Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Тканевый натяжной потолок? (плюсы,минусы,подводные камни)

Ivan S.

Рекомендовані повідомлення

На третьому фото на куті примикання стеля/стіна, кут на стільки кривий?

Чи це візуально на фото так вийшло?

 

Тю, і справді на фото ніби криво! Реально низ рейки і стеля ідеально віднівельовані, це примикання рулонного пінополістирольного утеплювача до стелі, місцями чуть зазор, після поклейки шпалер закриється багетом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Тканину брав в potolok-econom.com/ (не реклама), «Тканевое полотно ткань на основе искусственного шелка и полиэстера, сделанная по принципу парашютной ткани» Китай, вийшло по 45 грн/м2 бо замовляв більше 20м2, на 2 кімнати), їм даєш розміри кімнат, зшивають самі з запасом. Тканина мабуть така ж як і в ubond.top/instructioins , але брав де з відеоуроком.

2.Рейка 4х2 стругана, суха але думаю можна і не зовсім сиру, там її не поведе, бо дюбелі швидкого монтажу 80х6мм через 20см, нічим не обробляв, це спальня, а не ванна чи кухня. Може бути і не стругана, думаю достатньо самому наждачкою шліфанути робочу грань 2см, головне без великих сучків (скоби не полізуть), допускається навіть невелика кривизна, на стіні дюбелями рівняється.

3. Фарбу брав Delfi Profi Latex (зелена кришка і етикетка – стійка до миття) 190грн /5л, залишилось після 3-х шарів десь 0,5л, красив валиком ворсистим, 11мм ворс, 25см шириною. Розглядав ще фарбу ExtraLatex і Dufa MATTLATEX, як на відео, але купив саму дешеву, різниця думаю як завжди в брендах, якістю задоволений.

Ось кілька фото, покроково зроблю при монтажу другої кімнати. Як і в кожній справі є невеличкі моменти, як визначитесь запитуйте, поділюсь.

 

Вы не проводили тест на огнестойкость ткани? Если поджечь зажигалкой, то что будет - вспыхнет, будет тлеть, будет капать каплями, как пластик?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы не проводили тест на огнестойкость ткани? Если поджечь зажигалкой, то что будет - вспыхнет, будет тлеть, будет капать каплями, как пластик?

 

Тканина дуже міцна на розрив, загоряється не відразу, горить добре коли звисає, в горизонтальному положені не дуже, дим чорний їдкий, коли звисає тягнеться, капає слабо. Підпалював обрізки частково з фарбою, там де фарба горить гірше.

На мій погляд в натягнутому готовому пофарбованому вигляді від іскри не загориться однозначно, запальничкою спеціально можна швидше зробити дірку ніж підпалити.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Далек от темы натяжных потолков, как на них крепятся точечные светильники? Они по идее пружинами к покрытию прижимаются, не видны ли эти пружины сквозь ткань?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Далек от темы натяжных потолков, как на них крепятся точечные светильники? Они по идее пружинами к покрытию прижимаются, не видны ли эти пружины сквозь ткань?

 

Сперва крепятся закладные под светильники, натягивается полотно, приклеиваются армирующие кольца и устанавливаются сами светильники. Это касаемо ПВХ-пленки. Как на экотряпочных - не знаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Добавлю до свого результату , ворсистим валиком для фарбування користуватись ОДНОРАЗОВО! Тобто, коли плануєте фарбувати слідуючу кімнату через кілька днів, думаю ще можна його використовувати, добре помитий в целофані на тиждень – не впевнений.

На жаль, ніхто про це не попереджає, ось прийшлось самому на граблі. Після монтажу в спальні (чудово), майже через 2 місяці натягнув стелю в кімнаті і скористався добре вимитим валиком. Після 3-х фарбувань (та ж тканина, та ж фарба, ті ж руки) лишились місцями сліди від валика. Чуть рідкішою фарбою пробігся ще раз- при сонячній погоді знову ж в деяких місцях лишилась неоднорідність. При детальному огляді виявилось, що валик місцями лишив більш рельєфний, місцями чуть рівніший слід (розкатував нормально). Коли красив откоси, для експерименту по більш рельєфних місцях злегка пробіг поролоновим валиком і все вирівнялось. Але коли знаєш і добре придивишся при сонячному денному освітлені можна побачити огріхи, яких в спальні немає.

При одночасному ремонті в пустій квартирі ця проблема не виникне, але коли приходиться в жилій покімнатно, то новий валик однозначно! Удачі!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавлю до свого результату , ворсистим валиком для фарбування користуватись ОДНОРАЗОВО! Тобто, коли плануєте фарбувати слідуючу кімнату через кілька днів, думаю ще можна його використовувати, добре помитий в целофані на тиждень – не впевнений.

На жаль, ніхто про це не попереджає, ось прийшлось самому на граблі. Після монтажу в спальні (чудово), майже через 2 місяці натягнув стелю в кімнаті і скористався добре вимитим валиком. Після 3-х фарбувань (та ж тканина, та ж фарба, ті ж руки) лишились місцями сліди від валика. Чуть рідкішою фарбою пробігся ще раз- при сонячній погоді знову ж в деяких місцях лишилась неоднорідність. При детальному огляді виявилось, що валик місцями лишив більш рельєфний, місцями чуть рівніший слід (розкатував нормально). Коли красив откоси, для експерименту по більш рельєфних місцях злегка пробіг поролоновим валиком і все вирівнялось. Але коли знаєш і добре придивишся при сонячному денному освітлені можна побачити огріхи, яких в спальні немає.

При одночасному ремонті в пустій квартирі ця проблема не виникне, але коли приходиться в жилій покімнатно, то новий валик однозначно! Удачі!

 

А как закрыли стены от пачканья?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как закрыли стены от пачканья?

Стелю натягував і фарбував до поклейки шпалер, стіни були вже підготовлені, прогрунтовані. Тканину прислали з запасом до заявленого розміру кімнат 30-40см на кожну стінку. Так що валиком можна сміливо в самий кут, потім надлишок заляпаний відрізається по рейці. При розкатуванні дуже дрібні цятки появляються на одежі, мабуть і на стінах, але їх не видно і ні на що не вплиавють. Можливо не зрозумів питання, уточніть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
1. Тканину брав в potolok-econom.com/ (не реклама), «Тканевое полотно ткань на основе искусственного шелка и полиэстера, сделанная по принципу парашютной ткани» Китай, вийшло по 45 грн/м2 бо замовляв більше 20м2, на 2 кімнати), їм даєш розміри кімнат, зшивають самі з запасом. Тканина мабуть така ж як і в ubond.top/instructioins , але брав де з відеоуроком.

2.Рейка 4х2 стругана, суха але думаю можна і не зовсім сиру, там її не поведе, бо дюбелі швидкого монтажу 80х6мм через 20см, нічим не обробляв, це спальня, а не ванна чи кухня. Може бути і не стругана, думаю достатньо самому наждачкою шліфанути робочу грань 2см, головне без великих сучків (скоби не полізуть), допускається навіть невелика кривизна, на стіні дюбелями рівняється.

3. Фарбу брав Delfi Profi Latex (зелена кришка і етикетка – стійка до миття) 190грн /5л, залишилось після 3-х шарів десь 0,5л, красив валиком ворсистим, 11мм ворс, 25см шириною. Розглядав ще фарбу ExtraLatex і Dufa MATTLATEX, як на відео, але купив саму дешеву, різниця думаю як завжди в брендах, якістю задоволений.

Ось кілька фото, покроково зроблю при монтажу другої кімнати. Як і в кожній справі є невеличкі моменти, як визначитесь запитуйте, поділюсь.

Спасибо за ваш опыт. Тоже буду так делать. Подскажите, как лучше всего крепить рейки к стене? Отдельно сверлить рейку, потом намечать на стене отверстие? Какие размеры дюбелей брать?

Рейку взял тоже 4*2 см. Уже жалею,что не 2*2. Лишние 2 см высоты потолка украл.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, как лучше всего крепить рейки к стене? Отдельно сверлить рейку, потом намечать на стене отверстие? Какие размеры дюбелей брать?

Рейку взял тоже 4*2 см. Уже жалею,что не 2*2. Лишние 2 см высоты потолка украл.

2см сутєво висоти не змінять, але міцність рейки так. Дюбелі 6х80, наші жовті. Спочатку просверлював отвори на підлозі в рейці сверлом по дереву в середньому через 20см, потім через ці отвори бурив в стіні перфоратором і зразу ж кріпив дюбелем, на стіні розмічати вже не потрібно. Рейку прикладав по віднівельованій лінії на 4см нижче самої нижньої точки стелі. При кріпленні рейки потрібен помічник (не кваліфікований, може дружина), далі все можна зробити самому. Удачі!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Сделал и я свой первый тканевый потолок.

Возможности тренироваться на маленьких площадях не было, сразу сделал 4*4м

Действительно все проще простого. Натянулся идеально. Покрасился тоже. Есть пару багов, при хорошем рассмотрении. Швея (я брал цельный рулон 150 кв.м , швея была левая, не от продавца ткани) допустила в двух местах неровный шов. И в этих местах видно полоску углубление 3-5 см длиной, глубиной 2-3 мм. Пока не знаю,удастся ли после полного высыхания затянуть это акрилом. На будущее буду искать швею покруче и обращать внимание на требования к идеальному шву.

По цене, конечно вышло смех. Ткань по 18 грн/метр (если взять рулон целиком) , рейки вышли 100 грн на 16 кв.м. Краска в три слоя ушло половина 10 литрового ведра Полифарб ЭкстраЛатекс (225 грн) Дюбеля 30 грн, пачка скоб 30 грн, швея взяла 50 грн

Итого 45 грн/кв.метр потолка.

 

Монтировал я полностью сам, помощника не было.

Попозже предстоит натягивать потолок более сложной формы,типа Г- бразный кусок. Пока не знаю алгоритм натягивания, чтобы не допустить волн.

 

З.Ы. Небольшой лайфХак. Хоть это и не ПВХ, но лучше монтировать в тепле. Все же я заметил, что ткань меняет размер , если монтировать в +5 , а потом нагреть комнату . Мне кажется об этом не звучало нигде.

 

З.Ы. На правах рекламы)))

У меня останется порядка 50 квадратов , буду распродавать. Обращайтесь. :)

Змінено користувачем Hotab
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почему бы вместо дерева для реек не использовать фанеру, как гораздо более стабильный при изменении влажности материал?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если рейку придюбелить через 20 см,то никуда ее не поведет. А в фанеру, мне кажется, скобы хуже зайдут.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чи не буде проблема з такою стелею по аналогії з гкл, коли по фарбі можуть появитися тріщинки? Для мене то одна з причин чому хочу пвх натяжну а не таку тканину чи гкл.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю, что потому и латексная краска необходимо, чтобы была эластичная и не лопалась.

Ну и 10-летний чужой опыт (упоминаемый ранее в этой теме) вселяет уверенность.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как поведет себя тканевый потолок на улице, крытая терраса?

 

Основная проблема любого уличного сооружения это сырость. Если ткань синтетика то скорее всего должно быть все ок

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну и краска тогда для наружных работ, имхо.

Кто описал,что в ванной нормально себя чувствует потолок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
Интересует потолок от ребят по ссылке выше. Всё в принципе понятно, но ткань сшивается, и главный тут вопрос- как выглядят швы после покраски? Их не видно совсем или просматриваются?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Самое главное - это чтобы шов ровный был. Если швея косякнет и где-то будет волна,на месте волны будет ямка на потолке. У меня есть одно такое место.

А при ровном шве его не видно уже после первого слоя краски.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Самое главное - это чтобы шов ровный был. Если швея косякнет и где-то будет волна,на месте волны будет ямка на потолке. У меня есть одно такое место.

А при ровном шве его не видно уже после первого слоя краски.

Спасибо, понял! :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересует потолок от ребят по ссылке выше. Всё в принципе понятно, но ткань сшивается, и главный тут вопрос- как выглядят швы после покраски? Их не видно совсем или просматриваются?

 

Шов условно невидимый. Найти можно если захотите но так глазу незаметно. Многое зависит от монтажа натяжки полотна,также от качества тряпки и пошива. Влаги порезов и морозов не боится. Касаемо краски использовать можно любую раньше лет 10 назад красили обычной дешевле сейчас латекс но дороже. Есть и минусы полотно снять нельзя без замены. Из плюсов можно перекрасить А так стоит у многих не один десяток лет.:Yahoo!:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заказал уже, скоро приедет потолок, буду пробовать. Теперь стоит вопрос чем периметр закрыть, если багет не планировался?)) Я смотрел фотки в рекламе на нескольких сайтах, так вроде как такой потолок и в ниши и в короба встраивают, но не пойму как скобы маскировать и вообще обеспечить красивое примыкание без багетов. Или это только реклама?) Да, и в нишу скрытой подсветки попробуй заведи, если степлер туда не влезает. Короче много вопросов пока.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Были на объекте, где монтировали тканевый потолок.

Были нюансы:

Прибивали планки к кирпичу - летела кирпичная пыль. Не убрали пыль с планки. Натянули ткань. Начали дуть краску - пыль посыпалась на ткань сверху.

На потолке проступили точечные пятнышки. Теперь необходимо перекрашивать.

Второе:

Хозяин не настоял и краску использовали самую дешевую со всеми вытикающими.

Третье: при определенном освещении шов видно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...