Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Утепление фасадов

Ilya 2009

Рекомендовані повідомлення

Наша специализируется на продаже систем утепления зданий под ключ.

 

У нас Вы можете приобрести весь спектр материалов Ceresit по системе утепления фасада, устройства пола и гидроизоляции, причем как для частного дома, так и для промышленного и жилищного строительства..

 

Мы предоставляем Весь спектр работ по утеплению фасадов домов, отделке и ремонту фасадов зданий.

А также:

- комплекс ремонтно-строительных работ по внутренней отделке жилых и офисных помещений;

- коттеджное строительство.

Сайт нашей строительной компании - (ссылка устарела)

Здесь Вы можете увидеть некоторые наши работы.

 

С уваженеием,

Илья

моб. 8(068)-528-00-49

e-mail: il_es@e-mail.ua

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наша специализируется на продаже систем утепления зданий под ключ.......С уваженеием,

Илья

моб. 8(068)-528-00-49

e-mail: il_es@e-mail.ua

 

Я так і не знайшов вартості зовнішнього утеплення будинків на Вашому сайті. Цікавить вартість 1 м.кв. під "барашек" пінопластом 100. Матеріал мій - фарбекабе. Запитання:

1. вартість 1 м.кв.

2. чи працюєте з матеріалом фарбекабе

3. як рахуєте віконні/дверні отвори

4. гарантія

5. як рахуєте пелястри

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так і не знайшов вартості зовнішнього утеплення будинків на Вашому сайті. Цікавить вартість 1 м.кв. під "барашек" пінопластом 100. Матеріал мій - фарбекабе. Запитання:

1. вартість 1 м.кв.

2. чи працюєте з матеріалом фарбекабе

3. як рахуєте віконні/дверні отвори

4. гарантія

5. як рахуєте пелястри

 

Стосовно Ваших запитань:

1. Вартість 1 м.кв. робіт (з урахуванням механізмів) - приблизно 100 грн. (пиріг - ґрунт, пінопласт, скло-сітка, ґрунт.фарба, декор.штукатурка + фарба).

2. Відверто кажучи, я не чув про такий матеріал. Проте наша компанія має не аби який досвід роботи з такими матеріалами, як DraiVit, Baumit, Артисан, Полимин, Kreisel... Більшість робіт, які представлені на сайті knp.com.ua виконано в DraiVit, Ceresit та Baumit.

3. Вартість робіт на утеплення 1 м.кв. віконних відкосів збільшується в два рази.

4. За умови використання системи утеплення Ceresit та при підписанні тристоронньої угоди - підрядник, замовник, Хенкель Баутехнік - надається гарантія терміном 10 років. При використанні інших систем гарантія на без ремонтну експлуатацію не перевищує трьох років.

5. Пелястри рахуються згідно з пунктом 1., тобто приблизно 100 грн/м.кв.

 

С уважением, Илья!

8068-528-00-49

il_es@e-mail.ua

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відверто кажучи, я не чув про такий матеріал. Проте наша компанія має не аби який досвід роботи з такими матеріалами, як DraiVit, Baumit, Артисан, Полимин, Kreisel... Більшість робіт, які представлені на сайті knp.com.ua виконано в DraiVit, Ceresit та Baumit.

il_es@e-mail.ua[/quote

 

С материалами Farby KABE, можете ознакомится при жилании на www.dpg-bud.com.ua

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Відновити форматування

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...