Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как сделать отопительную печь самостоятельно!

maxon390

Рекомендовані повідомлення

Здравствуйте, дорогие друзья и форумчане. Решил я поделится своим рассказом как я строил свою отопительно варочною печь в своей времянке. Видео получилось немного длинным но я постарался рассказать поэтапно весь процесс строительства, все мои ошибки и последующая работа над исправлениями. Так что если вы собрались делать печь то посмотрите видео. Если есть какие вопросы пишите, спрашивайте, а также подписывайтесь на канал ютуба:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте, дорогие друзья и форумчане. Решил я поделится своим рассказом как я строил свою отопительно варочною печь в своей времянке. Видео получилось немного длинным но я постарался рассказать поэтапно весь процесс строительства, все мои ошибки и последующая работа над исправлениями. Так что если вы собрались делать печь то посмотрите видео. Если есть какие вопросы пишите, спрашивайте, а также подписывайтесь на канал ютуба:)

 

це Ви "Самоделкин Умань" автор з ролика на ютубі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так це я) а що?

 

дивився Ваше відео

 

"Столик на дачу, кладбище своими руками" назва "бобма".

 

питання для чого на цвинтарі столик? :shock:

лавочки біля могил, так, но столик ....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

питання для чого на цвинтарі столик?

Можливо у вас на Лвівщині не встановлюют столики на цвинтарі, а в центральній Україні встановлюют, так що питання не до мене. Одна з причин навіщо встановлюют це мабуть зайняти частину землі біля покійника "навсяк випадок".

 

Що вам в назві не подобається? Столик добре підійде і туди і туди. В кого яка задача стоїть

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо у вас на Лвівщині не встановлюют столики на цвинтарі, а в центральній Україні встановлюют, так що питання не до мене. Одна з причин навіщо встановлюют це мабуть зайняти частину землі біля покійника "навсяк випадок".

 

Що вам в назві не подобається? Столик добре підійде і туди і туди. В кого яка задача стоїть

 

сам столик нормальний, питань нема, мене більше здивувало столик на цвинтарі. в нас так коли "бронюють" місце то просто або заливають фундамент для памятника або й ставлять відразу памятник на кілька місць.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сам столик нормальний, питань нема, мене більше здивувало столик на цвинтарі. в нас так коли "бронюють" місце то просто або заливають фундамент для памятника або й ставлять відразу памятник на кілька місць.

І таке в нас є, і фундаменти, і памятники на двох і столики.

У нас навіть на проводи люди приходят сім`ями пообідати на кладовищі, випити 100 грам. Так що такі в нас звичаї

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І таке в нас є, і фундаменти, і памятники на двох і столики.

У нас навіть на проводи люди приходят сім`ями пообідати на кладовищі, випити 100 грам. Так що такі в нас звичаї

что уж про нас говрить

 

radunica_sennica_yerch_tutby_phsl_20160510_dsc_1155.jpg

www.google.by/search?q=%D1%80%D0%B0%D0%B4%D1%83%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0+%D0%B2+%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%B0%D1%80%D1%83%D1%81%D0%B8+%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE&tbm=isch&imgil=3HgP7Mxf5uL4KM%253A%253B553mlMMAqT1qNM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fnews.tut.by%25252Fsociety%25252F397065.html&source=iu&pf=m&fir=3HgP7Mxf5uL4KM%253A%252C553mlMMAqT1qNM%252C_&usg=__4nULz_aH3DXCjT9dR0uYQSQpcfk%3D&biw=1600&bih=791&ved=0ahUKEwjRv53l6uXMAhXFHpoKHZDYDZwQyjcILg&ei=iYg9V5HXK8W96ASQsbfgCQ#imgrc=McLASCmqYpa7tM%3A

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...