Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

утепление окна

оп-ля

Рекомендовані повідомлення

настоящие маньяки делают еще так:

 

 

Теплопотери у профиля, как правило, меньше, чем у стеклопакета. При соотношении площадей стекла и рамы, имхо, бессмысленная процедура.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теплопотери у профиля, как правило, меньше, чем у стеклопакета.

Вполне доступные пакеты могут иметь U0.5~0.6, а обычные профиля U1.3~1.6.

 

При соотношении площадей стекла и рамы, имхо, бессмысленная процедура.

Площадь профиля не такая уж и малая если посчитать суммарно. При правильном сборе солнца, стеклопакеты дают больше теплопритока чем потерь, а вот профиль теплопритока дать не может.

 

Так что у каждого свои смыслы.

У парня чьи фото, и стена утеплена 400мм утеплителя c лямда 0.03. И крыша и пол подобные.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

настоящие маньяки делают еще так:

Вырезают нужный профиль из EPS, так чтобы и максимально энергоэффективно было и чтобы при этом не сильно ограничивать инсоляцию.

[ATTACH]578700[/ATTACH]

 

Закрывают EPS профилем почти всю раму.

[ATTACH]578702[/ATTACH]

 

Для нижней части вырезают профиля под отвод конденсата, склеивают

[ATTACH]578705[/ATTACH] [ATTACH]578706[/ATTACH] [ATTACH]578708[/ATTACH] [ATTACH]578707[/ATTACH]

 

Результат выглядит так:

  • [ATTACH]578703[/ATTACH]
     
  • [ATTACH]578704[/ATTACH]
     
  • [ATTACH]578709[/ATTACH]

 

Конденсат витікає по отим прорізаним канавкам? Тобто в такому закритому тунелі. В мене питання: 1. Як герметизується в місті примикання до вікна? 2. Чи не забивається такий канал? От наприклад чистка витоку конденсата кондиціонеру від паучиних гнізд - це як здрастя...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це не системне рішення від Рехау, тому я саме такий варіант не пропонував. Я і зараз намагаюся уникати заміни системного підставочного на ЕППС. Але про облаштування внутрішніх відкосів і основи для підвіконь за допомогою ЕППС мусів говорити, я і тут про це писав.

 

А чому Ви уникаєте заміни станд. профіля на еппс?

Я собі хочу вікна ставити як ставить КОРСА. Хочу сам зробити з ЕППС 30мм низ пройому і на полосочку еппс 30мм поставити на псул вікно. В чому недолік і яке стандартне рішення від рехау?

ПС: профіль буде або Рехау Євро 70 з 40мм пакетом, або саламандер стрімлайн (якщо по грошах потяну)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Власне тому, що це не системне (Рехау) рішення. Взагалі в Рехау є купа різних видів добірних і підставочних профілів на всі випадки, які, на жаль, не постачаються в Україну. Тільки під замовлення, а це плюс до терміну виготовлення і потрібно замовляти мінімальну партію.

Також, на мою думку, при бажанні утеплити низ прорізу ЕППС зовсім не обов'язково відмовлятися від стандартного підставочника.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Власне тому, що це не системне (Рехау) рішення. Взагалі в Рехау є купа різних видів добірних і підставочних профілів на всі випадки, які, на жаль, не постачаються в Україну. Тільки під замовлення, а це плюс до терміну виготовлення і потрібно замовляти мінімальну партію.

Також, на мою думку, при бажанні утеплити низ прорізу ЕППС зовсім не обов'язково відмовлятися від стандартного підставочника.

 

ну така якась відповідь - не аргументована як на мене

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я повинен був Вас аргументовано переконати? Вибачте, не спромігся.:)

Це було моє особисте ставлення до цього питання, яке може бути хибним і яке я не збираюся нікому нав'язувати.

 

З прийдешнім Новим роком!:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Закрывают EPS профилем почти всю раму.

[ATTACH]578702[/ATTACH]

 

На Ваших фотографиях изображены только глухие окна, в открывающихся у Вас все равно осталось бы не закрытым створки…

 

Когда есть необходимость закрыть утеплителям все раму, то целесообразно использовать специальные и оконные конструкции, где створка прячется за раму, допустим VEKA Artline 82, вот тогда Вы действительно сможете сделать утепление всей плоскости профиля (без учета импостов) + получите визуально красивую безрамную оптику стекла.

 

3473270.thumb.jpg.c46b8a1765b0643586217ff1fd98bf2a.jpgArt.jpg.305de376aed1449cfb64602c7f24dd10.jpgv82_modern_designi_alu.png.1d2798d91dd116819cf135b87404c0e7.pngArt4.thumb.jpg.6b233d40b0720794d1e0a6bd3630d1ba.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...