Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Войлочная (китайская) вишня

Костянычь

Рекомендовані повідомлення

У меня было несколько заходов по вишне.

Один куст 7 лет стоял на одном обособленном месте(ближайшее дерево было в 6м) и плодоносил, как бешенный.

 

Потом ту дачу продали. На другой даче есть куст до сих пор. Черешня растёт рядом, пропадает, но вишня тут не при чём. Это личинки майского жука. Куст растёт, не болеет. Каждый год даёт 5-6 вишенок). Буду вырезать.

 

На одной из своих дач(есть несколько пустых 5-сотковых участков для перепродажи купленных) обнаружил необычайные заросли этой вишни. Растёт вперемешку с малиной. Рядом растут яблоня персик, слива, груша. Всё растёт и даёт плоды вообще без ухода. Так вот, с этого участка, где есть 6-7 кустов этой вишни в прошлом году собрал 4 кг этого продукта. В этом году буду активно черенковаться от этих кустиков. Не знаю, в чём тут секрет. Возможно, в том, что кусты никто никогда не трогал и не обрезал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо, но я уже приобрела 2 кустика. Принялись, дальше посмотрим. Заказывала в "Агросаженце"
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
У меня было несколько заходов по вишне.

Один куст 7 лет стоял на одном обособленном месте(ближайшее дерево было в 6м) и плодоносил, как бешенный.

 

Думаю проблема в том, що поблизу немає ще одного кущика, для перехресного запилення, по крайній мірі я зрозумів, що кущ один.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...

Есть детки войлочной вишни.

Возвраст разный.

Смогу откопать завтра 25.10.2014 (если успеете написать мне что точно возьмете) или весной.

Меняю на другие Ваши растения (черенки) для сада ( смородина, крыжовник, малина, земляника, киви и др.) или за символическую плату (для того чтоб прижилось).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікава тема. А можна зараз пересадити цю вишню? Бо цього року насаджав її по всьому саду, а тепер думаю, що варто її перед будинком посадити - там кісточкових немає.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
Посадите вишню в округе умрут сначала персики, потом абрикосы, потом сливы, черешни.

вы о чем это? с какого перепуга?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Среди войлочной вишни попадаются устойчивые экземпляры, от них надо брать.

А раньше да, проблем с ней было меньше, но вирусы развиваются...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А раньше да, проблем с ней было меньше

Раньше проблем со всем было меньше.

Росло себе и никто не бегал с ядами / травлями пожирателей.

Змінено користувачем belosnezka
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вы о чем это? с какого перепуга?

 

"....надвигающуюся эпидемию монилиоза можно вычислить по войлочной вишне - она всегда заболевает первой, причем очень сильно. А затем зараза переходит и на другие вишни." отсюда

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В наличии есть саженцы китайской вишни - 35 грн. (2х летки)

 

Перекресную садить надо ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...

Про яке перехресне запилення йдеться? це не кукурудза.

Розоцвітні запилюють комахи.

Так як вишня низька, то й мурахи можуть запилити, але женіть їх в шию - вони притягнуть тлю і кущику каюк.

Бджоли при нормальній погоді зроблять свою роботу , якщо піде дощ дворові бджоли безхозні допоможуть.

Якщо дуже захочете їм допомогти - наріжте зимою очерету тростини і підв"яжіть снопики під стріхою.

Хто це зробив з врожаєм не має проблем

Кубометрами тепер таскають очерет.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да всё уже, вопрос закрыт. Сколько не обращал внимания на кусты сего растения - результат один. Бурное цветение весной сменяется увяданием и отсутствием плодов летом, не знаю почему так произошло, может какие бактерии так влияют, или что то с климатом произошло. Но разница существенная по сравнению с ситуацией 20-летней давности, когда у соседа на огороде можно было ей поживится...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відсипте, що курите))

 

Про яке перехресне запилення йдеться? це не кукурудза. Розоцвітні запилюють комахи.

 

Перехресне запилення - це запилення як вітром, так і комахами і птахами.

 

дворові бджоли безхозні допоможуть.

 

Дворові безхозні - це які? Бджоли-бомжі? Відкрили новий вид і не запатентували?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Осмія то є не соціальна одинока бджола, має ряд відмінностей від колективної медоносної, котра потребує великих зусиль людини, щоб її утримувати.

Осмія живе самостійно, меду не носить, але справно запилює садки розоцвітних, навіть горіх та виноград.

Коли поруч немає пасіки, з"являється проблема недоопилення садів.

Кожен вирішує по своєму - хтось наймає пасічника, хтось купує джмелів.

Це виливається в тисячі - поцікавтесь.

А самий доступний метод - завести псевдо пасіку - бджіл одинаків.

Заодно селяться оси одинаки

 

В качестве корма для своих будущих личинок, они собирают парализованных гусениц со всего сада и огорода. За что им от меня огромное спасибо! В отличии от "коллективных" ос, одиночные никогда на людей не нападают и не жалят, что тоже им в плюс!

 

 

А це спекулянти для теплиць пропонують

 

Вартість природного запилення з використанням джмелів включає витрати на придбання джмелиної сім'ї, витрати ж на догляд практично відсутні, оскільки виставити вулик в теплицю чи перенести на інше місце, значного часу чи кваліфікації виконавця не потребують.

З приводу перехресного запилення маєте рацію - квасоля самозапилюється і зберігає сорт, гарбуз запилюється комахами і часто перезапилюється і втрачається сорт.

 

Добавлено через 26 минут

Ось допис одного поважного пана , котрий веде тему осмієводства

 

З чого я й починав тему, поки у сусіда були бджоли і голова не "боліла" про врожайність моїх вишень, як не стало сусіда а разом і бджіл то довелось тільки насолоджуватись цвітінням, поки не завів сам осмій. Зараз все налагодилось, і головна біль з роботою з осміями, і плодові почали краще плодоносити.

 

 

 

Пан Комісар став не бідною людиною виконуючи закази на кокони осмій запилювачів.

Перш ніж тролити, та ображати ознайомтесь з інформацією та надайте аргументи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перехресне запилення - це не те саме, що самозапилення.

 

Запилення комахами - в тому числі бджолами-бомжами - теж називажться "перехресне". Бо між різними рослинами, до чого тут квасоля чи кукурудза?)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Погоджуюсь з термінологією у Вас все правильно, але мене цікавить

врожай і бажано регулярний, а час покаже хто виграє.

Без запилення бджолами та мінімального колективу вишень - братів врожаю не буде - потрібен комплекс умов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...
Если кто-то хочет посадить войлочную вишню, но не знает как, можете посмотреть вот здесь www.da4nik.com/posadka-vojlochnoj-vishni/ очень информационная статья, много полезной информации. Я по ней в этом году садила и с первого раза она у меня принялась. Так что читайте и конспектируйте. Всем удачной посадки!!!
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...