Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

вапняна штукатурка(штук)???

Roman-sv

Рекомендовані повідомлення

Якщо стеля з гіпсокартону, пошпакльована мультифініш чим загрунтувати щоб в майбутньому через 3-4 тижні помалювати Primalex Plus ?

 

Не рекомендую так робити з практичної точки зору, фарба не терпить вологого прибирання - в житті бувають різні ситуації, якби я робив сам собі, то акриловий грунт + акрилова фарба Капарол капасилан, вона практично немає запаху, відмінна покривна здатність, має найвищий ступінь стійкості до миття - 1кл., а також підтверджений европейський стандарт ELF. Ця фарба трохи дорогувата, але хто цінить власне здоров'я то це є хороший вибір.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
Що робити якщо штук дав тріщин ?

 

Если речь идет о штукатурке по кирпичу, проверить на бухтение, при отсутствии такового - прогрунтовпть и пошпаклевать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если речь идет о штукатурке по кирпичу, проверить на бухтение, при отсутствии такового - прогрунтовпть и пошпаклевать.

Гіпсом?

Втрачається сенс ПВШ.

Штук 3 хіба не повторить павутинку з часом? Мова не про жорсткі тріщини, а саме про павутинку яку видно при намочуванні.

І ще запитання як вапняна фарба в плані стирання? Якщо притулитись до стіни, то плечі будуть в колір побілки? Як колись в хатах наших дідів?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гіпсом?

Втрачається сенс ПВШ.

 

Зависит от того, что понимать под смыслом. Если как некий чудодейственный материал для продления жизни, например, то скорей всего - да, а если как первый выравнивающий слой (кстати недорогой и проверенный временем) с последующей подготовкой под обои или покраску, почему нет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відкоси ви робили штууком?

 

Хто саме?

 

В мене все зроблено вапняно піщаною зверху затерто вапном. Можна сказати що штук.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте бухтения нет, шпаклевка будет видна на штуке, а может лучше трещины перештуковать?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Профіль віконного примикання давали на відкоси,?

Ні.

Хоча тріщин не видно.

 

Добавлено через 1 минуту

Здравствуйте бухтения нет, шпаклевка будет видна на штуке, а может лучше трещины перештуковать?

 

Як її буде видно якщо вона суцільним шаром буде?

 

Добавлено через 4 минуты

Зависит от того, что понимать под смыслом. Если как некий чудодейственный материал для продления жизни, например, то скорей всего - да, а если как первый выравнивающий слой (кстати недорогой и проверенный временем) с последующей подготовкой под обои или покраску, почему нет?

 

Чудодійність там короткотривала. Вапно треба оновлювати.

Відносно ціни. Якщо порівнювати впш з гіпсом то я зараз обрав би гіпс. Просто тому що немає куп піску куп відсіву бочок з вапном та мішків від вапна на відміну від мішків від цементу їх не спалиш та й в свою машину я не закину щоб в смітник вивезти. Машину поставили з мішків засипали за пару днів зробили та поїхали. Мішки від штукатурки спалив. Чистота й порядок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мішки від штукатурки спалив. Чистота й порядок.

 

там полиэтиленовая прослойка

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

там полиэтиленовая прослойка

 

Тоді зібрав в поліпропіленовий та вивіз на переробку. Мішки від вапна засруть авто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоді зібрав в поліпропіленовий та вивіз на переробку. Мішки від вапна засруть авто.

 

единственное что можгно спалить так это мешки из под цемента

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

единственное что можгно спалить так это мешки из под цемента

 

Є "зимовий" цемент який восени роблять. Там теж є плівка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні.

Чудодійність там короткотривала. Вапно треба оновлювати.

Відносно ціни. Якщо порівнювати впш з гіпсом то я зараз обрав би гіпс. Просто тому що немає куп піску куп відсіву бочок з вапном та мішків від вапна на відміну від мішків від цементу їх не спалиш та й в свою машину я не закину щоб в смітник вивезти. Машину поставили з мішків засипали за пару днів зробили та поїхали. Мішки від штукатурки спалив. Чистота й порядок.

Какие бочки и мешки))). С растворного узла в короб из подручных материалов, на полиэтилен, им же и накрыли. Тысчёнс за куб, штукатурь - не хочу))).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какие бочки и мешки))). С растворного узла в короб из подручных материалов, на полиэтилен, им же и накрыли. Тысчёнс за куб, штукатурь - не хочу))).

В нас такого немає. Тому все руками. :flag1:Завезли камаз піску, завезли пару тон вапна, в бочці вапно колотимо, до піска в мішалці заливаємо, туди ж цемент. Потім ще камаз, а штукатури редиски щоб далеко не носити мішали прямо на тому місці з якого брали пісок, там все заляпано, тому на нижній шар від попереднього камазу який залитий вапном та розчином накладається ще один. На виході срач на дворі. Саме тому зараз обрав би гіпс.;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
просто нет времени на известь с цементом и песком стартом гнать.

А почему не машинную ЦИ в мешках вместо гипса? Раз дальше известь будет идти. По времени то же самое

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на машинку ЦИ ты не найдешь исполнителей. Ну или цена не понравится. так как они только за баумит возьмутся (я узнавал). Твой дом руками сделают за месяц. Максимум экономии по времени - 2 недели. Мне кажется, оно того не стоит. Качество - можешь заехать посмотреть у меня в любое время.

 

И вообще - ты же был сильно против гипсовой штукатурки. Пыль и все такое...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Инетересно почему за гипс еще, потому что у него более гладкая поверхность.

Какое зерно у Штук 2? Судя по тому, что там кварцевый песок, то порядка 0,8-1 мм. И смысл от гладкого гипса, если сверху Штук 2?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот и я так думаю...

 

я был против финишной гипсовой, которая затирается.

И сейчас против, у меня этого не будет, просто машинный гипс не затирается.

Потому осенила такая шиза на днях:)

 

Две недели на штукатурку, неделя на полусухую стяжку и весной можно делать финиш штук 2, покраску, всю внутрянку и мощение, не растягивая до середины лета штукатурку руками и наливную стяжку.

 

И дом уже будет частично просохший.

Вот о чем у думаю.

 

Offtop

а) что мешает начать штукатурку сразу после окон, которые никто не мешает уже ставить? ты электрику собирался по полу тащить

б) откуда идеи о полусухой стяжке по теплому полу?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я заливав напівсуху руками в кінці листопада перед самою зимою. Вхідних дверей не було були тимчасові. Пару днів грів калорифером 2 кВт. За бортом було біля 5 градусів. Проблем жодних. До речі стяжка першу добу сама дала 11 градусів. Гідратація цементу йде з виділенням тепла.

Так що робіть ручну час ще є.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

ДОм под ппс-25. Сетка штукатурка П-20.

Далее планируется грунтовка ""Полимин АС-3 контакт-грунт с кварцевым наполнителем."""

 

На грунтовку посоветовали такое дело.

 

Зробіть побілку вапном.і все.

Хочета рівно намішайте 1 до 1 вапняний штук з клейом до плиток, нанесіть і затріть войлочною теркою.буде рівно і гладко.потім вапняна побілка або люба фасадна.

Перед тим як появився "короід" так і робили.таким фасадам більше 50 років.нічо живуть і нікого не турбують.

В принципі професіонали вміють затерти і клей до плиток на гладко, але без досвіду ви то не зробите.з вапняним штуком то вдається і любителям.

 

 

Вапняний штук продається в буд.магазинах.просто звапном до внутрішнього вжитку, добавите цемент або найдешевший клей до плиток буде для зовнішніх робіт.

клей вже з ріском ьо легше вимішаьи ніж з цементом.

плюс в клею є рідке скло що є теж пластифікатором.

добавка вапна затягує час твердіння і так легше затерти.але профі вміють і простий клей до плиток затерти на гладко.

то вмію і не бачу в тому проблеми.робиться і з драбини і на альп.ланах , тобто на підвісці.

 

Годится такая смесь для внешних работ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...