Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Распашные ворота в откатные

Auror

Рекомендовані повідомлення

Доброго времени суток

сориентируйте пожалуйста по возможности и стоимости переделки распашных ворот в откатные

ворота 2 створки 2 на 2 метра, мет. каркас с одной стороны профнастил (легкие)

спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Необхідно додавати бічні труби компенсуючі. Бо зараз ворота коротші за проріз. А мають бути ширшими хоча б на 20 см.

Якщо робити консольні - збільшиться висота на 6-10 см. На монорейці можна потрапити на ту ж висоту, якщо зазор був 8 см.

По вартості - додайте вартість фурнітури, доварювання боків, підготовчі роботи.

Це має сенс якщо старі ворота Вам цінні як пам'ять.

Адже треба буде зрізати завіси, фарбувати тощо. Коротше, геморою буде мінімум як половина вартості нових.

 

Добавлено через 52 секунды

Ми переробляли розпашку у відкатні. Але там були ковані.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коротше, геморою буде мінімум як половина вартості нових

враховуючи вартість старих я так розумію, що мова йде про 4-5к грн?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ох як зростають ціни в процесі спілкування))) :)

 

Ви вважаєте що у 4-5 тис грн має входити все?! Мівіну працівникам свою привозити, чи таки на місці видадуть? :-) фурнітура дорожче коштує.

Я ще ціну навіть не пропонував. Бо таким займатись навряд чи будемо. Фінансово за гаманець вкусить, отриманий результат навряд чи сподобається. У підсумку залишиться тільки запитання:"а нафіга я стільки за це заплатив?!"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви вважаєте що у 4-5 тис грн має входити все?

я взагалі то запитав чи можливе таке в принципі і який діапазон цін

нові відкатні ворота 4на2 метри з встановленням та доставкою коштують від 12-14 тисяч (це з нуля)

тому я не бачу взагалі приводу для саркастичних жартів про мівіну! я вам також не пропонував роботу і, будьте певні, не запропоную!

це форум, де його користувачі спілкуються, задають питання і т.п.

ось я і запитав!!! аби зрозуміти що робити чи нові замовляти чи ці можна переробити...

 

смачного!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То я і відповів що немає сенсу переробляти, бо результат не буде коштувати витрачених коштів.

Натомість отримав звинувачення у "підвищенні цін на рівному місці", а мене такі звинувачення дууууже бісять, бо "лоха тулити" не у моїх принципах. Міг бути через це нестриманим.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго времени суток

сориентируйте пожалуйста по возможности и стоимости переделки распашных ворот в откатные

ворота 2 створки 2 на 2 метра, мет. каркас с одной стороны профнастил (легкие)

спасибо

 

Мы иногда переделываем так, но это когда у заказчика забор и ворота в ковке и он хочет сохранить внешний вид.

 

В Вашем случаи, дешевле сделать новые. Раму для ворот нужно изготавливать новую, профлист нужно покупать новый, плюс добавьте стоимость демонтажа и доставки ворот на производство. В конечном итоге выйдет примерно 20000 грн. а может и больше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...