Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Какую альтернативу газу сейчас можно использовать

Alexandr34

Рекомендовані повідомлення

Це тепла підлога?

Тепла підлога тільки на електриці робиться або ще є якась технологія?

Так це ТП. Але тут не електрика, а пластикова труба ПЕРТ. Гріти буду скоріш за все ТТ котлом (мене цікавить пелетник). Дружина хоче газ, але як воно буде не відомо, тягнути далеко і невідомо скільки коштуватиме. Можливо пізніше прорахую тепловий насос. Опалення зроблене низькотемпературне, тому проблем не мало б бути. А в котельній місце є.

 

Електрична ТП в мене тільки в тамбурі. І там буде таймер вмикати прямо перед виходом на роботу і поверненням, щоб не холодно в ноги було роззуватись.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так це ТП. Але тут не електрика, а пластикова труба ПЕРТ. Гріти буду скоріш за все ТТ котлом (мене цікавить пелетник). Дружина хоче газ, але як воно буде не відомо, тягнути далеко і невідомо скільки коштуватиме. Можливо пізніше прорахую тепловий насос. Опалення зроблене низькотемпературне, тому проблем не мало б бути. А в котельній місце є.

 

Електрична ТП в мене тільки в тамбурі. І там буде таймер вмикати прямо перед виходом на роботу і поверненням, щоб не холодно в ноги було роззуватись.

 

Пінопласт в підлозі як позначиться на його міцності (важкі меблі і тп.)? І ще питання. Стіни всередині будинку утеплюєте чимось?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пінопласт в підлозі як позначиться на його міцності (важкі меблі і тп.)? І ще питання. Стіни всередині будинку утеплюєте чимось?

Якщо меблі прямо на пінопласт то звісно що продавить. Але ж між меблями і пінопластом в мене 10 см стяжки, армованої сіткою. Вага з меблів через стяжку передається не точково з ніжки, а на більшу площу.

І я взяв не 25ку, а 35ку ДСТУ.

Всередині будинку стіни я не утеплюю. Там навпаки треба щоб вони слугували акумулятором тепла. Згладжуючи коливання температури від того що опалення працює не весь час.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

точно такой же дом как у ТС.

после утепления части потолка (пол дома) 100мм ваты +50 ткань, температура выросла на 2-ва градуса))). при том что уличная температура падает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В зимний период (декабрь, январь, февраль) расход газа 300-350 кубов/месяц.

Дом категорически не утеплён. Думайте в эту сторону. Быстрее и дешевле всего утеплить чердак. Слоем сантиметров 20. И это, при газе в доме, замена его на другой источник тепла сейчас не имеет смысла.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі, якщо з грошима напряг, то я б робив поетапно. Але при цьому визначивши термін окупності. І робив би в першу чергу те що окупається швидше.

Вийняток мабуть підлога, її робити в кінці не будеш....

От дивіться.

Утеплення горища це утеплювач+дерево+робота. На умовну 1000 тугриків сам утеплювач займе левову частку. А значить термін окупності буде мінімальним.

Утеплення підлоги. Демонтаж старої+вкладення утеплювача (з роботою)+стяжка (з роботою)+фінішне оздоблення(з роботою). Тут на сам утеплювач іде мінімум, більше бюджету зїсть робота і матеріали не пов'язані з утепленням. Термін окупності всього комплексу робіт максимальний.

Утеплення стін Тут є утеплювач+клей+фасадні матеріали+робота. Тут термін окупності середній.

А є ще вікна.

Є ще двері.

Є ще утеплення цоколя.

Єдине що доведеться зробити весь спектр робіт. Так що є над чим задуматись. І добряче продумати план робіт.

 

Добавлено через 57 минут

Посидів порахував товщину утеплення стелі.

За цією методою www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=4162726&postcount=43

В мене майже 60 квадратів гориша. Гратись з відніманням стін не буду.

1 см ГК, 3 см повітря 30 см вата, плівки і дошки не враховую.

Теплопотери = 0.13 Вт/м2/K

60*0,13*20=156 Вт/год

1 см ГК 3 см повітря 40 см вата

Теплопотери = 0.1 Вт/м2/K

60*0,1*20=120 Вт/год

 

Різниця буде 156-120=36Вт/год

 

За опалювальний період 36*24*180=155,520=155,5кВт/год

За ціни ЕЕ 1,68 без тарифів, нічних зон і тд маємо 261,24 Окупність більшого утеплення мабуть перевищить термін його експлуатації. А з тарифами і нічними зонами взагалі скоріш за все не окупиться.

Якщо перевести в газ

Калорійність газу 7600ккал/м3=8,83кВт

ККД газового котла 90%

8,83*0,9=7,94кВт

155,5/7,94=19,6 кубів. Округлимо до 20.

20*10=200 Це я прикинув зростання цін на газ і спробував звангувати нову ціну за пару років.

Треба те саме для стін порахувати. Щоб прикинути доцільність піднімати товщину утеплення з 150 до 200 мм.

 

Добавлено через 10 минут

Середню температуру в Чернівцях не знайшов.

В кімнатах в мене 18-19 вдень. Дельту взяв 20, тому середня за опалювальний буде -1 -2 Мені здається щоесь так воно і є.

Але навіть якщо середня -5 то економія буде 194 кВт.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

доцільність піднімати товщину утеплення з 150 до 200 мм.
дана різниця, виражена в грошах, буде відсотків 5-7 , від загальної вартості робіт. Адже вартість фінішного покриття не залежить від товщини утеплювача. І тут скорше не термін окупності, а більше комфорт. Якщо міркувати з терміну окупності, то навіщо взагалі будувати будинок, та й скільки тої зими.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дана різниця, виражена в грошах, буде відсотків 5-7 , від загальної вартості робіт. Адже вартість фінішного покриття не залежить від товщини утеплювача. І тут скорше не термін окупності, а більше комфорт. Якщо міркувати з терміну окупності, то навіщо взагалі будувати будинок, та й скільки тої зими.

 

Якщо 10% а термін окупності років 10 то я без роздумів збільшу.

Якщо виходити з думки скільки тої зими то можна і 50 см або навіть метр утеплювача дати. ;)

Але я вважаю що ці гроші краще додати до ціни котельні і замість тт на дровах взяти пелетник. От там буде комфорт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пора***те вартість 1м2 утеплювача і вартість 1м2 покриття утеплювача. Утеплюватись потрібно максимально. Тоді і пелетник з вантажівкою палива не потрібен. Я на утеплення і теплі підлоги потратив до 20000 американських, вже не рахую. Зараз роблю собі теплові насоси, а так і газом топити не доророго..
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Середню температуру в Чернівцях не знайшов.

В кімнатах в мене 18-19 вдень. Дельту взяв 20, тому середня за опалювальний буде -1 -2 Мені здається щоесь так воно і є.

Але навіть якщо середня -5 то економія буде 194 кВт.

Средняя температура отопительного периода (Чернівцi) +0,5град.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Средняя температура отопительного периода (Чернівцi) +0,5град.

Значиться взявши -1 навіть перестарався і окупність +10 см утеплювача буде ще довшою. :beer:

 

Добавлено через 4 минуты

пора***те вартість 1м2 утеплювача і вартість 1м2 покриття утеплювача. Утеплюватись потрібно максимально. Тоді і пелетник з вантажівкою палива не потрібен. Я на утеплення і теплі підлоги потратив до 20000 американських, вже не рахую. Зараз роблю собі теплові насоси, а так і газом топити не доророго..

Можна як я і писав і 1 метр утеплювача дати. Тільки кожен наступний сантиметр дає все меншу і меншу економію. І в результаті вийде що це утеплення не окупилось за час експлуатації. Я сподіваюсь Ви не вважаєте фасад вічним? А гроші краще було не на додаткових пів метри утеплювача вгатити, а рекуператор поставити, або той же тепловий насос. Або вікна кращі. ;)

Розберусь з роботою і прорахую скільки економії дасть збільшення з 15 до 20 см утеплення стін.

Зберегти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

або той же тепловий насос.

один уже працює, ще два соберу до осені. Вікна нормальні двокамерні пакети. Рекуператор можливо зроблю, але теж на основі холодильної машини.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...