Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Выбор стабилизатора напряжения

Alekso87

Рекомендовані повідомлення

Если можно - по порядку.

1. Новая опция в ближайшей перспективе намечается?

 

идет разработка, именно сейчас

насколько близка перспектива — «хочешь насмешить Б-га — расскажи о своих планах».

надеюсь на первые серийные в этом году

возможно не весь модельный ряд сразу

 

Самая лучшая работа с генератором — через ИБП он-лайн.

Тогда и частоту и напряжение можно иметь точными.

Но качественные генераторы и так четко поддерживают это,

напряжение чаще, с частотой иногда проблемы бывают...

 

Имеет право на жизнь и работа с соответствующим стабилизатором,

но, конечно, не для того чтоб превышать допустимую мощность генератора,

а чтоб исправить форму/частоту и иногда (если генератор совсем бюджетненький)

то и напряжение стабилизировать.

Потому сначала делаю стабилизацию, после добавляю отдельный блок работы с аккумуляторами

(зарядка/повышалка), он будет опциональным, и можно будет докупать после.

Вход стабилизатора — три или две или одна фаза, выход — одна фаза.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Опытные форумчане, посоветуйте как поступить.

 

Исходные данные: дом - одна фаза, автомат 25А, стандартные потребители: тв, стиралка, холодильник, насос скважины(700вт) и проч. бытовуха (ничего особенного). С этим всем 8 лет счастиливо проработал Вольтер СНПТО 5,5 пт (85-290в). Последние 2 недели он периодически начал отключаться и вот взял и "умер".

Как поступить:

1) искать, где отремонтировать Вольтер (Киев)?

2) купить новый стабилизатор? Какой?

П.С. вроде скачков напряжения особых не было, обычно держится в районе 210-230 в (но внимания на него, если честно, то особо и не обращал - стоял нормальный стабилизатор, все работало).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Опытные форумчане, посоветуйте как поступить.

 

Исходные данные: дом - одна фаза, автомат 25А, стандартные потребители: тв, стиралка, холодильник, насос скважины(700вт) и проч. бытовуха (ничего особенного). С этим всем 8 лет счастиливо проработал Вольтер СНПТО 5,5 пт (85-290в). Последние 2 недели он периодически начал отключаться и вот взял и "умер".

Как поступить:

1) искать, где отремонтировать Вольтер (Киев)?

2) купить новый стабилизатор? Какой?

П.С. вроде скачков напряжения особых не было, обычно держится в районе 210-230 в (но внимания на него, если честно, то особо и не обращал - стоял нормальный стабилизатор, все работало).

 

Отремонтировать. И ещё десять лет отработает

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для начала диагностику Вольтер 5.5 сделать.

Но у старых аппаратов возможны нюансы.

Столкнулся с тем что у завода нет прошивки , и лечилось заменой платы управления, установкой индикатора и драверов модулей силовых.

Но это нечастые случаи, но возможные)

 

Причем завод тоже ударился в маразм-

сначала платы для сервиса продавал, потом говорит- нит не дадии.

А чего ?

Боятся что скопируют.

Так прошивка закрыта.

Все равно не дадим )

Видимо у начальства или деменция или просто дуркуют

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за ответы. Где лучше в Киеве сделать диагностику/отремонтировать стабилизатор Вольтер?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за ответы. Где лучше в Киеве сделать диагностику/отремонтировать стабилизатор Вольтер?

 

Завозите. В подписи сайт, в контактах адреса и номера телефонов

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

частота регулируется жиклерчиками на карбюраторе? Может у "военных" ген есть такое?

Если точнее - центробежным регулятором, который управляет дроссельной заслонкой. Там есть возможность регулировки.

Сейчас появляются инжеторные генераторы - месяц назад знакомый впервые завёз в Украину итальянский Genmac Combiplus G18000HEO на двигателе Honda iGX800 - двухцилиндровый 800 куб.см. с электронным впрыском. Эти, по логике, будут держать частоту лучше карбюраторных.

4. Да, уже где-то тут читал, что если соотношение мощностей гены и стаба 3:1 и выше, то, вроде, это облегчает их "долгую и счастливую совместную жизнь". Если что - поправьте.
Ничего подобного не слышал. Генераторы всегда подключают после стабилизаторов, даже мощные. Но у больших станций с частотой чаще всего все ок, бытовые нагрузки они просто не замечают.

Ближе к зиме с дачи переехал и гена в сарайчик. Включили, прогрели, перекинули перекидной переключатель на гену... и приехали. Стаб отрубился, переключили его на байпас - заругался ИБПешник.
Какая модель генератора? У европейцев - SDMO, Genmac, Geko таких проблем, обычно, нет - и котлы и ИБП с ними работают корректно.

А чем тогда подзаряжать аккумы ИБПешника? Скважину в сарайчике можно напрямую подключить к гене, но... насколько насосу и его управлению понравятся 55 Гц и "пила"?
К плохому генератору насос лучше не подключать - можно угробить двигатель.

Эх... был бы стаб и/или ИБП, которым были бы до лампады причуды гены... Можно было бы и об автоматике резерва думать...Может есть другие варианты (аналогичный по мощности (7 кВА) и +- ценнике ИБП)?
Конечно, варианты есть. У меня пятый год исправно трудится ИБП US-3 с четырьмя батареями 200 А-ч - его хватает и на скважину и на всё жизнеобеспечение на пару-тройку суток в зависимости от аппетитов. И у него есть отдельный сетевой вход для генератора, нечувствительный к частоте и сухой контакт для автозапуска в зависимости от разряда АКБ - процент разряда устанавливается, так же как и уровень заряда для отключения генератора. Толковый прибор.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Ищется в любом состоянии Элекс Герц v.2.0 ( со шторкой такие ) , мощностью 11 или 14квт.

Можно нерабочий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну во первых - свен 1000 для хододильника не пойдет.

Во вторых - брать на Розетке - ну такое , найдите специалистов для кого это основное.

И расскажут, и покажут и при необходимости, чего уж отремонтируют

 

Могу рассказать и я тонкости - звоните , денег за разговоры не берем.

И цену дадим лучше Розетки

 

Приємно мати з такими людьми справу. Все чітко і по ділу. Проконсультували по необхідній потужності.

Оплатили учора в понеділок на карту,і в понеділок же стабілізатор (Ампер на 32 А) був відправлений новою поштою. Уже сьогодні у вівторок стабілізатор отримали.

Рекомендую dneprstab як чесного та відповідального продавця.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
Подскажите, при подключении стабилизатора "Элекс Ампер" разрыв ноля обязателен? По схеме в инструкции L и N заходят на стабилизатор и выход L_out и N_out. Внутри стаба *N_in и N_out разьеденены?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, при подключении стабилизатора "Элекс Ампер" разрыв ноля обязателен?
Розрив "нуля" взагалі небажаний, в тому числі і при підключенні стабілізаторів. А при трифазній мережі взагалі недопустимий.

Внутри стаба *N_in и N_out разьеденены?

Всередині перемичка є.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, при подключении стабилизатора "Элекс Ампер" разрыв ноля обязателен? По схеме в инструкции L и N заходят на стабилизатор и выход L_out и N_out. Внутри стаба *N_in и N_out разьеденены?

 

Схема автотрансформатора предполагает что Nin и Nout это одно и то же.

Клеммы в Ампер разнесены доя удобства монтажа.Но можно монтировать в три провода.

Кстати во многих стабах именно три клеммы

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...
  • 3 місяці потому...

Слава Україні
Так склалося , що посипалися ці марки , як стиглі груші.
Якщо вирішили вибирати між Alliance , Vektor Ehergy або Voltok - то без різниці взагалі.
Подробиці у відео.
Панове - ставте вподобайки або навпаки - це допоможе просувати контент у Youtube та я буду бачити шо це вам цікаво.
Підписка та репост - то вже жир , але я не проти .

 

Змінено користувачем dneprstab
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановне панство, а підкажіть стабілізатор, який би відповідав наступним критеріям:
1. не допускав просадку мережі нижче 200 (у нас рідко, але буває 190, хоча підозрюю, що взимку буде капєц.)
2. Показував наявність струму в мережі. Дивно, але таке от прохання.
3. Була можливість пускати струм транзитом, без стабілізації.
4. Щоб років 10-20 пропрацював
5. Адекватні гроші щоб коштував.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Вомбат сказал:

Шановне панство, а підкажіть стабілізатор, який би відповідав наступним критеріям:
1. не допускав просадку мережі нижче 200 (у нас рідко, але буває 190, хоча підозрюю, що взимку буде капєц.)
2. Показував наявність струму в мережі. Дивно, але таке от прохання.
3. Була можливість пускати струм транзитом, без стабілізації.
4. Щоб років 10-20 пропрацював
5. Адекватні гроші щоб коштував.

Подивіться на Елекс Ампер, відповідають усім вимогам. Виробляються на струм навантаження від 25 до 80А.

energy.kh.ua/ua/g88785714-stabilizatory-napryazheniya-eleks

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.05.2022 в 11:17, HagerKVT сказал:

Подивіться на Елекс Ампер, відповідають усім вимогам

А як до цього пункту ? 
Бачив 20 річні вольтери , рєта , укртехнологіі.
Ампер 20 років не бачив.
У вас статитика є відмов ремонту та сервісного обслуговування ? Дуже цікаво почути

В 22.05.2022 в 08:50, Вомбат сказал:

4. Щоб років 10-20 пропрацював

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.05.2022 в 08:50, Вомбат сказал:

Шановне панство, а підкажіть стабілізатор, який би відповідав наступним критеріям:
1. не допускав просадку мережі нижче 200 (у нас рідко, але буває 190, хоча підозрюю, що взимку буде капєц.)
2. Показував наявність струму в мережі. Дивно, але таке от прохання.
3. Була можливість пускати струм транзитом, без стабілізації.
4. Щоб років 10-20 пропрацював
5. Адекватні гроші щоб коштував.

АХТУНГ АХТУНГ АХТУНГ УВАГА УВАГА УВАГА

Шановні , деколи мене дивує ситуація , коли аксакали форуму питають важливі речі на форумі , а не звертаються до експертів.
Точніше дивувала , але зара все менше та менше.
Як це бачу я - приходиш до лікаря зі списком питаннь що тебе турбує , а він повинен здогататися а що це може бути зі ста подібних випадків.
Тому не лінуйтесь , передзвоніть та за 5-10 хвилин розмови ви отримаєта розгорнуту консультацію та рекомендації щодо ситуації.
А тепер пора***те , скільки потрібно часу щоб на компі написати усі можливі варіанти розвитку ???
Я розумію , що багато з нас соціопати та мізантропи 😁 , але тре це зробити.
Також є деякі моменти , які привселюдно я не буду розміщати на форумі - виробники стабілізаторів дуже тонкої організації люди 😁,
та дуже емоційно сприймають будь-яку не то що критику , а трохи підняту бров у їх сторону.

 

Змінено користувачем dneprstab
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, dneprstab сказал:

скільки потрібно часу щоб на компі написати усі можливі варіанти розвитку

сталкиваемся с каким в работе каждый день. Даешь развернутый ответ на много-много букв, а в ответ - тишина. Даже "спасибо" не крякнут. Самое интересное. что оно к тому времени уже и забыло. что спрашивало, а главное - зачем (ибо фактически оно и не надо было, а так, от нефиг делать). К сожалению, такова современная поведенческая психология потреблятства.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25.05.2022 в 11:21, dneprstab сказав:

Шановні , деколи мене дивує ситуація , коли аксакали форуму питають важливі речі на форумі , а не звертаються до експертів.

Спробую пояснити, чому спитав саме в такому форматі. Справа в тому, що є 2 аспекти:
1. Я використовую форум радше для "поговорити", почитати розумних людей. Власне, за первоначальним задумом форумів як таких.
2. Все ж розвиток форуму грунтується саме на відповідях розумних людей. А ми ж всі хочемо, щоб форум розвивався, чи не так?

25.05.2022 в 11:21, dneprstab сказав:

Тому не лінуйтесь , передзвоніть та за 5-10 хвилин розмови ви отримаєта розгорнуту консультацію та рекомендації щодо ситуації.

Ну от особисто я краще сприймаю інформацію не на слух, а читаючи. От не заходять мені відосіки, а текст - цілком. Може це і є причина, чому я за зелене гівно не голосував, між іншим :) Та і особисто мене б напрягло, якби мені тлефонували всякі різні з форуму, питаючи щось. А може я в цей час какаю, а тут дзвонять? :) А так, наче і не відволікаю людину, можна відповідь написати в будь-який час...

25.05.2022 в 11:21, dneprstab сказав:

Також є деякі моменти , які привселюдно я не буду розміщати на форумі - виробники стабілізаторів дуже тонкої організації люди 😁,

Ну оце от дуже сумно :( Будь-яка аргументована критика - це ж дуже важлива складова, без якої розвиток неможливий. Я не розумію людей, які аргументовану критику ледь не песональною образою вважають...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Вомбат сказал:

А так, наче і не відволікаю людину, можна відповідь написати в будь-який час...

Захворів якось ветеринар та пішов у лікарню.Зайшов до кабінету , сидить 5 хвилин , 10 , 20 ...потім лікар до нього - ви довго будете мовчати ?
Ветерінар здригнувся та й каже - ні#уя тут у вас як все просто.

До чого я - ми(я) можемо простині тексту писати - але ж написано овербагато та пошуком можна все знайти.
Або ж на будь-якому інтернет магазині є фільт по ціні виробнику параметрам - все що завгодно.
Але ж ліньки.Треба персонально щось вигадувати щоб потім по любасу будуть додаткові питання на які доведеться відповідати.
Але краще для вас , так - у форматі діалогу підібрати ваш варіант.
Це по-перше
По-друге - я ж надаю робочий телефон а не особовий. Тому якщо я захочу ігнорувати дзвінок , то тыльки тоды коли я рахую зірки ,
а не у робочий час.

 


 

2 часа назад, Вомбат сказал:

Я не розумію людей, які аргументовану критику ледь не песональною образою вважають

То тримайте критику  😁 ви не розумієте тому що не замислювались над цим або не надавали цьому уваги .А достатньо було подивитися пару лекцій по психологіі поведінки приматів.Як вам таке ?

 

Змінено користувачем dneprstab
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Вомбат сказал:

Удєлалі...

Жартую ж звісно...
На мій погляд , я можу та хочу більше дати при особовій консультації клієнту.
Це коли ти вкладаєшся на повну і бачиш що зміг вирішити проблему - дуже тішить моє ПВВ
Ніщо не замінить спілкування.
А те що ви просили - почав писати бота для підбору стабілізатора.
Але війна і все закинув.Можливо після перемоги повернусь до цієї задумки.

Ось , наприклад опис та характеристики стабілізатора Элекс Ампер 16-1/40Р типового сайту по стабілізаторах напруги Элекс
eleks.dp.ua/simistornyj-stabilizator-napryazheniya-ehleks-amper-r-16-1-40-v20

 

Змінено користувачем dneprstab
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Чому дешевий стабілізатор то викинуті гроші ?

Навіщо компанії Sven Teal-EL Forte Vitals .... мають  в в асортименті непрофільний товар ?

Скільки коштує реально стабілізатор за тривалий час використання ?

Хочеш професійну консультацію - дзвони.

На відео приклад дєшманського стабілізатора напруги

 

Змінено користувачем dneprstab
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...