка, варочная, духовка, вытяжка.... Цены сами знаете какие, но посетила мысль поискать в Польше их торговые марки, хорошие, но не так раскрученные как другие европейские.

Вот собственно вопрос, кто-то сталкивался с их Amica, какие впечатления?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

..просто вбейте в поиск -амика,отзывы и смотрите независимый сайт,там всё и расскажут.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо, но я искала в инете отзывы. Нашла на польских сайтах, а у нас ее практически нет. Есть только котлы этой марки, а это совсем не то. Думала, может кто-то тоже искал альтернативу чтоб не платить половину денег за известный бренд, который собирается в лучшем случае в Польше, а не в Китае или России.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нормальный бренд,выступает иногда как оем производитель для других известных марок. К примеру для посудомоек Hansa

bt.rozetka.com.ua/2225962/p2225962/

www.amica.pl/produkty/produkt/6926-Zmywarka_do_zabudowy--ZIM_678E

В основном он работает по принципу Fagor,Brandt,Eughster/Frismag и.т.д в т.е как ОЕМ-ОДМ производитель. Соответственно и маркетинг не яркий с маленькой узнаваемостью самого бренда Amica и в основном локальный в Польше.

Кстати это один из тех брендов который делает относительно качественную технику за разумные деньги.

Брать можно,в частности поверхности,посудомойки и духовые шкафы. Вытяжки в зависимости от моделей-топовые нормально,но мидл и лоу немного шумноваты. По стиральным машинам не известно,а вот холодильники вроде очень неплохие за свою цену.

 

.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просматриваю в инете технику для дома, нужна встраивая посудомойка, варочная, духовка, вытяжка.... Цены сами знаете какие, но посетила мысль поискать в Польше их торговые марки, хорошие, но не так раскрученные как другие европейские.

Вот собственно вопрос, кто-то сталкивался с их Amica, какие впечатления?

Звичайнісінький 100% Китай, який замовляється для Польщі.

У Росії ця техніка продається під місцевим брендом Hansa.

До того ж, не забуваємо про гарантію та запчастини. Перша - відсутня в Україні, тому що Amica офіційно у нас не продається. Друге - потім доведеться шукати самому.

А саме про ці 2 пункти варто не забувати при виборі великої побутової техніки.

Для прикладу - цитата з інструкції до посудомийки Hansa ZIM 476H data.amica.com.pl/files/pubs/instrukcje/ua/IO-DWS-0198.pdf

"Компанія виробник:

Вироблено «AMICA WRONKI S.A.» , 64-510 Wronki , str., Mickewicza 52, Польща

На підприємствi «Foshan Shunde Midea Washing Appliances MFG Co., Ltd», NO 20 Gangqian road, Beijiao, Shunde District, Foshan, Guangdong, Китай

Там же ж збираються і "наші" посудомийки Liberty :)

может кто-то тоже искал альтернативу чтоб не платить половину денег за известный бренд, который собирается в лучшем случае в Польше, а не в Китае или России.

Альтернатива, скоріше за все, буде саме китайська :) Лише для певної країні, але - та сама китайська.

Змінено користувачем Тарантино
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звичайнісінький 100% Китай, який замовляється для Польщі.

 

Альтернатива, скоріше за все, буде саме китайська :) Лише для певної країні, але - та сама китайська.

 

 

Китай різний буває, так само як і техніка Бош, яку збирають в Китаї.

Що стосується запчастин, то залежить від самої запчастини, іноду краще купити нове, ніж ремонтувати старе.

В мене зараз холодильник Бош. Суперовий холодильник, але в ньому пластиковий короб з кришкою - no frost. Ось він в мене і тріснув де тільки міг. Я знайшла фірму , яка може мені привезти його на замовлення, коштуватиме це щастя 3500 гривень. А холодильник в свій час купувала за 8 тисяч. То я просто морально не можу за пластик стільки заплатити.

Що я зробила? Вірно, взяла в руки супер-клей і скотч.... І нічого, нормально поки що... Так що, коли зламається, тоді і будемо думати...

 

Добавлено через 4 минуты

Доречі, Ви мені подали ідею, пошукати де в них виробництво і ось що каже вікіпедія, якщо звісно там не брешуть.

 

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D0%B8

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, так то раніше Ваш холодильник з No Frost 8000 коштував, а зараз? ;)

А комплектуючими якраз, в першу чергу, офіційні сервісні центри займаються. Там питали?

Та якщо модель вже стара і комплектуючі треба замовляти - тоді так, дешево навряд чи буде...

І знову повторюся: а що з "Амікою" тоді робити будете? Запчастини треба буде або у сервіс-центрі "Ханси" купувати, або китайські аналоги десь на фірмах замовляти, або з Польщі... Воно того варте?

На рахунок виробництва: так, збирати вони у себе це все можуть. А комплектуючі звідки беруть? :) А ще цілком може бути, що лише певні моделі збираються у Польщі, а решта - у Китаї.

До того ж, переглянувши інструкцію до однієї з посудомийок, я не знайшов адреси завода-виробника... Навіть традиційного "Зроблено в Польщі".

 

Як варіант: пошукати через знайомих знайомих гуртовиків :) Вони хоча б статистику по брендам, які офіційно завозяться в Україну, знають.

До того ж, вже давно відомо, що з того, що у нас продається, варто купувати, а що - ні.

Змінено користувачем Тарантино
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так я собираюсь покупать в Польше, не у нас, то что ориентировано на их рынок.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[quote=Тарантино;409048

.

До того ж, вже давно відомо, що з того, що у нас продається, варто купувати, а що - ні.

 

просвітіть темного:)

Що можна а що ні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 10 місяців потому...

Обратила внимание, что в арендованной польской квартире вся бытовая техника AMICA, что ( ИМХО) говорит о практичности...дизайн меня вполне устраивает...переплачивать за шильдик на бытовой технике никогда не буду:(

Посмотрела и у нас она уже есть в достаточном количестве, но мучает один вопрос-как с обслуживанием ? Гарантийным и посгарантийным:pardon:

У кого то есть мысли на этот счет ? Заранее спасибо всем неравнодушным:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...