Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Захист від потопу

vovarpd

Рекомендовані повідомлення

В звязку з тим що затопив трошки сусідів (стяжка заливалась і протекла чуть..) і тепер перефарбовую їм потолок, хочу встановити якийсь захист від потопу.

 

наразі маю в голові наступну схему. після лічильника ставиться якийсь електроклапан, який по сигналу перекриває подачу води (скажімо подали напругу - клапан відкрився, виключили напругу - клапан закрився). управління ним я планую здійснювати через сигналізацію satel ca-6.

тобто йду з квартири, ставлю на сигналку, і автоматично перекривається подача води.

 

так як є в мене бак запасу води на 300 літрів (у випадку поломки бака або зливного крана, мій захист не спрацює звісно), то можна без напрягу скажімо залишити включену посудомийку або пральну машину і піти на роботу і не чекати поки вони завершать свої справи.

 

питання.

чи є якісь такі клапана які іменно для такого призначені ?

 

ну і також цікавлять інші рішення. хто як собі реалізовував такий захист.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть такие клапана как НО так и НЗ. Также есть автоматика на протечку, которая при попадании воды на датчики перекрывает подачу воды при помощи клапанов )
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть такие клапана как НО так и НЗ. Также есть автоматика на протечку, которая при попадании воды на датчики перекрывает подачу воды при помощи клапанов )

що таке НО і НЗ ?

 

а де про цю автоматику детальніше почитати ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

що таке НО і НЗ ?

 

а де про цю автоматику детальніше почитати ?

 

НО - нормально открытый.

НЗ - нормально закрытый. тоесть НО всегда открыт, при подаче на него питания он закроеться, и НЗ наоборот.

 

Система Нептун лично меня смущаеть ценой, можно найти ну в половину дешевле.. я парочку ставил. жаль фоток нет...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оце Ваше

www.neptun-kiev.com.ua/

глянув схему для квартир.

напевно то не для мене. заскладно, дорогувато та і по великому рахунку ці функції мені непотрібні.

 

наприклад якщо вдома є люди, то і так ясно буде відразу якщо щось серйозно протече. можна і вручну перекрити кран на лічильнику (на щастя він в мене один, і в квартиру заведена тільки холодна вода).

 

а от коли нема нікого вдома.. скажімо я на роботі і зірвало шланг до бачка унітазу. в результаті поки жек не перекриє воду, я маю всі шанси затопити весь під'їзд. от від такого хотів би застрахуватися.

 

 

одним словом я так поняв мені підходить таке:

Кран шаровой с электроприводом НС12В 1/2" 859 грн.

 

залишилося тільки сигналку з ним зєднати і моя задача вирішена ? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

НО - нормально открытый.

НЗ - нормально закрытый. тоесть НО всегда открыт, при подаче на него питания он закроеться, и НЗ наоборот.

поняв.

 

Система Нептун лично меня смущаеть ценой, можно найти ну в половину дешевле.. я парочку ставил. жаль фоток нет...

а ці клапана існують дешевші чим 859 грн ?

відвертий китай нехочу, щось таке би середньої цінової категорії.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

поняв.

 

 

а ці клапана існують дешевші чим 859 грн ?

відвертий китай нехочу, щось таке би середньої цінової категорії.

 

клапан 3/4" стоит в пределах 500 грн +-.

teplocity.com.ua/Elektromagnitnye_klapany.html

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У шарового крана надежность повыше будет, чем у эл.магн.

Вот еще такое есть - аквасторож

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

электромагнитные(мембранные) вроде как боятся гидроудара.

эелектромагнитному нужно 220В (открыт)..

шаровый управляется низковольтным источником питания, не болится гидроударов, более долговечен.

 

На счет когда все дома - вы спите, шланг дал утечку.. вода на полу и протекает.. звонок в три часа ночи - вы меня топите.. вы на кухню а там ееее... по щиколотку воды на полу..

так что должна быть сиренка, что система утечку дала.. и желательно автоматом перекрывает..

оповещение на GSM телефон...

вообще сам GSM модуль умеет на входе видеть датчики воды типа "октопус", умеет при сработке датчика - включить свой выход(перекрыть воду). умеет сразу дать оповещение смс и звонком.. - выполняет функции "контроллера" потопа и оповещателя. может пищалку-зумер на 3 мин включить.. и т.д.

вернуть выход GSM контроллера можно обратно с телефона хозяина..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

шаровый управляется низковольтным источником питания, не болится гидроударов, более долговечен.

в мене сигналка якраз має додаткові низьковольтні виходи. з шаровими кранами на яких є входи NO, NC - працювати вміє.

 

На счет когда все дома - вы спите, шланг дал утечку.. вода на полу и протекает.. звонок в три часа ночи - вы меня топите.. вы на кухню а там ееее... по щиколотку воды на полу..

так что должна быть сиренка, что система утечку дала.. и желательно автоматом перекрывает..

оповещение на GSM телефон...

вообще сам GSM модуль умеет на входе видеть датчики воды типа "октопус", умеет при сработке датчика - включить свой выход(перекрыть воду). умеет сразу дать оповещение смс и звонком.. - выполняет функции "контроллера" потопа и оповещателя. может пищалку-зумер на 3 мин включить.. и т.д.

вернуть выход GSM контроллера можно обратно с телефона хозяина..

сирена і GSM модуль в мене є в сигналізації (шле смс, потім дзвонить і говорить яка зона спрацювала).

 

може дійсно докупити ще датчик на кухню хоча би. сигналка може на нього реагувати цілодобово незалежно від того чи вона на охороні чи знята з охорони

====

09 - 24ч дополнительная (AUX) – находится под охраной независимо от охраны группы.

Любое нарушение данной зоны вызывает тревогу в клавиатуре и передачу кода

"тревога в зоне". Зона предназначена для подключения: датчиков газа, утечки воды

и т.п.

====

 

 

у випадку якщо я сплю і потоп знайшов ще таке рішення.. в сигналці є 4 встроєні таймери. тобто вона може управляти моїм шаровим краном по таймеру. скажімо в 1 ночі закрити кран, а в 6 ранку відкрити. деколи це може бути незручно (наприклад я прийшов додому в 2 ночі а вода перекрита), але такий випадок не є частим, і думаю воду можна буде включити прямо з клавіатури :))

Змінено користувачем vovarpd
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

самое простое- уходя либо на ночь перекрыть кран. И усьо!:D

воно то просто.. спочатку.. а потім вступає в діло людський фактор :)

мене та процедура через тиждень напряже і небуду я цього робити, полагаясь на авось пронесе :D та і якби ж то тільки я. попробуй всім пояснити чому так треба робити кожен день коли йдеш кудась з квартири )))) мене не зрозуміють ))))

а на сигналку і так постійно ставлю.. нажав дві кнопки і все готово. короче має бути автоматизація.

 

а коли десь надовго їду то тут вже дійсно вручну все перекрию.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тема конечно баян

эелектромагнитному нужно 220В (открыт)..

 

нет, у меня 12 вольтовые

есть любые конфигурации, я выбрал нужный

питання.

чи є якісь такі клапана які іменно для такого призначені ?

У меня задача стояла аналогичная вашей поставил вот это, работает.

Пока сигналку не подключил, при выходе из дома выключаю автомат, клапана закрываются.

А вчера ещё и прошли полевые испытания, это когда все дома и тут вдруг сигнал, сработал датчик на кухне, плохо одел трубочку на фильтре, слетела:), пришлось 200 грамм воды вымокать:).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

vovarpd

Есть электро-клапана 3/4" /наружная/ питание 220 и 12в по 160грн.

це шарові чи електромагнітні ? хто виробник і де їх можна купити ?

 

мені на 12в потрібен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це шарові чи електромагнітні ? хто виробник і де їх можна купити ?

 

мені на 12в потрібен.

смотрел их фото - это для систем полива предназначено, там много пластика...

но есть можель вроде в металле(резьбовая часть)

интересно самому - можно без опасений такие в систему водоснабжения или отопления ставить...?

 

часто на GSMку передать сигнал от датчика потопа по проводам уже никак..

выручит вот такой датчик, радио:

datchyk_potopa3_800.jpg

Змінено користувачем Diver
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- это для систем полива предназначено, там много пластика...

 

Это мы их применяем для автоматизации систем полива. Но предназначенны они под водоснабжение.

Буду на складе, посмотрю на 12в наличиие.

Книга2.xls

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это мы их применяем для автоматизации систем полива. Но предназначенны они под водоснабжение.

Буду на складе, посмотрю на 12в наличиие.

Посмотрите сюда может чтото подойдёт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...