Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Допоможіть визначитися з дошкою на опалубку

Yaroslav-x777

Рекомендовані повідомлення

Підскажіть будь-ласка починаючому "будівельнику":) якої товщини дошка потрібна для заливки фундаменту, цоколь 670мм?

Думаю робити з 180х40х6000 або 4500 (по 4шт.горизонтально), на пилорамі мужики кажуть бери 25 і вистачить, але через кожні пів метра потрібно вертикально в'язати, а мені кажеться при такому високому цоколі надійніше буде робити оплубку з 40 дошки а може 30 що скажете???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене підливали 20 см армопояса - й то сказали брати тридцятку.

Ви ж не рівняйте армопояс і цоколь висотою 67см.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут все зависит не от толщины доски,а от того как Вы Ее будете распирать. Если не делать распорок то и 50 мм выпрет "животом". Я использовал да же фанеру 12 мм, грамотно все завязав.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 успешно использовал со стягивающими шпильками через каждые 50 см.

 

а еще ее можно потом применить на постройку крыши.

 

И вес опалубки из 25 поменьше будет чем из 30/40, на тукую 4 человека нужно чтоб тягать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Допис від sashas

25 успешно использовал со стягивающими шпильками через каждые 50 см.

а еще ее можно потом применить на постройку крыши.

А якщо купити 30 то її потім можна використати для перекриття даху?

 

Добавлено через 2 минуты

25 успешно использовал со стягивающими шпильками через каждые 50 см.

Якщо можна про стягуючі шпильки більше інформації, чи силку.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підскажіть будь-ласка починаючому "будівельнику" якої товщини дошка потрібна для заливки фундаменту, цоколь 670мм?

Думаю робити з 180х40х6000 або 4500 (по 4шт.горизонтально), на пилорамі мужики кажуть бери 25 і вистачить, але через кожні пів метра потрібно вертикально в'язати, а мені кажеться при такому високому цоколі надійніше буде робити оплубку з 40 дошки а може 30 що скажете???

Достаточно доски 30 мм + брус 50х50 через 1-1.5 м поперечный для стягивание проволокой 3 мм + под 45 градусов распорки на вертикальный брус. Если сильно переживаете шпильки самый надежный и самый дорогой вариант через 1-1.5 м к вертикальному брусу прикручивать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

шпильки самый надежный и самый дорогой вариант

Шпильки потом могут ещё на пояс пойти или на крышу. Так что не такой и дорогой в конечном итоге.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мабуть буду все таки 40 робити опалубку потім можна буде ще використати на кровлю/дах а 25 і 30 дивлюсь по проекту ( див. фото) немає де і застосувати...

2.thumb.jpg.4dfa61eda6177b5602e301515a238512.jpg

1.jpg.ed2b347616d135c06f0e40a80a84c6ca.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У себя опалубку для цоколя (высота 45 см, ширина 40 см) делал из 25-ки, сбивали через 50 см, распорки ставили каждые 1,5 м, после установки стягивали проволокой (3 мм) через 1 м и сверху прибивали перемычки. Ничего не прогнулось не шевельнулось. По деньгам вышло очень даже хорошо. Для Вашего случая вполне хватит 30-ки, как по мне 40-ка лишняя трата денег да и менее удобная в работе.

По поводу того, что доску после опалубки можно будет использовать для крыши - весьма безуспешная затея, которая часто возникает у частного застройщика на начальном этапе строительства. Я, в свое время, даже пленкой щиты обвернул:fool: Сомневаюсь, что Ваши строители будут бережно обращаться с, фактически, расходным материалом, и что, пока дело дойдет до крыши, щиты опалубки не будут порезаны для лесов, армопоясов, перемычек и других вспомогательных вещей. Лично у меня, пока дело дошло до крыши, в живых осталось около 5 щитов из 17.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім дякую за Ваші відгуки і відповіді, раціонально по бюджету і по надійності зупинюся на 30 :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...