Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Розочки любимые

lyngyr

Рекомендовані повідомлення

Юг- вымерзли старые кусты-6-7 лет розам,снега на них было много

не заметили зимы-все плетистые!

не только вырезаю ветки,а пилю вовсю

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

  в свете последней зимы (( очень актуальна инфа о морозостойкости...в блоге Елыны Мумриной очень хорошая подборка

 sites.google.com/site/elenamumrinaroses/home

  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Любители роз, нужен совет. 

Какая кустовая роза выдерживает жару и прямое солнце с утра и до вечера и при этом неприрывно цветет? Моя Розоман жанон ракрывает бутон и осыпается буквально за 1 день, хоть и полива у нее предостаточно. И сидит она у меня на достаточно видном месте, поэтому хочу заменить. Посоветуйте плиз более стойкие розочки

И второй вопрос. Почему все мои плетистые розы (3 штуки разных сортов и производителей) второй год подряд растут только одной веткой и не дают ни боковых, ни корневых побегов?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Хозяйки-розоводы, как думаете, ещё не поздно высадить розу в ОГ? Сегодня подарили мне розу из питомника, корневая замотана в торф и пакет, ветки отрезаны и залиты парафином. Не вымерзнет ли она такая "спящая"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Nic-олаевна сказав:

Хозяйки-розоводы, как думаете, ещё не поздно высадить розу в ОГ? Сегодня подарили мне розу из питомника, корневая замотана в торф и пакет, ветки отрезаны и залиты парафином. Не вымерзнет ли она такая "спящая"?

Роза вообще не спит. Сажайте.

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15.07.2021 в 14:39, Nic-олаевна сказав:

Любители роз, нужен совет. 

Какая кустовая роза выдерживает жару и прямое солнце с утра и до вечера и при этом неприрывно цветет? Моя Розоман жанон ракрывает бутон и осыпается буквально за 1 день, хоть и полива у нее предостаточно. И сидит она у меня на достаточно видном месте, поэтому хочу заменить. Посоветуйте плиз более стойкие розочки

И второй вопрос. Почему все мои плетистые розы (3 штуки разных сортов и производителей) второй год подряд растут только одной веткой и не дают ни боковых, ни корневых побегов?

То что роза обсыпается в течение дня, еще не означает, что она не выдерживает солнце. Хотя может быть и так.

Её может кушать обожаемый мною трипс и еще есть саранчевые. В моем саду они очень любят некоторые розы - светлые, ароматные, махровые. Но, там достаточно нескольких минут.

В моем саду на полном солнце, (из густомахровых конечно) расчудесно цветет Пьер. Последние годы, полив включаю только ради внесения удобрений. 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трипса гоняла новомодным "Тепекки", он вроде ж именно от трипса. Кстати, эффективно, но через какое-то время все равно заводятся.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Nic-олаевна сказав:

Трипса гоняла новомодным "Тепекки", он вроде ж именно от трипса. Кстати, эффективно, но через какое-то время все равно заводятся.

Я Тепекки тоже применяла, но так и не поняла, за что я заплатила столько денег.

В этом сезоне, применяла Лирум. Вещь! Ложкой бы кушала. Один недостаток - можно применять только дважды в сезон. Но, даже за два применения с интервалом 2 месяца, трипс практически не заметен. В следующем году, сделаю по розам 4-х кратное опрыскивание Лирум. Если эта нечисть не с ветром прилетает, то я от него избавлюсь.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Первый раз слышу такой препарат. Покупали в интернете или есть в свободной продаже?

Мне Тепекки понравился, но я делала концентрацию раза в 2 сильнее, чем в инструкции. После обработки трипсы прям высыпались на руку. Но у меня соседи в основном все пожилые люди и никто не обрабатывает свои сады даже элементарными препаратами, поэтому у меня все вредители регулярно возвращаются

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Nic-олаевна сказав:

Первый раз слышу такой препарат. Покупали в интернете или есть в свободной продаже?

Мне Тепекки понравился, но я делала концентрацию раза в 2 сильнее, чем в инструкции. После обработки трипсы прям высыпались на руку. Но у меня соседи в основном все пожилые люди и никто не обрабатывает свои сады даже элементарными препаратами, поэтому у меня все вредители регулярно возвращаются

Лирум от Синдженты. Новый препарат. Работает по всем стадиям вредителей, в том числе по сосущим. Спектр широчайший. Брала с прицелом на минирующих молей, а сработал на всё. В этом сезоне, вредителей в саду нет совсем.
Препарат фермерский, на разлив. Покупаю такие разливные варианты уже два года у Фазенда.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29.06.2021 в 20:15, irina1969 сказав:

  в свете последней зимы (( очень актуальна инфа о морозостойкости...в блоге Елыны Мумриной очень хорошая подборка

 sites.google.com/site/elenamumrinaroses/home

Чем он хорош?

Странный, мягко говоря, выбор шрифтов и доступ к фото вот такой.
 

3D4DFB37-1A52-4461-82FD-8710E60772E6.png

Змінено користувачем Музей
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Музей сказав:

Чем он хорош?

Странный, мягко говоря, выбор шрифтов и доступ к фото вот такой.
 

3D4DFB37-1A52-4461-82FD-8710E60772E6.png

Так може треба не намагатись фоточки дивитись на забороненом ресурсі, а текст читати у самому блозі Олени ? Все просто як вакцина)) Щодо шріфта, то то таке)) можна зробити свій корисний блог і там вже зробити свої шріфти....але як на мене, головне зміст а не красива фоточка, тобто шріфт))

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очень странная реакция у модератора. Ж-)

вам указали на нарушение закона, а вы умничаете?
справедливости ради пошёл по ссылке и мгновенно получил предупреждение от своего провайдера. ((

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, irina1969 сказав:

Так може треба не намагатись фоточки дивитись на забороненом ресурсі, а текст читати у самому блозі Олени ? Все просто як вакцина)) Щодо шріфта, то то таке)) можна зробити свій корисний блог і там вже зробити свої шріфти....але як на мене, головне зміст а не красива фоточка, тобто шріфт))

Сучасна мережа переповнена контентом найкращої якості. Вибір необмежений. 

Посилання, про яке йдеться переадресовує перегляд на заборонений ресурс. Це Ви його тут виклали, а не я.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще раз...посилання на блог який ніяким чином не заборонен в Україні...якщо Ви свідомо тицяєте на ссилки, які знаходяться на заборонених ресурсах, то це цілком ваші дії...це посилання у мене вже давно, але мені навіть на думку не спадало тицяти на ті посилання, але хто хоче знайти бруд завжди його знайде

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Капец!
вместо того, чтобы извиниться и закрыть вопрос у вас такая неадекватная реакция?
Больше не удивляюсь вашему желанию лишний раз мазнуть «брудом». 

 

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, irina1969 сказав:

Ще раз...посилання на блог який ніяким чином не заборонен в Україні...якщо Ви свідомо тицяєте на ссилки, які знаходяться на заборонених ресурсах, то це цілком ваші дії...це посилання у мене вже давно, але мені навіть на думку не спадало тицяти на ті посилання, але хто хоче знайти бруд завжди його знайде

Я не знаю куди Ви там «тицяєте», а я намагалася подивитися фото, які викладено в блозі під написом «фото». Блог перекидає на рамблєр. Якби Ви самі той блог хоч трохи подивилися, перш ніж нам пропонувати, то знали би про це.

В українському сегменті безліч ресурсів на тему рослинництва. Навіщо публікувати тут третьосорні блоги, та ще й спілкуватися з людьми в такому стилі?

Іра, ковід закінчиться, а ми залишимося. Охолонь. 

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, Музей сказав:

Я не знаю куди Ви там «тицяєте», а я намагалася подивитися фото, які викладено в блозі під написом «фото». Блог перекидає на рамблєр. Якби Ви самі той блог хоч трохи подивилися, перш ніж нам пропонувати, то знали би про це.

В українському сегменті безліч ресурсів на тему рослинництва. Навіщо публікувати тут третьосорні блоги, та ще й спілкуватися з людьми в такому стилі?

Іра, ковід закінчиться, а ми залишимося. Охолонь. 

Третій раз та останній)) в блозі є чудова класіфікація троянд, які не потребують укриття з сортами і це для мене цінність, сподіваюся не тільки для мене....фотки-беру назву сорту і  на HMF купа фоток і все проблеми немає...не знаю куди Пані музей перекидає )), мене ні разу не перекинуло на рамблер та іншу гидоту, але якщо не намагатись подивитись фотки на яндаксах і т.і, то можно в тексті побачити посилання на троянди стран Балтії, Фінляндіїї тощо...блог це не тільки картинки, а і інформація

пані Музей, якщо у Вас є така сама добірка  то чому б її не викласти в темі? 

 охолоньТЕ

 

 

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Уважаемые розоводы, скажите пожалуйста не сильно ли поздно сделать посадку ещё розочек? Я понимаю, что уже вообще сезон закрыт, но сейчас длинные тёплые осени в последние года, может и срок посадки можно удлинить? 
Если есть какие- то рекомендации к таким супер- поздним посадкам. Из всего, что начитала, это только не закладывать в посадочные ямы удобрений ни мин. ни органических. 
Может их там укрыть как - то специально. 
сразу говорю- я профан в этом вопросе. 
 

 PS

 Розы есть, но они просто посажены и просто растут, цветут и я ничего с ними не делаю. Только обрезаю засохшее и то, что мешает

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Сарочка сказав:

Уважаемые розоводы, скажите пожалуйста не сильно ли поздно сделать посадку ещё розочек? Я понимаю, что уже вообще сезон закрыт, но сейчас длинные тёплые осени в последние года, может и срок посадки можно удлинить? 
Если есть какие- то рекомендации к таким супер- поздним посадкам. Из всего, что начитала, это только не закладывать в посадочные ямы удобрений ни мин. ни органических. 
Может их там укрыть как - то специально. 
сразу говорю- я профан в этом вопросе. 
 

 PS

 Розы есть, но они просто посажены и просто растут, цветут и я ничего с ними не делаю. Только обрезаю засохшее и то, что мешает

Нет, не поздно...садим как всегда и 2 условия: сделать хорошую оккучку ( 25- 30 см) и перед єтим очень хорошо пролить

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, irina1969 сказал:

Нет, не поздно...садим как всегда и 2 условия: сделать хорошую оккучку ( 25- 30 см) и перед єтим очень хорошо пролить

Про окучка можно подробнее. Чем и что нужно в итоге закрыть и нужно ли не забыть весной это откопать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Сарочка сказав:

Про окучка можно подробнее. Чем и что нужно в итоге закрыть и нужно ли не забыть весной это 

Окучку я делаю той землей, которая остается при посадке, т.к в яму идет спец грунт, а то что осталось на окучку...ее а принципе можно делать всем кроме песка ...сейчас она будет работать на утепление, а весной она защищает от перегрева и сохраняет влагу...весной ее убираем, но не руками, а нужно осторожно из шланга , т.к под ней хрупкие побеги, чтоб не сломать..

Вот так кратко)) у меня сейчас плохой инет, но вроде понятно

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сарочка, все зависит от вашего региона. У нас например сегодня утром было минус 7. Днём конечно будет плюсовая, но всего 2-3 градуса. Для нашего региона уже поздно садить розы. В прошлом году я посадила розу где-то в октябре. С учётом прошлой холодной зимы (у нас почти месяц держалась температура минус 25-27), даже под 4 слоями агроволокна, все побеги вымерзли. Поздно в мае от корневой шейки пошел один побег, который так и остался одним и слабым. При этом роза Кордес (если производитель не обманул). Поэтому надо смотреть индивидуально

Змінено користувачем Nic-олаевна
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

 кину тут дуже гарну шпаргалку щодо підживлення троянд, може знадобиться:classic_smile:

вона не моя, я її чесно поцупила на ФБ

 

Шпаргалка по підживленню.

( Це моя власна схема, дотримуватися її не обов'язково, існує багато інших гарних варіантів )

Внесення добрив в грунт:

1. Ранньовесняне внесення мінерального комплексного добрива в грунт з макро і мікроелементами для троянд. Я вношу грануловані довгограючі добрива, адже не маю ні часу, ні сил, ні бажання розводити і проливати добривами кілька сотень кущів.

Хочу іще раз акцентувати на наявність мікроелементів, останнім часом з'являється все більше і більше так званих добрив для троянд, які голосно називають себе спеціалізованими добривами, але в складові мають лише Азот ( N ), Фосфор ( P ), Калій ( K ), тобто, по складу це звичайна нітроамофоска, але ціна зовсім інша.

В складові повинні бути іще такі елементи -

( S ) - сірка, ( MgO)- магній, ( B ) - бор, ( Fe ) - залізо, (Mn)- марганець, ( Zn ) - цинк, ( Cu ) - мідь, ( Mo ) - молібден, ( Co ) - кобальт.

Коли ми використовуємо ці добрива, наші троянди більше не потребують в додаткових внесеннях мікро - макроелементів. Тільки в тих випадках , коли ми бачимо явну нестачу одного із елементів, або маємо якісь особливості грунту . Наприклад, деякі грунти мають потребу в додатковому внесенні каліцієвої селітри, чи заліза ( зазвичай, господарі знають ці особливості і включають їх в свою схему )

2. Коли пагони пішли в ріст і мають 5-7 см, я вношу броділку ( болтушку ), в моєму випадку це зброжений кролячий горошок , кропива, кульбабка. Розвожу 1л броділки на 10л води. Підливаю під виткі 5л, під чг 3 л, під міні 1л.

Якщо ви використовуєте курячий помет для броділки , то він розводиться 0.5л броділки на 10л води. Це важливо!

3. Після завершення першої хвилі квітування повторюємо маніпуляції з броділкою.

Від себе хочу сказати, що в наш час є дуже багато промислових аналогів моїм броділкам, ті ж самі гумати і тд.

4. В кінці серпня, на початку вересня вносимо фосфорно - калієві добрива без азоту.

‐---‐-------------------------------------

Позакореневе підживлення.

Для позакореневого підживлення ми повинні обирати спеціальні добрива. На пакуночках є позначки і тд.

Воно не є замінником кореневого живлення, а лише коригує його!

Позаконево троянди підживлюють раз на 3-4 тижні.

1. Весною, при відростанні молодого приросту вноситься 20:20:20 . Я це підживлення пропускаю, бо у мене по схемі іде болтушка із високим вмістом азоту.

2. Під час закладання і видвигання бутонів підживлюємо добривом з великим вмістом фосфора.

3. Перед окрашуванням бутонів вносимо добриво з більшим вмістом калію.

4. Після завершення першої хвилі квітування ми можемо внести знову 20:20 20 ( одноразово )

5. З середини літа прибираємо весь азот із позакореневого живлення. Я з цього часу використовую добриво " Містер Цвіт Антихлороз " Гілея. Це добриво містить лише мікроелементи.

 джерело

https://www.facebook.com/groups/3482867981822784/user/100042497867862

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...