Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Давайте перекладемо stroimdom українською

Дощ

Рекомендовані повідомлення

Ну власне в заголовку пропозиція, і мова не тільки про форум.

На створення теми наштовхнула аналітична стаття копірайтера.

 

По закону з 16 січня ми вже мали б мати

україномовна версія, яка буде завантажуватися за замовчуванням для користувачів в Україні. За обсягом і змістом вона повинна бути не менше, ніж іншомовні.
і т.д.

І хоч штрафувати почнуть лише через рік+ багато сайтів вирішили не чекати, у т.ч. по причинах, вказаних в статті - перейшли такі динозаври як розетка, fotos.ua, prom.ua, ria.com, olx і безліч інших, коротше процес йде, і для того щоб не втратити позиції треба і нам не чекати, бо судячи з минулого досвіду :eek: процес не швидкий і потребує допилювання.

 

Зі свого боку пропоную помірну допомогу, може ще хто зголоситься, судячи з бізнесової теми у нас тут багато IT спеців, можливо допоможуть з автоматизацією цієї справи.

  • Лайк 12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А посты в темах мы тоже будем обязаны писать на украинском?

Иногда у нас на форуме, народ так коверкано пишет на украинском, что лучше бы писали как писали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А посты в темах мы тоже будем обязаны писать на украинском?

Ні, такого немає. Кожен пише як хоче/уміє.

Обов’язок є лише в комерційних/рекламних розділах, але то деталі.

Суть в тому щоб максимально комфортно і безпроблемно перейти на український варіант ресурсу, який завантажуватиметься по замовчуванню.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю, что по этому вопросу нужно написать Flash-у, он владелец форума, насколько я понимаю
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Суть в тому щоб максимально комфортно і безпроблемно перейти на український варіант ресурсу, який завантажуватиметься по замовчуванню.

 

Хто вам заважає прокрутити сторінку донизу та обрати мову?

383073572_.thumb.jpg.c09dbedc57d94a47cf40a6d43bf2fcf4.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І побачити карикатуру...

 

Я так розумію, ви маєте зауваження до перекладу, що свого часу зробив Дощ? То хто вам заважає звернутися до адміна щоб надав вам файл для перекладу і ви б зробили цю велику справу?

 

Ще років 7 тому за це бралися декілька дописувачів, але і досі маємо що маємо. Я так розумію, що цей двіжок з самого початку не мав української мови, тому так складно і за великої потреби часу потребує переклад. Звісно, що можна було б запросити професійних перекладачів чи змінити двіжок на той, що має українську, але ресурс здувся і не дає достатньо коштів для цього.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зауваження до перекладу, що свого часу зробив Дощ?

Ще років 7 тому за це бралися декілька дописувачів, але і досі маємо що маємо.

Ну, як зумів так і зробив. Наданий мовний файл форуму з допомогою небайдужих форумців локалізований абсолютно повністю на 100%, у т.ч. адміністративна панель, автоматичні оповіщення і т.п. Причини, чому в 1% від зробленого він не спрацьовує, вказав у відповідній темі. Все інше від нас (пересічних форумців) не залежить, потребує допилювання і відповідно участі адміністрації.

 

А втім, щоб зрозуміти про що мова треба уважно прочитати перший допис теми, бо stroimdom це не лише форум.

Звісно, що можна було б запросити професійних перекладачів чи змінити двіжок на той, що має українську, але ресурс здувся і не дає достатньо коштів для цього.

По темі є що сказати? Якщо є - кажіть, немає - проходьте повз, флудіть деінде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

По темі є що сказати? Якщо є - кажіть, немає - проходьте повз, флудіть деінде.

 

Дякую що дозволили.:shock:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Нецікаво? :unknown:

 

Чому? Я завжди пропонував щоб ресурс, з того часу, коли став суто внутрішнім, використовував виключно українську мову. Але, як я розумію, це не пвтрійотично.

 

Добавлено через 2 минуты

Чому? Я завжди пропонував щоб ресурс, з того часу, коли став суто внутрішнім, використовував виключно українську мову. Але, як я розумію, це не пвтрійотично.

 

P.S. Щоб не виникало питаннь - я виключно російськомовний в побуті та спілкуванні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Humanite, дякую, вашу думку вже чули.

 

Цікавить думка тих, кому було адресовано і від кого залежить реалізація

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...