Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Что можно закупить впрок на весну по стройматериалам, коробка-крыша

вадим77

Рекомендовані повідомлення

С разрешения ТС и дабы не плодить тем, что из отделочных можно взять по Новогодней Акции в Новой Линии и Эпицентре? Какие позиции выставляются чаще всего?

Либо так-Что вы брали в прошлые года?

Сьогодні брав в Епіку плитку на стіни в котельню. Пройшлись, подивились. Так як то котельня то ясний перчик, що вимоги ну дууууже мінімальні. Але те що там дали з скидкою, ми вирішили навіть в котельню не брати.:lol: Там повний ахтунг, або формат 15*15 типу привіт рідний совок, та ще й з не зрозумілим кольором (хоча сажу на ньому мабуть і не було б видно :lol:) або повний вирви глаз то лілова, то оранжева.

Взяли просто дешеву плитку. Щоб не рвати пупа, тягнучи до авто, розділив на 2 заходи 14 і 12 пачок. Спочатку завіз 12, а коли прийшов за другим заходом, то до мене підійшов продавець і запитав, чи не хочу я скидку на плитку.;) В результаті зробив 25%, не безвозмездно звісно, але на пару мішків клею я зекономив.:good:

Так що будучи в Епіку можна спробувати знайти продавця і спробувати домовитись. При чому треба не тих хто в інфоцентрі сидить і рахунки виписує, чи представників постачальника, а саме продавців шукати. А я то весь час дивувася коли люди ходили і питали в працівників, де продавець. Виявляється вони щось знали.;)

Тепер з врахуванням цієї скидки Епік знову стає дуже цікавим в плані ціни.

П.С. Це все працює на товар БЕЗ знижок. Якщо вже є знижка, то тоді ніяких додаткових немає.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні брав в Епіку плитку на стіни в котельню.

 

Какое совпадение:), тоже ищу плитку в котельную, часто бываю в НЛ и в Эпике, самая дешевая-наш Грэс половой под 90 гр., у нас в Одессе им все мойки и заправки облицованы причем на стенах, я пока не решаюсь на этот безумный шаг))).

00205355a0_4337381_28723540.jpg"]00205355a0_4337381_28723540.jpg[/url]

 

Похвастаюсь, прикупил стеновые проветриватели с рекуператором Blauberg VENTO Expert A50-1W, с Wi-Fi управлением. Цена на сайте производителя-8840 гр. за штуку, на трех еденицах обещали скидку 15%. По магазинам больше 15% скидки никто не давал, но на OLX нашел дилера завода и взял со скидкой 27,6% т.е. по 6420 гр. с бесплатной доставкой.

002051a304_1045561_28723650.jpg"]002051a304_1045561_28723650.jpg[/url]

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...