Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Розцінки на монтаж електропроводки

Vet75

Рекомендовані повідомлення

Привіт, на весні планую робити монтаж електропроводки у будинку, територіально Київська обл. Підскажіть які зараз або плануються розцінки на такі роботи (точки, щиток, автомати, прокладка кабеля, штроба та ін.)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хоча якось з плану робіт почали б чи що. А то зайдуть по низькій ціні за "точку", а виїдуть на доп роботах часто від фонаря придуманих. Давайте план, плюс мінус порахувати можливо, та і бажано б подивитись хоча б якесь портфоліо виконавця. А то якщо тільки ціна цікавить, то ціну можливо мати і будете:beer:
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виконавець ще не вибраний, поки розцінками цікавлюся загальними: які ціни, що оплачується.

Сделаете проект и возможно будет всё точно посчитать.

В принципе, оплачивается всё. У спецов ± одинаковые расценки. Можно ориентировочно представить порядок цифр исходя из площади здания в м² и уровня его электрификации.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виконавець ще не вибраний, поки розцінками цікавлюся загальними: які ціни, що оплачується.

 

Тю:D Є сайт Всеработники. Там є середні ціни по регіону, а далі чим краще і правильно робить виконавець то дороще:D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

які ціни, що оплачується.

Вам ніхто правди не скаже до моменту розрахунку. Тим більше без проекту - та й за проектом не все однозначно у всіх.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Чтобы не оставлять тему совершенно пустой в плане цифр, приведу ориентировочный пример из известной мне статистики по типовым объектам.

±500грн/м².

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чтобы не оставлять тему совершенно пустой в плане цифр, приведу ориентировочный пример из известной мне статистики по типовым объектам.

±500грн/м².

 

Это только работа?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что так сложно то всё стало? Мне вот электрику делал человек с форума, назвал цену прокладки кабеля за погонный метр, за метр штробы, за подрозетник, за выключатель, за установку щита, за его сборку... в общем с десяток позиций. Что то изменилось сча, что нельзя назвать по чем штроба в кирпиче, подрозетник и кабель по чем протянуть за метр?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в общем с десяток позиций...

Что то изменилось сча, что нельзя назвать по чем...

Ничего не изменилось, у многих есть "прайс". Варианты расценок можно увидеть в соответствующем разделе на сайте Rabotniki.ua.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ничего не изменилось, у многих есть "прайс". Варианты расценок можно увидеть в соответствующем разделе на сайте Rabotniki.ua.

 

 

А чому так всі на сай Работніки посилаються? Не має своїх прайсів? Мені, наприклад, деякі називають цифри на свої роботи (не на електрику) дорожче за ціни на Работніках, а інші, навпаки - дешевше набагато. Можливо, розділ консультація по цінах потрібно закрити та об’єднати з Работніками?

 

Добавлено через 2 минуты

Доречі, цікавився розцінками на багато різних робіт і всі надавали свої прайси або називали ціни і тільки електрики чомусь шифруються.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что так сложно то всё стало? Мне вот электрику делал человек с форума, назвал цену прокладки кабеля за погонный метр, за метр штробы, за подрозетник, за выключатель, за установку щита, за его сборку... в общем с десяток позиций. Что то изменилось сча, что нельзя назвать по чем штроба в кирпиче, подрозетник и кабель по чем протянуть за метр?

 

Шо воно Вам дасть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чому так всі на сай Работніки посилаються?

Думаю, во-первых потому, что это довольно крупный каталог, где можно на одной странице увидеть и сравнить предложения от нескольких подрядчиков. А во-вторых, "Работники" сайт смежный с форумом СтроимДом - куда ближе всего ссылаться.

 

Не має своїх прайсів?

Не у всех конечно, но у большинства прайсы есть. И они весьма индивидуальны в плане номенклатуры, а также, могут быть разночтения в плане того, что конкретно включает в себя единица измерения работы.

 

деякі називають цифри на свої роботи (не електрику) дорожче за ціна на Работніках, А інші навпаки - дешевше набагато.

Конечно, ведь "Работники" - это не "Международное бюро мер и весов".

Но важно, не что называют предварительно, а что "нарисуют" по факту и от чего зависит дифференциация цен. С другой стороны, безусловно, каждый оценивает свой труд как считает необходимым.

 

Доречі, цікавився розцінками на багато різних робіт і всі надавали свої прайси або називали ціни і тільки електрики чомусь шифруються.

Они не "шифруются", imho. Я думаю если вы чётко обозначите задачу - вам обозначат цену без проблем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На днях телефонував одному електрику не з форуму по рекомендаціям знайомих. Він чітко назвав розцінки, що оплачується і т.д., але для більш точних цін потрібен виїзд на місце. В чому проблема назвати свої розцінки і що оплачується?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

але для більш точних цін потрібен виїзд на місце.

Интересно. А что там может такого внезапно "по месту" выясниться? :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шо воно Вам дасть?

 

Я вижу здесь вместо того чтобы называть цены электрики говорят а вот нужен проект, а вот нужно то, а вот нужно сё. Хотя сами же признают что расценки +/- едины у спецов. Но называть их нельзя что-ли? А в личке уже поди все отписались? Мне оно уже дало, электрика у меня проведена, расценки мне были даны, проводка сделана, метраж и точки посчитаны, за всё заплачено. Вот я и удивился, что вместо расценок тут сплошная "философия" если бы да кабы и "что оно вам даст". Как что? Точки и метры я умножу на расценки Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю если вы чётко обозначите задачу - вам обозначат цену без проблем.

 

Це тема не про тендер щоб ставити задачу. Все що мене цікавило написано в першому повідомленні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно. А что там может такого внезапно "по месту" выясниться? :D

 

Не повірите, але на об’єкт виїжджали майже усі з ким домовлявся про якісь роботи: прораби, монолітчики, кровельщики, на наступному тижні домовився зустрітися по роботам на терасі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це тема не про тендер щоб ставити задачу. Все що мене цікавило написано в першому повідомленні.

Серьёзно? И вы считаете на это вам профессионалы должны были ответить?

 

Підскажіть які зараз або плануються розцінки на такі роботи (точки, щиток, автомати, прокладка кабеля, штроба та ін.)

1. точки - что это такое?

2. щиток - какой тип, размер, исполнение?

3. автоматы - что "автоматы"?

4. прокладка кабеля - масса, сечение, материал основания, тип кабеленесущей системы?

5. штроба - материал основания, сечение?

 

Не повірите, але на об’єкт виїжджали майже усі з ким домовлявся про якісь роботи: прораби, монолітчики, кровельщики, на наступній неділі зустрітися по стяжці на терасі, а потім з тим, хто у займатися гідроізоляцією.

Я охотно поверю и знаю, что так и есть. Мне интересно, что может измениться в цене после такого выезда и почему? У вышеупомянутого вами электрика к примеру.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Моє запитання вас чимось заділо? Я не електрик і ставати ним не хочу. Якщо я не правильно задав питання і ви хотіли відповісти, то могли б перепитати або уточнити. Але, такі ж питання я задавав не форумним електрикам і мене чомусь розуміли. Тим більш, на такій мові я спілкувався з електриками 5 років назад як робив ремонт у квартирі новобудові, коли будувався будинок у батьків і мене чудово усі розуміли.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я охотно поверю и знаю, что так и есть. Мне интересно, что может измениться в цене после такого выезда и почему? У вышеупомянутого вами электрика к примеру.

 

 

Я такі питання йому не задавав. Але, саме після виїзду, як правило, складається остаточний кошторис з урахуванням усіх моїх побажань, тим більше, вони будинком не обмежуються.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вижу здесь вместо того чтобы называть цены электрики говорят а вот нужен проект, а вот нужно то, а вот нужно сё. Хотя сами же признают что расценки +/- едины у спецов. Но называть их нельзя что-ли? А в личке уже поди все отписались? Мне оно уже дало, электрика у меня проведена, расценки мне были даны, проводка сделана, метраж и точки посчитаны, за всё заплачено. Вот я и удивился, что вместо расценок тут сплошная "философия" если бы да кабы и "что оно вам даст". Как что? Точки и метры я умножу на расценки Ж-)

 

Для конкретной работы конкретные расценки. Но вопрос взагалі відпвідь така ж.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...