Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сколько денег нужно, чтобы поменять лифт?

Игореха

Рекомендовані повідомлення

Я когда вопрос задавал вашего комментария ещё не было :) одинаковое время написания. Меня интересовало если миллион на 16 этажей, то по чем выходит с квартиры. Вопрос был к Vents. Но я уже понял приблизительно выходит около 10 тысяч с квартиры при наличии 100-120 квартир.

 

Ничего страшного. Я просто дал более конкретную цифру по прошлому году.

Единственно что хочу добавить, что просто собраться по 10 000 с квартиры не получится. Необходимо заказать проект, получить разрешение, так как замена лифта подпадает под СС2, и потом ввести в эксплуатацию. Сделать это может только собственник. Либо это коммунальная собственность, либо ОСББ либо обслуживающая организация. Во многих населенных пунктах действуют программы софинансирования, когда часть средств выделяется из бюджета (зачастую большая часть), а остальное гасится либо как кредит,либо собирается с жителей.

В Киеве такая программа работает. По лифтам, по моему, соотношение 80/20. Обратитесь в районную раду или в Киевраду в отдел ЖКХ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я когда вопрос задавал вашего комментария ещё не было :) одинаковое время написания. Меня интересовало если миллион на 16 этажей, то по чем выходит с квартиры. Вопрос был к Vents. Но я уже понял приблизительно выходит около 10 тысяч с квартиры при наличии 100-120 квартир.

 

111 квартиру, ну вы же понимаете, что такую сумму не все потянут, а много кто просто не захочет платить. Если на "охрану" подъезда люди деньги не хотят давать, то что говорить про лифт.

 

Добавлено через 54 секунды

е 80/20. Обратитесь в районную раду или в Киевраду в отдел ЖКХ.

 

 

В этом году собираются поменять 100 штук в Киеве поменять, за счет бюджета

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене в брата в новобудові 21 квартира в під'їзді.

 

Ліфт три роки не включали, поки жильці не зроблять ремонти.. Що вже само собі повний брєд. Потім вирішили включити - виявилось плата якась там згоріла і він не працює, треба шось 5000 грн (порядка 250 грн з квартири). Ну от рік пройшов досі не зібрали ті копійки )))) ОСББ )) Ходять пішки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В этом году собираются поменять 100 штук в Киеве поменять, за счет бюджета

 

Как думаете, это дотянет до 1% от всех или до 10% от требующих замены?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а много кто просто не захочет платить.

Перший поверх точно не буде платити.

Если на "охрану" подъезда люди деньги не хотят давать

Ви все правильно написали, взявши охорону в лапки. Немає там за що платити, бо немає ніякої охорони - є працевлаштування пенсіонерки й можливість заробити її начальнику. А ні охорони ні відповідальності немає - даремно витрачені гроші. Краще їх вкласти в пультову охорону - ті хоч відповідальність несуть.

Ну от рік пройшов досі не зібрали ті копійки )))) ОСББ )) Ходять пішки.

Це рішення мешканців будинку - мають право! Якщо гостей не задовольняє - нехай сидять в себе вдома й в гості не ходять. А скільки поерхів на цю 21 квартиру? Та й безкоштовний фітнес щодня корисний для здоров’я.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перший поверх точно не буде платити.

 

Ви все правильно написали, взявши охорону в лапки. Немає там за що платити, бо немає ніякої охорони - є працевлаштування пенсіонерки й можливість заробити її начальнику. А ні охорони ні відповідальності немає - даремно витрачені гроші. Краще їх вкласти в пультову охорону - ті хоч відповідальність несуть.

 

 

 

Колись в будинок міліція приходила. Казала що навіть наявність такої охорони дещо зменшує ризик крадіжок, але не суттєво. Хоча декілька крадіжок все ж таки було. Але є люті пенсіонерки, які завдання на посту нормально виконують.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

навіть наявність такої охорони дещо зменшує ризик крадіжок, але не суттєво

Дуже несуттєво. На рівні наклейки "Об’єкт під охороною".

Але є люті пенсіонерки, які завдання на посту нормально виконують.

Як правило роблять нерви гостям. А злодії проходять непоміченими...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...