Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зникла гаряче та холодне водопостачання в квартирі в хрущовці

Сергій_

Рекомендовані повідомлення

Добрий день.

 

Місто Київ, квартира в хрущівці на першому поверсі, розташована скраю зліва якщо заходити в під'їзд. Проблема в тому, що зникло гаряче та холодне водопостачання (немає вже кілька тижнів). Платіжки сплачуються стабільно, одразу скажу. Я хочу розібратись, з вашою допомогою, в якому місці могла бути перекрита вода поза нашою квартирою (мені цікавий тип водопостачання в хрущовках загалом, якщо у вас є якісь схеми або інформація - буду вдячний, бо в інтернеті дуже мало матеріалів конкретно про хрущівки).

 

Яка є інформація, вихідні дані:

Повідомлялось про відсутність гарячої води в будинку до третього числа, але людина, яка слухала по телефону, не розчула якого саме місяця. Ми не знаємо, чи є в інших мешканців будинку гаряче водопостачання, але точно знаємо наступне:

В сусіда праворуч (квартира на першому поверсі по центру) є холодне водопостачання. Також в його квартирі, на відміну від нашої, проходить стояк (зі слів людини, яка заходила в цю квартиру), також є бойлер.

 

Прошу дати відповідь на наступні питання:

 

1) На вашу думку, де (в якій точці будинку) могло бути здійснено перекриття водопостачання так, що в сусіда є холодна вода, а в нас немає?

2) У такому будинку (хрущівка), чи можуть дії сусідів припиняти потік води (тобто від того, що сусід здійснює дію в своїй квартирі, припиняється водопостачання в вашій квартирі)? За яких умов можливе таке припинення?

3) Взагалі яка схема водопостачання в хрущівках, якщо пояснити на пальцях або в двох словах? Чи є в підвалі кран перекриття потоку води в одну квартиру, розташовану на першому поверсі (тобто відокремити від водопостачання тільки цю квартиру, а інші отримують воду)?

 

На ці три питання, дуже би вас просив дати відповідь по пунктах окремо, якщо є змога. Дякую, що прочитали це повідомлення, можливо в когось знайдеться час допомогти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що, серед тисяч користувачів на цьому форумі ніхто не знає точку, в якій може бути перекрита вода в окремій квартирі хрущівки, окрім санвузла?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:oops:може сходить в жек, осбб для выяснения, не?

это в новостроях могут отдельную квартиру отключить

в хрущах, нуууу только при помощи нано технологий со стояка - зонд есть некий

 

Добавлено через 13 минут

однако, при таком зондовом отключении вас должны были уведомить, причём письменно!

и вот именно на первом этаже это проще всего сделать, с подвала заходится и там даже без зонда могут обойтись

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз в процесі з‘ясування з Жеком (сказали передзвонити). Тобто могли перекрити окремо в підвалі, з ваших слів.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз в процесі з‘ясування з Жеком (сказали передзвонити). Тобто могли перекрити окремо в підвалі, з ваших слів.

 

запросто, первый этаж проще, даже зонда не надо, заглушки с подвала ставят

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приходив сантехнік, перевіряв, повністю виключено причини перекриття в підвалі (побачили, що включена гаряча і холодна вода. Також виключена причина засмічення фільтра. Сантехнік сказав поцікавитись в сусідньої квартири праворуч 1) чи не міняли вони стояк; 2) чи не обрізали врізки, які ведуть до нас. Якщо обрізали, то навіщо. 3) якщо врізки обрізані, то сусіди повинні встановлювати ці врізки. Якщо сусіди відмовляться це зробити - звертатись в жек. Наступний мій крок - запитати в сусідів про стан речей. Отакі пироги.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Народ, знаєте в чому був прикол? Мешканці поміняли стояк і цей сусід повністю відрізав врізки (труби від стояка, які проходять через стіну в мою квартиру). Тепер щоб відновити водопостачання він морозиться робити стик пластмасових труб із металевими врізками, які переходять на мою територію, мотивуючи це тим, що такий стик швидко вийде з ладу. Намагається мене переконати, щоб поставити пластмасові труби, які перейдуть на мою територію (тобто щоб і на моїй території труби мінялись). Мене такий варіант не влаштовує, тому хай робить стик пластмасових труб з металевими. Моє питання: який вид стику найнадійніший, і скільки часу дати цьому мудилі на цю роботу, скільки днів? (Зважаючи, що води не було вже кілька тижнів, а ми лиш недавно розвідали обстановку)

 

Добавлено через 1 минуту

Читачі цього форуму, зокрема Яшто, що думаєте з цього приводу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в принципе любое соединение уже слабое место априори

пластиковая труба - ППР или металопластик?

ППР ещё куда не шло, хотя тоже рвёт

за чей счёт банкет?

 

Добавлено через 6 минут

я бы заявил, что мои трубы меня устраивают

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Народ, знаєте в чому був прикол? Мешканці поміняли стояк і цей сусід повністю відрізав врізки (труби від стояка, які проходять через стіну в мою квартиру). Тепер щоб відновити водопостачання він морозиться робити стик пластмасових труб із металевими врізками, які переходять на мою територію, мотивуючи це тим, що такий стик швидко вийде з ладу. Намагається мене переконати, щоб поставити пластмасові труби, які перейдуть на мою територію (тобто щоб і на моїй території труби мінялись). Мене такий варіант не влаштовує, тому хай робить стик пластмасових труб з металевими. Моє питання: який вид стику найнадійніший, і скільки часу дати цьому мудилі на цю роботу, скільки днів? (Зважаючи, що води не було вже кілька тижнів, а ми лиш недавно розвідали обстановку)

 

Добавлено через 1 минуту

Читачі цього форуму, зокрема Яшто, що думаєте з цього приводу?

 

несколько недель не было никакой воды, а вы не чесались? капец....

Врезка делается за один день влегкую с перерывами на перекур и кофепоглощение... И полностью за его счет. Один только нюанс - в вашей квартире на обрезках металлических труб надо сделать

резьбы и все это через пластик (с кранами , естественно, и за его счет) подсоединить к его трубам.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

несколько недель не было никакой воды, а вы не чесались? капец....

Врезка делается за один день влегкую с перерывами на перекур и кофепоглощение... И полностью за его счет. Один только нюанс - в вашей квартире на обрезках металлических труб надо сделать

резьбы и все это через пластик (с кранами , естественно, и за его счет) подсоединить к его трубам.

 

От в цьому якраз собака порилась. Врізки до стояка перерізані якраз у НЬОГО В КВАРТИРІ (мої металеві труби виходять в нього зі стіни приблизно на десять сантиметрів). Неприйнятним є те, щоб обпилювали труби далі в мене в квартирі до лічильника (він їх у себе в квартирі відпиляв, значить хай відновлює). Нам намагаються продавити власну волю того, що ми повинні робити в своїй квартирі (відпилювати металеві труби до лічильника, щоб поставити пластикові), я зарубався з цим сусідом. В зв'язку з цим корисна будь-яка інформація, як заставити цього мудака під'єднати там, де він перерізав. Головним чином цікаво, кому за законодавством належать врізки від стояка (якщо судитись з цим хлопцем)? Також цікаво, який орган може реально вжити якихось дій з відновлення водопостачання в нього в квартирі - вломитись несанкціонованим доступом, наприклад? В якій формі писати звернення державним органам, щоб вони не забили болт, а щось зробили? Буде цікаво почути поради.

 

Добавлено через 4 минуты

в принципе любое соединение уже слабое место априори

пластиковая труба - ППР или металопластик?

ППР ещё куда не шло, хотя тоже рвёт

за чей счёт банкет?

 

Добавлено через 6 минут

я бы заявил, что мои трубы меня устраивают

 

З приводу пластик чи металопластик точно знати не можу, оскільки це ті труби, які нам намагаються продавити і нав'язати, і тут за чий рахунок взагалі не грає ролі. Я не хочу, щоб в моїй квартирі спилювали труби тільки тому, що комусь захотілось міняти стояк. Тому давайте сфокусуємось на тому, якими законодавчими шляхами можна примусити сусіда відновлювати на своїй території. Цей момент дуже важливий, і я зараз на етапі написання звернень до державних органів, здаватись не збираюсь.

 

Добавлено через 19 минут

несколько недель не было никакой воды, а вы не чесались? капец....

 

В тому районі афішувалися ремонти води, вода часто зникає, ми нечасто приїжджаємо в ту квартиру - всі ці фактори в сукупності створили враження, що там десь відбулась якась аварія, поки не з'ясувалось, що у всіх вода є, а тільки в нас немає. От тоді я одразу ж заворушився і поїхав туди розбиратись, шляхи вивели на сусіда, який обрізав врізки. Була дуже серйозна розмова з ним пару днів, ледь в табло йому не заїхав, хоча так хотілось. Напевне лише розуміння того, що довкола квартири і люди мене зупинило. Тепер я йому заявив, що буду звертатись в ЖЕК та в суд. В ЖЕК звернувся - там жіночки бальзаківського віку, абсолютно безпорадні, і очікувати від них, що вони виламають йому двері - годі, тим більше одна з них прогнулась під його позицію, типу це я винен, що відмовився прогнутись під сусіда. Наразі подав заяви від руки в ЖЕК та в Управління житлово-комунального господарства в районній адміністрації. І там, і там мені сказали в понеділок (сьогодні) передзвонити, вони мають дати реєстраційний номер цих заяв, які приймаються на розгляд. В п'ятницю був в Центрі правової допомоги на Антоновича,58 - на консультації у юриста. Там він мені розказав деяку нову інформацію, але головне сказав, куди можна подавати звернення, і всіляко наполягав, щоб ці звернення сформували юристи цього ж центру, бо на його думку, так більше шансів на успіх - дав ймовірність 50 відсотків позитивного результату. Ясно, що за послугу формування звернень хотів немалу суму грошей, сказав, що якщо пишуть прості громадяни, то державні органи забивають болт, а якщо готує юрист, то ці органи одразу це бачать і реагують. Вирішив не тратити на це свої гроші, сказав йому, що поки спробую своїми силами писати ці звернення. Що на таке скажете?

 

Добавлено через 2 минуты

я бы заявил, что мои трубы меня устраивают

 

Саме це і є моя позиція, і я буду її відстоювати, тримайте за мене кулаки, хлопці!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а я бы через стену провел именно трубу ППР, выкинув старую металлическую, и краны ППР поставил бы у себя.

Немного больше гемора, но так было бы лучше (с моей точки зрения, т.к. в стене была бы устойчивая к коррозии труба. У себя когда-то будете ж менять трубы все равно), да и к консенсусу быстрее бы пришли, полюбовно.

Просто переговорите с соседом....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є тут на цьому сайті юристи? Цікаво почути їхню думку з цього питання.

 

Не юрист, але на заяву в поліцію і компенсацію там точно є. За втручання в комунікації і псування будинку. І в тому числі на бездіяльність ЖЕКа.

В кожному районі міста є безплатні юридичні консультації, які можливо допоможуть скласти заяви, потім в суд і тихою сапою щось вибити з сусіда, якщо не готові йому і начальнику ЖЕКа вуха крутити. В мене б вони з квартири не вийшли поки не виправили б.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В кожному районі міста є безплатні юридичні консультації, які можливо допоможуть скласти заяви, потім в суд і тихою сапою щось вибити з сусіда, якщо не готові йому і начальнику ЖЕКа вуха крутити. .

 

Соррі, не дочитав що вже зверталися до них.

 

Я б ЖЕК ще кошмарив. 100% їх сантехнік перекривав воду на стояку і не перевірив що вони накоїли.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В роботах, зі слів сусіда, брав участь один жеківський майстер і два майстри від підрядника. Два майстри робили, а той відкрив підвал і типу «здійснював керівництво». В жеку, адміністрації - повний саботаж, на номери ніхто трубку не бере і не відповідає. Сьогодні додзвонився в жек по іншому номеру, сказали, що передзвонять і скажуть реєстраційний номер заяви (чекаю). Яким чином ви би «кошмарили» жек, можна конкретно, не загальними фразами? Ці безкоштовні консультації юристів в районі, про які ви сказали - яка установа їх надає?

 

Добавлено через 2 минуты

Поліцію викликав, коли говорив з сусідом - не приїхали на виклик, пославшись на те, що це питання цивільного характеру, сказали звертатись в жек і в суд.

 

Добавлено через 4 минуты

Стояк замінили у нас в під‘їзді за змовою мешканців 3-го - 4-го поверху та цього сусіда з першого поверху, типу стояк був дірявий, його постійно варили і все таке. Але конкретно в цього сусіда він не протікав, це все затіяла одна дівчина з верхніх поверхів і ще хтось, і це підтримав той сусід, який перерізав у себе в квартирі врізки до мене.

 

Добавлено через 4 минуты

Мені достатньо бійок, лише в цьому році я побився два рази, не хочу бути неадекватом, який увірвався і ставати на шлях злочину.

 

Добавлено через 1 минуту

Начальник жеку - жінка, як не дивно.

Змінено користувачем Сергій_
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1551 -гаряча лінія. Зареєструйте скаргу. Вони на ЖЕк можуть надавити при гарному збігу обставин.

 

Щодо юрконсультації - я мабуть мав на увазі ту, в якій ви були. Родич в такій працює, але не казав що в них послуги платні. Мабуть від району та виконавців залежить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поцікавтесь, будь ласка, як називається установа, в якій працює ваш родич - це корисна інформація. Важливо знати, що це за тип установи. Я був в установі, яка не має стосунку до району, а знаходиться в центрі.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лівобережний київський місцевий центр з надання безоплатної правової допомоги - лівий берег та Правобережний на правому березі.

 

Родич теж порадив через 1551 фіксувати скарги на ЖЕК. Вибори близько. Можливо для Кличка важливий ваш голос.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лівобережний київський місцевий центр з надання безоплатної правової допомоги - лівий берег та Правобережний на правому березі.

 

Родич теж порадив через 1551 фіксувати скарги на ЖЕК. Вибори близько. Можливо для Кличка важливий ваш голос.

 

А Кличко тут яким боком, може зразу до президента чи в ООН.

Як на мене замінити труби до лічильника на ППР і не робити з мухи слона. Сусід звичайно поц, міг би попередити про те що збираеться зробити, але то окрема тема.

РС звісно якщо нічим зайняться то ТС може сидіти півроку без води і шукати правду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як на мене замінити труби до лічильника на ППР і не робити з мухи слона.

 

До лічильника сантехніка на балансі та відповідальності надавача послуг або обслуговуючої компанії: що не так, претензії до них. Після заміни, у випадку протічки, винен власник, оскільки несанкціоновано виконав роботи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Кличко тут яким боком, може зразу до президента чи в ООН.

Кличко ніяким. Але 1551 на ЖЕК непогано тиснуть. Перевірено неодноразово.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До лічильника сантехніка на балансі та відповідальності надавача послуг або обслуговуючої компанії: що не так, претензії до них. Після заміни, у випадку протічки, винен власник, оскільки несанкціоновано виконав роботи.

 

Ну що ж Ви десь праві, засікаємо скільки ТС буде ще сидіти без води.

Тільки останній залив квартир що освітлювався в новинах, каже що клали обслуговуючі компанії на ту відповідальність.

Тому довбати їх потрібно, але по нормальному треба офіційно зафіксувати ситуацію з строками на відновлення, далі якщо нічого не рухається виконати роботи з відновлення водопостачання власними силами з фіксацією витрат, а далі в суд. Але в наших реаліях цей шлях коли робити нічого.

Нагадаю перше повідомлення 08.10.20 і з слів ТС води вже не було кілька тижнів, але "герої" завжди ідуть в обхід.

РС я за попкорном.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Кличко тут яким боком, може зразу до президента чи в ООН.

Як на мене замінити труби до лічильника на ППР і не робити з мухи слона. Сусід звичайно поц, міг би попередити про те що збираеться зробити, але то окрема тема.

РС звісно якщо нічим зайняться то ТС може сидіти півроку без води і шукати правду.

 

Трусити сусіда і робити воду це в першу чергу звичайно.

Але хоч якось наказати курок в ЖЕКу теж треба, щоб наступного разу мудак сантехнік перевіряв, що зі стояками роблять, які він перекриває.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трусити сусіда і робити воду це в першу чергу звичайно.

Але хоч якось наказати курок в ЖЕКу теж треба, щоб наступного разу мудак сантехнік перевіряв, що зі стояками роблять, які він перекриває.

 

По ходу ми не все знаємо, його вже мабуть трусили, я виходячи з цієї інформації від ТС -

"Стояк замінили у нас в під‘їзді за змовою мешканців 3-го - 4-го поверху та цього сусіда з першого поверху, типу стояк був дірявий, його постійно варили і все таке. Але конкретно в цього сусіда він не протікав, це все затіяла одна дівчина з верхніх поверхів і ще хтось, і це підтримав той сусід, який перерізав у себе в квартирі врізки до мене.

 

Добавлено через 4 минуты

Мені достатньо бійок, лише в цьому році я побився два рази, не хочу бути неадекватом, який увірвався і ставати на шлях злочину."

 

Можливо від сусіда й була пропозиція прийняти участь, але ж у нас у більшості підхід, що мене й так влаштовує, а якщо потіче то має ЖЕК ремонтувати. Про роботу ЖЕКів ми по телевізору вже бачили затоплені двічі 16 поверхів. ОСББ теж поки що не вихід, бо більшість звикли, що хтось прийде і зробить безкоштовно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну не безкоштовно, а за щомісячну плату на обслуговування внутрішньобудинкових мереж, яку мешканці справно сплачують. Куди крадуть ці грші в ЖЕК-у то вже інше питання, але й їх головний біль де потім вкрадені гроші взяти на ремонти.

Якщо ж вкладати особисті кошти - то потрібно переглянути розмір оплати в ЖЕК, чи не так?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...