Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Порадьте по утепленню підлоги

interdalnoboy

Рекомендовані повідомлення

Ситуація наступна - у частині будинку зроблено теплий пол, і ці кімнати на 5 см вищі за спальні та зал. думав заливати все для вирівнювання цементною стяжкою, але зараз зима, та й багато чистової роботи вже зроблено... передумали. Радять застелити 40мм ЕСП, зверху 10мм фанеру і таким чином зробити сухий і теплий пол. потім по ньому уже буде стелитисяламінат. Але якось смущає у цій схемі те, о ні фанера, ні есп не вийде закріпити до чорнової стяжки. Може варто кріпити 40мм бруски до підлоги, між ними класти есп, а зверху вже на саморізи до брусківкріпити фанеру, чи бруски будуть тягнути вологу з підлоги? Може хтось має такий досвід?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

але зараз зима, та й багато чистової роботи вже зроблено... передумали.

 

 

Зря передумали. Дождитесь лета и сделаете тёплый пол в зале и спальной,тем самым подняв пол на эти 5см.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ситуація наступна - у частині будинку зроблено теплий пол, і ці кімнати на 5 см вищі за спальні та зал. думав заливати все для вирівнювання цементною стяжкою, але зараз зима, та й багато чистової роботи вже зроблено... передумали. Радять застелити 40мм ЕСП, зверху 10мм фанеру і таким чином зробити сухий і теплий пол. потім по ньому уже буде стелитисяламінат. Але якось смущає у цій схемі те, о ні фанера, ні есп не вийде закріпити до чорнової стяжки. Може варто кріпити 40мм бруски до підлоги, між ними класти есп, а зверху вже на саморізи до брусківкріпити фанеру, чи бруски будуть тягнути вологу з підлоги? Може хтось має такий досвід?

 

Жизнеспособный вариант. Боитесь что будет тянуть влагу - промажьте праймером/гидроизоляцией под брусками или простелите бутиловую ленту/полоски толи.

ЕСП это ЭПС - правильно я понимаю?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЕСП это ЭПС - правильно я понимаю?
так, екструдер.

А якщо всю поверхню чорнової стяжки прокласте гідроізоляцію, то під нею не буде плісняви? підлога, в принципі, суха, залита ще рік назад - товщина 10 см.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так, екструдер.

А якщо всю поверхню чорнової стяжки прокласте гідроізоляцію, то під нею не буде плісняви? підлога, в принципі, суха, залита ще рік назад - товщина 10 см.

 

Вам видней. Только Вы знаете шо и як там зроблено.

А зачем НА ВСЮ поверхню?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У фанері жорсткості маловато на це навіть по ЕППС. Так вважаю. І головна проблема — стики, особливо в кутах листів. Я б, мабуть кинув би лаги по полоскам гідроізоляції або по клею типа для паркету і кріпив би до них. І кидав би лаги під всі кромки. І старався б не класти пінопласт без зазорів до лаг. Лишайте зазори по пару міліметрів. Ще питання яку фанеру. ФК чи ФСФ.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У фанері жорсткості маловато на це навіть по ЕППС.

Чому? Сьогодні мені взагалі показали підлогу де на листи екструдера кинуто стіновий вологостійкий ГКЛ. Зверху прокладка і ламінат - такий бутерброд служить уже 7 років і нуде не продушився. ЯКщо порівнювати ГКЛ і фанеру, то фанера наче міцніша?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А якщо замість фанери класти 10мм ДВП на екструдер? Чим такий варіант гірше? Із плюсів я бачу більш дешевший матеріал -майже у два рази
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Підніму тему. Скажіть, якщо поверх 40мм екструдера заляти таку суміш товщиною 10мм.Це краще ніж фанери чи ОСБ? Я думаю що поверх екструдера постелити плівку, щоб розчин не "тікав" і вирівняти розчином. По грошам це виходитьзначно дешевше ніж фанера... Змінено користувачем PROFITEC
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підніму тему. Скажіть, якщо поверх 40мм екструдера заляти таку суміш товщиною 10мм.Це краще ніж фанери чи ОСБ? Я думаю що поверх екструдера постелити плівку, щоб розчин не "тікав" і вирівняти розчином. По грошам це виходитьзначно дешевше ніж фанера...

 

Минимальная толщина эксплуатируемой стяжки по утеплителю (деформируемая поверхность) - 4 см., при этом стяжка должна дополнительно армироваться армоволокном. А самовыравнивающаяся смесь толщиной 10 мм., которую Вы хотите использовать, наноситься на уже подготовленную стяжку и служит для её усиления и выравнивания незначительных перепадов.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

значить залишається ОСБ поверх утеплювача

 

 

Нет! Как это модеры сквозь пальцы смотрят на мат?!

ОСБ:bad: - нет. Только ОСП!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

значить залишається ОСБ поверх утеплювача

 

Лично для меня, пол из ОСБ или деревянный, абсолютно не комфортный. 1) слышно всех, кто ходит по этому полу и не имеет значения, какой утеплитель использовать под OSB. 2) Если на толщине ОSB сэкономить, то будет в местах частого "топтания" прогибаться и со временем подхрустывать, подскрипывать, если конечно семья не Пигмеи)), при моих 110 я адекватно это понимаю.

 

ИМХО самый комфортный пол для меня - это утеплённый пол ЭППС со стяжкой + водяной теплый пол + плитка, в спальнях паркет или ламинат опять же, основание цементная стяжка. В таком случае будет жёстко и комфортно, тихо и спокойно.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ИМХО самый комфортный пол для меня - это утеплённый пол ЭППС со стяжкой

мені тоже таки пол самий комфортний, але підняти треба лише на 5 см - а тут есп + стяжка не підходять. Заливать ЦПС на 4 см - не варіант в даний час, бо сохнути буде довго і багато вологи. А треба вже за два місяці щоб було готово :( Том ушукаю якийсь компроміс - підняти на 5 см, не багато вологи при монтажі ну і розумна ціна бо сухі поли від кнауфа - це як площадка на байконурі коштує

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яку площу потрібно так зробити?

Як варіант - 40мм дошку звичайну, сушену, прикріпити дюбелями до існуючої основи, а зверху ламінат.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мені тоже таки пол самий комфортний, але підняти треба лише на 5 см - а тут есп + стяжка не підходять. Заливать ЦПС на 4 см - не варіант в даний час, бо сохнути буде довго і багато вологи. А треба вже за два місяці щоб було готово :( Том ушукаю якийсь компроміс - підняти на 5 см, не багато вологи при монтажі ну і розумна ціна бо сухі поли від кнауфа - це як площадка на байконурі коштує

 

Чего Вы страшилки пересказываете?

Ускоритель гидратации в раствор + осушитель воздуха и процесс значительно ускоряется. А если воспользуетесь технологией машиной стяжки, то и подавно.

За два месяца и стяжка "станет" и финиш любой можно уложить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яку площу потрібно так зробити?

Як варіант - 40мм дошку звичайну, сушену, прикріпити дюбелями до існуючої основи, а зверху ламінат.

Я не думав про це. дякую!

А треба гідроізоляцію під дошку щоб її з часом не покрутило?

 

Ускоритель гидратации в раствор + осушитель воздуха и процесс значительно ускоряется.

В райцентрі осушувач це нереальна річ.

 

Добавлено через 52 минуты

Яку площу потрібно так зробити?

4 кімнати і півкоридора - десь біля 70 квадратів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яка конструкція підлоги яка зараз є? Пароізоляція особливо потрібна при полах по грунту. Між поверхами - таке...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зараз залято 10 см армованого бетону. під ним глина. підняти треба у суммі на 5см - для того щоб вийти на один рівень з теплими полами
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А бетон цей достатньо рівний? Якщо так, я напевне б постелив по бетону пенофол фольгований, а на нього 40мм дошку але суху, або 2 шари ОСП (18-22мм) зверху ламінтат.

Хоча, все таки мабудь краще буде покласти ЕППС 30мм а зверху ОСП 10мм в два шари+ ламінат. Так теплоізоляція буде краще.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А бетон цей достатньо рівний?

так, ця чорнова заливка рівна. дякую за варіанти!

 

Добавлено через 9 минут

Хоча, все таки мабудь краще буде покласти ЕППС 30мм а зверху ОСП 10мм в два шари+ ламінат

 

Так і буду робити. Це і недорого, і надійно. Пінофол під ЕППС не треба мабуть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так і буду робити. Це і недорого, і надійно. Пінофол під ЕППС не треба мабуть?

 

Пінофол в варіанті з дошками\осп виконував би 2 задачі: 1) додаткова пароізоляція 2) мінімальний депмфер для згладжування поверхні+ малесенький плюс звукоізоляції.

ЕППС сам по собі пароізолятор, в комплекті з бетоном під ним - це достатньо щоб взагалі не думати про пароізоляцію. Демфер тут теж нідочого, оскільки всі нерівності просто будуть вдавлені в ЕППС. Ну і звукоїзоляції воно ніякої не дасть.

Максимум - підкласти звичайну плівку. Кути примикань плити до фундамента - це самі вразливі місця з точки зору пари, точніше це єдине місце де пар має якісь шанси пройти. Тому можна по периметру прокласти плівку, або пройтись мастикой (але з такою що сумісна з ЕППС, бо деякі розчиняють ЕППС).

Є ще один непоганий варіант - є мастики для приклеювання ЕППС на бітумній основі - думаю це взагалі найркащий варіант, тоді ніяких плівок точно не потрібно і ЕППС буде прекрасно триматися на бетоні. Я собі буду так робити, тільки поверх ЕППС стяжка з трубами ТП.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...