Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гараж упал на забор. Подскажите...

Impulse2

Рекомендовані повідомлення

На нашем участке стоял отдельный гараж из ракушняка без фундамента, строили его очень давно. Расстояние до соседки 1м. Мы купили как есть и не пользовались. Наш новый дом развернут в другую сторону, так что за гаражом особо никто не смотрел. И вот недавно после дождей у него подломилась стенка и он упал на соседский забор. Причем упал так, что односкатная крыша осталась целой, просто опустилась, как лепешка.

 

 

Раздавил примерно 5-6 м очень старого штакетника. Всего граница 20 м.

 

 

Соседка в истерике угрожает милицией, требует замены всего забора. Я ей предложил сложить из того же ракушняка, она против. Я ей предложил профнастил. Хотя денег особо нет, но решил отгородиться навсегда. Пока думает.

 

 

Вопросы:

1) Правомерно ли просить полную замену деревянного забора за мой счет?

2) Могу ли я после восстановления деревянного забора на своей территории в будущем возвести глухой забор вплотную?

 

 

Помогите. Соседка неадекватная, уже несколько лет кровь портит. Сейчас апофеоз.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1) звичайно ні. По людськи - якісно відремонтувати те, що пошкоджено.

 

По закону - фіксує пошкодження (поліція чи ЖЕК), замовляє експертизу і оцінку (врахують ступінь і величину пошкодження, матеріал, ступінь зносу ітд). Далі добровільно або через суд стягувати з вас визначену шкоду. Що буде довго і мало. Але судовий збір і експертиза впадуть на ваші видатки.

2) не бачу причин, чому б ні. Єдине - він має відповідати ДБНу (обмежена висота, прозорість, тощо). По факту - вона роками може сперичатись у судах і мало що докаже, якщо особливих порушень з вашого боку не буде.

 

 

Запропонуйте зробити як було а як не хоче - побажайте успіху. Розберіть - приберіть залишки гаражу і скажіть що забор вітром здуло :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо.

Вот прочитал,

 

 

 

Висота огорожі повинна бути не більше 2 м від рівня поверхні землі. При цьому нижня частина огорожі може бути глухий, її висота не повинна перевищувати 0,75 м, верхня частина огорожі повинна бути прозорою (співвідношення глухих частин огорожі до прозорих не повинно перевищувати 50%).

 

 

inger-grad.com/ua/novosti/gosarhstroiinspekcija-razjasnila-osobennosti-vozvedenija-ograzhdenii.htm

 

 

То есть по правилам аж 72 года мы не можем полностью отгораживаться от соседей. И всякие там бассейны на своей территории никому не указ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...