Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Угловая шлифовальная машина Makita GA 9020

Layma

Рекомендовані повідомлення

У 2020 році я купував GA9020RF за 3539 грн.

Зараз коштує 4039 грн.

У ці болгарці реалізовано повноцінний поступовий пуск.

 

 

GA9020 - така сам болгарка , але без поступового пуску.

Зараз коштує 3000 грн.

Як для мене - то чи є поступовий пуск, чи його не має - це не принципово. Трохи лише на ресурс впливає.

 

Але я купував для виробництва - то для власного спокою - таки купив з поступовим пуском.

 

**

 

Були у мене макіти, вироблені у Японії, у Англії та Румунії - десь штук 15- ть . Різниця хто виробник - є.

 

У японських був ресурс у два рази більший, у англійських у 1,5 рази - ніж у румунської.

 

Здебільшого це від якості підшипників залежить.

Підшипники стояли різні.

 

Але, то було на виробництві - де ми їх навантажували дуже сильно. Інколи - людина однією працювала, а друга охолоджувалася у системі вентиляції.

Румунської вистачало максимум на 1,5 роки - коли її ремонтувати ставало вже не рентабельно.

 

Через деякий час я зробив висновок - для виробництва - як тільки перші щитки згоріли - відразу продавати та купувати нову.

 

Здебільшого потім так і робили.

 

 

***

 

А тієї, що у автора - для власного вживання вистачить до кінця ваших днів - ще дітям залишиться.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[QUOTE=Dark;5330502]Если не понятно, так это не повод хамить! В названии темы надо писать диаметр круга 230, тогда сразу будет понятно, интересует или нет - заходить в тему или проходить мимо. К описанию инструмента относится. Но при этом знаете: У меня 230 УШМ Sparky, которой в этом году ровно 20 лет, как я ее купил (есть гарантийный талон с датой продажи) - выглядит лучше вашей, хотя назвать ее новой, у меня язык не повернется. Работал ней очень мало, несколько раз в год доставал, что бы сделать работу, которую нельзя сделать 125 УШМ и еще для резки бетона. PS. Я вот, не пойму, а почему гайка и шпиндель в продаваемой новой Маките такие ржавые? Она хранилась в сыром помещении? Или ней под дождем работали? Кто-то может мне объяснить? В моей 20 летней УШМ визуально нигде нет коррозии, хотя после резки бетона всегда ее вымывал мокрой тряпкой, но хранил в сухом помещении, в картонной коробке.[/QUOTE] спасибо за внимание к теме. [size="1"][color="Green"][I]Добавлено через 1 минуту[/I][/color][/size] инструмент продан. всем спасибо за участие в обсуждении.:beer: купил сесед)))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...