Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Смесь двух засыпок: Birm и умягчитель Dow

Oleg

Рекомендовані повідомлення

У меня система очистки FK1252, засыпал ранее ecosoftmix A. По воде: присутствует железо, марганец и жёсткость. Могу ли я смешать эти две засыпки (Birm+Dow) для достижения эффекта по устранению этих элементов. В какой пропорции?

Заранее извинить прошу, так как я дилетант в этом вопросе.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня система очистки FK1252, засыпал ранее ecosoftmix A. По воде: присутствует железо, марганец и жёсткость. Могу ли я смешать эти две засыпки (Birm+Dow) для достижения эффекта по устранению этих элементов. В какой пропорции?

Заранее извинить прошу, так как я дилетант в этом вопросе.

 

якщо у Вас працює екомікс без проблем, то нащо вам ці експеременти?:)

уважно почитайте тут які вимоги у Birm до води і подивіться на свій аналіз в описі десь починаючи з центру:

www.filtr-voda.pp.ua/product/%D0%B7%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BF%D0%BA%D0%B0-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D1%96%D0%B7%D0%B0-birm-%D0%BC%D1%96%D1%88%D0%BE%D0%BA-28-3/?utm_source=cd_birm

 

якщо коротко то:

— рН води: 6,8 – 9,0.

— Лужність: в два рази більше суми концентрації сульфатів і хлоридів.

— Відсутність нафтопродуктів і сірководню.

— Перманганатна Окислюваність: не вище 4 — 5 мг/л.

— Концентрація розчиненого кисню у воді — не менше 15% від вмісту заліза у воді.

— Концентрація вільного хлору: менше 0,5 мг/л (хлорування води значно знижує активність BIRM: високі концентрації сполук хлору у воді можуть виснажити каталітичне покриття гранул.

— Висота шару: 75 — 90 см (30 — 36 дюймів).

— Расширення шару: 35 — 50%.

 

хай навіть, якщо зробитименьший шар і добавити смолу для пом якшення, то вже об єма не вистачить, бо смоли теж треба сантиметрів 50. про розширення в курсі ви.

це інформація без ваших показників і це ще не всі нюанси.:beer:

 

 

 

Однак для застосування завантаження Birm важливо дотримання низки специфічних умов. Перш за все, вода не повинна бути насичена сірководнем, полифосфатами і маслами, а концентрація органічних сполук не повинна перевищувати 5 мг/л. Для застосування фільтра Birm важливо відношення концентрації заліза і кисню: частка розчиненого кисню повинна перевищувати концентрацію заліза як мінімум на 15%.

 

Якщо концентрація кисню недостатня, то перед очищенням води через завантаження Birm слід провести аерацію, тобто насичення киснем. Рекомендований рівень pH становить 6.8 і вище. В іншому випадку перед очищенням розчину через фільтр Birm слід провести корекцію pH. Однак високий рівень рН може призвести до утворення колоїдного заліза, фільтрація якого є скрутною.

 

Для ефективного очищення води від марганцю з допомогою фільтра Birm pH повинен становити від 8 до 9, а якщо в розчині є заліза, то принаймні 8.5. Також завантаження Birm чутлива до хлоруванню, що слід врахувати, перш ніж приступити до водоочистці. Концентрація вільного хлору не повинна перевищувати 0,5 мг/л, в іншому випадку каталітична здатність гранул може виснажитися.

 

Для продуктивної водоочищення через фільтр Birm лужність повинна в два рази перевищувати концентрацію хлоридів і сульфатів. Рекомендована температура – від 5 до 40°С.

Висота шару завантаження фільтра Birm становить від 0.75 до 0.9 м, але в ході зворотної промивки шар розширюється на 35 -50%. Швидкість потоку коливається між 10 і 15 м/ч. В ході зворотної промивки промивання через фільтр Birm відбувається зі швидкістю від 24 до 29 м/ч.

 

До іншим вимогам очищення через фільтр Birm можна віднести окислюваність перманганатна ≤ 4-5 мгО/л, лужність (HCO3-) більше 2,5 ммоль/л. Максимальний вміст загального заліза у очищається через Birm фільтр воді не повинна перевищувати 7 мг/л, у тому числі Fe2+ не менше 70% загальної кількості заліза, а загального марганцю повинно міститися до 0,5 мг/л. В ході очищення через Birm фільтр вміст заліза у воді по масі має бути на 30% більше вмісту марганцю.

 

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Схоже питання.

Якщо в воді заліза не дуже багато (Але забагато для чистої смоли).

Чи можна сумістити в одному балоні комплексну засипку зі смолою?

Зважаючи, що від заліза воду мають звільнити верхні шари комплексної засипки.

Таким чином підвищити іонну ємність засипки, що актуально для невеличких балонів,

а також тому, що в мене лишилось півмішка нової смоли.

 

Чи ляже "звичайна" смола в потрібне місце після зворотньої промивки?

Враховуючи що насипна щільність більшості смол +- близька.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Схоже питання.

Якщо в воді заліза не дуже багато (Але забагато для чистої смоли).

Чи можна сумістити в одному балоні комплексну засипку зі смолою?

Зважаючи, що від заліза воду мають звільнити верхні шари комплексної засипки.

Таким чином підвищити іонну ємність засипки, що актуально для невеличких балонів,

а також тому, що в мене лишилось півмішка нової смоли.

 

Чи ляже "звичайна" смола в потрібне місце після зворотньої промивки?

Враховуючи що насипна щільність більшості смол +- близька.

є технології, коли робиться мікс від заліза,органіки, нітратів.

смола, аніоніти і ще деякі речовини...

ви знову таки, як і в минулій своїй темі, не маючи аналізу, ні об єму колони, ні пікової нагрузки, тиску шукаєте істину?:)

смола на морозі не лежала? запакована герметично?

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

є технології, коли робиться мікс від заліза,органіки, нітратів.

смола, аніоніти і ще деякі речовини...

ви знову таки, як і в минулій своїй темі, не маючи аналізу, ні об єму колони, ні пікової нагрузки, тиску шукаєте істину?:)

смола на морозі не лежала? запакована герметично?

 

Є така історія, за правдивість якої я не можу поручитись...

Дуже схоже...

Діло було наприкінці Радянського Союзу...

В магазин заходить покупець і питає туалетний папір (дуже дефіцитний тоді).

А продавець питає:

- А Ви хочете одношаровий, чи багатошаровий?

Трохи ошелешений покупець відповідає, а продавець продовжує:

- А Вам потрібен ароматизований чи без запаху?

- А Ви хочете з малюнком чи без... і т.д.

 

Тоді до покупця підходить інший, і каже не витримавши:

- Та не слухайте ви їх, я їм вже і дупу показував, і унітаз приносив, а туалетного паперу у них все одно нема, їм просто заборонили це казати.

 

Вибачайте за історію, але Ви вже вдруге ухиляєтесь від прямої відповіді на просте, абсолютно конкретне запитання.

 

Якщо засипки є у вас під рукою, можете провести експеримент, і дати відповідь.

Це буде виглядати набагато привабливіше і солідніше для потенційних покупців аніж натяки на причетність до таємного знання.

Погодьте з керівництвом виділення по ложці засипок на досліди, сфотографуйте результат.

Вам будуть довіряти.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є така історія, за правдивість якої я не можу поручитись...

 

 

Вибачайте за історію, але Ви вже вдруге ухиляєтесь від прямої відповіді на просте, абсолютно конкретне запитання.

 

Якщо засипки є у вас під рукою, можете провести експеримент, і дати відповідь.

Це буде виглядати набагато привабливіше і солідніше для потенційних покупців аніж натяки на причетність до таємного знання.

Погодьте з керівництвом виділення по ложці засипок на досліди, сфотографуйте результат.

Вам будуть довіряти.

я внятно вам написав, що робився мікс зі смолою - все було гаразд. перші два рядки моєї відповіді!

ті засипки,які приміняли ми - лягало

по першому питанню була відповідь причини вашої проблеми можливі, а по поводу стійкості я не хотів би обливати якісь бренди. вони як і сіль, є наша , а є польська чи білоруська. висновки робіть самі

Змінено користувачем МаТраС
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я внятно вам написав, що робився мікс зі смолою - все було гаразд. перші два рядки моєї відповіді!

ті засипки,які приміняли ми - лягало

 

Дякую за пояснення. Не зрозумів вашу відповідь. Ще раз перепрошую за байку.

Новина гарна!

З сіллю визначитись простіше. Результат отримуєш за пару місяців.

Визначитись з кількох варіантів за рік цілком можливо.

Зі смолою - тільки два варіанти було в мене, з яких кращій - невідомо як зветься:unknown:.

Змінено користувачем Слободарий
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня система очистки FK1252, засыпал ранее ecosoftmix A. По воде: присутствует железо, марганец и жёсткость. Могу ли я смешать эти две засыпки (Birm+Dow) для достижения эффекта по устранению этих элементов. В какой пропорции?

Заранее извинить прошу, так как я дилетант в этом вопросе.

 

Вы можете добавить еще один компонент

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Могу ли я смешать эти две засыпки (Birm+Dow) для достижения эффекта по устранению этих элементов. В какой пропорции?

Заранее извинить прошу, так как я дилетант в этом вопросе.

Все просто, относительно:)

1. Вначале смотрите состав экомикса:

ecosoft.ua/ecomix/

Там картинка есть: КАК РАБОТАЕТ ECOMIX®

Ecomix состоит из 5 компонентов различной природы и свойств

2 из которых — ноу-хау Ecosoft

2. Пытаетесь все найти в интернете:)

3. То, что не нашли, думаем чем заменить. При этом ПОНИМАЕМ, что Бирм тяжелее смолы (смотрим хар-ки материалов) и он не всплывет выше смолы.

4. :cry:

5. Делаем выводы: эффект по устранению этих элементов будет, если их не смешивать:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Результаты анализа воды в скважине.

 

анализ старый, Ювента групп компания по обслуживанию бассейнов, это не лаборатория

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...

Нельзя смешивать!

Если много железа, то лучше взять чуть больше колонну комплексной загрузки нежели смешивать две совсем разные по свойствам и составу загрузки. 

Бирм - это цеолит с окисью марганца для окисления железа. Когда слой стирается его нужно менять (раз в 1-2 года). А смола раз в 5-8 лет. 

Через год как будете отсеивать при замене не понятно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...