Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Камін і євродрова Піні Кей

slavichek5

Рекомендовані повідомлення

Чи можна закритий чавунний камін топити євродровами.Чи хтось пробував палити? Хочу робити змішану закладку. Розпалювати дровами а на ніч брикетів пару на тління.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи можна закритий чавунний камін топити євродровами.Чи хтось пробував палити? Хочу робити змішану закладку. Розпалювати дровами а на ніч брикетів пару на тління.

 

Використовуємо піні кей лише для розпалу. Це «дрова» з дуже високою тепловіддачею. Зважте на матеріал будинку, щоб не мати проблем. Якщо це не вогнетривкі матеріали, то ні в якому разі не використовуйте піні кей як дрова.

Ми не намагаємося протопити каміном будинок, лише для комфорту. Якщо додаємо піні кей більше ніж половинку, в будинку надто тепло, тому що тліти піні кей не хоче.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я топил, честно сказать никакой разницы с обычными дровами не заметил. Думал будет долго гореть из-за высокой плотности - не заметил такого. Ну а отдачу по жару я думаю вообще заметить сложно, поэтому и ее я не заметил. Поскольку дрова дешевле, то к брикетам не возвращался. Дрова колю сам, что бы поленья были покрупнее, их на ночь и забрасываю. А то что привозят уже колотое - слишком мелкое и быстро перегорает.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Комфорт комфортом .В момєму випадку завдання топки обігріти будинок 160 м.2 газоблок. Плануєм використовувати в міжсезоння.є газ.Менегери заявляють що 1 тонна євродров = 5 м.3 дров.А як на практиці?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Менегери заявляють

На заборе тоже это написано, но за забором дрова :D

Вам ничего не мешает в любом строительном супермаркете купить одну две упаковки, я прошлой зимой, когда заканчивались дрова, покупал упаковок 5. Повторяю - лично я не заметил никаких преимуществ. Их цена выше дров во сколько раз? Раза в 2-3? Значит они должны быть лучше раза в 2-3 и я должен был заметить разницу даже на глаз. Забросил брикеты и думал ну гореть будут очень долго... А по факту ИМХО большое дубовое полено горит дольше. Поэтому я пас.

А что касается топить в межсезонье при наличии газа, то посчитайте что выгоднее - газ или дрова, если дрова у вас не бесплатные конечно.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...