Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Лаги стелі по ГБ чи армопоясу??

Roma_Z

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть як вірно ставити лаги стелі на ГБ 400: Одноповерховий будинок, двосхилий дах:

1. По ГБ без армопоясу, між лагами вставляючи ряд ГБ, наступний ряд робити армопояс і на нього мауерлат;

2. Робити армопояс під лаги, потім ставити їх, між ними ряд ГБ і на нього знову армопояс для мауерлата.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть як вірно ставити лаги стелі на ГБ 400: Одноповерховий будинок, двосхилий дах:

1. По ГБ без армопоясу, між лагами вставляючи ряд ГБ, наступний ряд робити армопояс і на нього мауерлат;

2. Робити армопояс під лаги, потім ставити їх, між ними ряд ГБ і на нього знову армопояс для мауерлата.

Дякую.

 

Армопояс потрібен не тільки як розподілювач навантаження. Він замикає коробку у жорстку конструкцію, захищає ГБ від бічних навантажень, яких він не любить. Армопояс кільцевий - обов'язкова деталь для коробки з ГБ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть як вірно ставити лаги стелі на ГБ 400: Одноповерховий будинок, двосхилий дах:

А что мешает поднять лаги перекрытия до уровня мауэрлата, что бы обойтись одним армопоясом?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что мешает поднять лаги перекрытия до уровня мауэрлата, что бы обойтись одним армопоясом?

 

так ще не думав.

тоді цікавить як це все з*єднувати на 375 мм стіні.

- зарізати лаги, робити пропил в муерлаті на глибину зарізання лаги і з*єднувати їх;

- чи в притик буквою "Т" , 375мм(ГБ) - 60мм(відступ від краю стіни) -150мм(муерлат) =165мм для лаги на ГБ, чи достатньо буде??

 

Добавлено через 43 секунды

Армопояс потрібен не тільки як розподілювач навантаження. Він замикає коробку у жорстку конструкцію, захищає ГБ від бічних навантажень, яких він не любить. Армопояс кільцевий - обов'язкова деталь для коробки з ГБ.

я ж не пишу що не хочу його робити, цікавить кількість , один чи два.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я ж не пишу що не хочу його робити, цікавить кількість , один чи два.

 

Та то я не зрозумів, вибачте :). Звичайно один, навіщо витрачатись зайвого.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть як вірно ставити лаги стелі на ГБ 400

Добрий день! Ви в сусідній темі ще питаєте про дах, і в тому малюнку, що там наведений балка стелі одночасно є і затяжкою. Я в себе так приблизно робив - армопояс, зверху муерлат, зверху балки та крокви (при цьому по-суті утворюється ферма)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

армопояс, зверху муерлат, зверху балки та крокви

типу як на фото?? тоді мауерлат не над а під стелею,вірно????

dd078f6e847bec2a115fd203e9a62bb3.jpg.3b63c687e06d2ea7bca1dd755d185574.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так, приблизно так

 

тоді мауерлат не над а під стелею,вірно????

 

і як це виразилося на подальшому ремонті??? є якісь нюанси?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і як це виразилося на подальшому ремонті??? є якісь нюанси?

Потолок придется все равно опускать ниже мауэрлата. И когда будете балки подшивать пароизоляцией, то не забыть и захватить сам мауэрлат герметично.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і як це виразилося на подальшому ремонті??? є якісь нюанси?
ну поки що ніяк, бо ще нема ніякого ремонту, але думаю проблем не буде, в якості мауерлату просто дошка 50*200, тому вже чорнова підшивка стелі сховає половину цієї висоти,а далі гіпсокартон сховає решту, тому думаю проблем з шпаклюванням стін не буде
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я так розумію що можна і "Т" образно їх кріпити і поверх мауерлата??? тоді що ліпше вибрати з цих варіантів,чи і той і той дієвий??? "Т" образне поєднання більш практичне,так як не потрібно пускати стелю нижче мауерлата.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В розміщенні балок поверх мауерлата є перевага в тому, що балки закріпляються до крокв і конструкція виходить міцнішою, але, якщо кроквяна система розрахована без використання балок стелі в якості затяжок. То, ІМХО, розміщення балок з мауерлатом в одній площині є зручнішим
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно зарезать балку в пол дерева с обоих сторон и положыть на мауерлат.Тогда не нудно привязывать шаг стропил к шагу балок.Мы так делаем потому что между балками всегда выдержываем розмер595мм для удобного укладывания утеплителя,а для крокв делаем ростояние от700до850мм
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно зарезать балку в пол дерева с обоих сторон и положыть на мауерлат.

якось не зрозуміло. "Т" образно до мауерлата чи на нього??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відповім Вам, як земляк земляку.

Я також довго думав, чи робити 2 армопояси. Тут на форумі запитував, дивився в інтернеті. В кінцевому підсумку - зробив 2 армопояси у своєму будинку.

Виходив з таких міркувань:

1) щоб вібрації від даху не передавалися на балки перекриття стелі;

2) зручність і простота виконання як перекриття, так і укладки мауерлату;

3) потенційна можливість заміни балок перекриття без зняття мауерлату і даху.

Одного армопояса явно недостатньо. І як я вже зараз бачу, дуже незручно було б ставити дах. Крім того, з одним армопоясом важко і незручно здійснювати утеплення стін будинку із заходом утеплювача на маерлат.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В кінцевому підсумку - зробив 2 армопояси у своєму будинку.

якої висоти кожний з них????

1) щоб вібрації від даху не передавалися на балки перекриття стелі;

2) зручність і простота виконання як перекриття, так і укладки мауерлату;

3) потенційна можливість заміни балок перекриття без зняття мауерлату і даху.

ну тут кожний шукає своє.

не знай як у Вас, але я передбачаю стійки під крокви які будуть закріплятися на лежель який буде іти по балкам стелі (ну це я так думаю що вірно) , і тут всерівно якась вібрація та буде або не буде її взагалі.

 

Добавлено через 33 минуты

Мабуть буду так робити, щоб не мучатися і дійсно було надійно, крайній ряд вирізати "У", заливати армопояс, на нього балки, між ними газоблок і поверх нього знову армопоясс з утепленням для мауерлата.

Цікаво для мауерлата потрібно робити армопояс на всю ширину блока (50мм ЕППС + 325ммм в моє випадку), чи достатньо також вирізати "У" блок 120-140мм.

 

Добавлено через 59 минут

А ось тут людинка без армопоясу клала лаги, просто по загнаній арматурці в ГБ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Армопояс по ГБ треба робити обов'язково - якщо хтось сумнівається!

 

На своїх будинках клав зверху армопоясу дерев'яний мауєрлат (на шпільки).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якої висоти кожний з них?

Кожний у висоту 200 мм. Ширина - 300 мм. Із зовнішньої сторони - 100 мм ГБ D500 у якості опалубки.

 

 

я передбачаю стійки під крокви які будуть закріплятися на лежель який буде іти по балкам стелі

Я також так думав зробити. І все для цього порахував і взяв. Але в процесі монтажу даху зрозумів, що запас по міцності і так є. А тому балки на бокові прогони, лежні, бабки (стійки) - залишилися в запасі. А все тому, що дах не розпірного типу. Стропила опираються і на мауерлат, і на коньковий прогон, який стоїть на бабках (стійках).

 

А ось тут людинка без армопоясу клала лаги, просто по загнаній арматурці в ГБ

Я про такий "колгосп" розповідав тим хлопцям, які в мене дах робили (вони з Черкас). То вони мені повідали, що при такому "будівництві" з дахів і стін залишається через пару років при вітрових навантаженнях. Посміялися разом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я також так думав зробити. І все для цього порахував і взяв. Але в процесі монтажу даху зрозумів, що запас по міцності і так є. А тому балки на бокові прогони, лежні, бабки (стійки) - залишилися в запасі. А все тому, що дах не розпірного типу. Стропила опираються і на мауерлат, і на коньковий прогон, який стоїть на бабках (стійках).

в процесі завжди щось міняється, тому не виключаю і такого варіанту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стропила опираються і на мауерлат, і на коньковий прогон, який стоїть на бабках (стійках).

я хочу зробити так щоб не було конька і стійок під нього, це не кінцеве рішення і все може змінитися, но так налаштований.

та і по армопоясу рішення знову змінив, думаю один пояс під мауерлат і до мауерлату кріпити лаги,між лагами з середини закладати блоками, таким чином вони будуть лежати на поясі і кріпитися до мауерлата. ну це думки на зараз .а процес може все змінити, но є причини що заставляють так робити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...