Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

выбор поддержанного автомобиля с автоматом до 12 к

igorrius

Рекомендовані повідомлення

здравствуйте !

присматриваем Бу автомобиль до 12 К

хочется что то типа volkswagen jetta или volkswagen passat b8.

 

но я прочел эту статью

 

akppwiki.ru/dsg-7-na-novom-volkswagen-passat-b8-problemy-i-otzyvy-vladelcev.html/amp

 

там DSG-7 ругают по причине малого ресурса.

то есть можно взять БУ автомобиль, немного поездить и начать ремонтировать трансмиссию, при следующей поломке может понадобится замена , а менять придется на БУ трансмиссию, и такой себе замкнутый круг получается. Не охота приобретать себе доильный аппарат на колесах, который будет доить нас через свою недолговечную трансмиссию.

 

на Джету в России ставят японскую хорошую автоматическую коробку

 

aif.ru/auto/about/yaponskiy_avtomat_ili_dsg_sravnivaem_korobki_na_volkswagen_jetta

 

но у нас наверное такого нет ...

 

вообще японские коробки хвалят

krutimotor.ru/samaya-nadezhnaya-korobka-avtomat/

 

как остоят дела с тоетой королла или мазда 3 ?

там надежнее и долговечнее коробка ?

 

или я зря заморачиваюсь с ресурсом коробки передач ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Двухлитровая дизельна джетта. там DQ-250 6 ступенчатая. В том числе и США. бензин 1,8 из сша 6 ст автомат-гидротрансформатор.DQ-200 7 ст. только на 1,4 бензин и 1,6 дизель.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лет 5-6 назад, решил я поменять своего сеат леона на чтото на автомате, и уж очень мне нравился вольксваген сс, а так как сервис у сеата и вв одинаков, я решил обратится к сервисантам за помощью в подборе данного сабжа.

Когда я задал вопрос начальнику сервиса какой мне искать, ответом меня очень удивили:

Ищите механику, так как робот ломается и сделать нихера не можем, летит сцепление и мехатроник (могу ошибиться в названиях), ну или автомат обычный, но это редкость.

После этого, я пару дней подумал и купил мазду, о чем не пожалел ни одного раза, тем более когда попал в аварию.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лет 5-6 назад, решил я поменять своего сеат леона на чтото на автомате, и уж очень мне нравился вольксваген сс, а так как сервис у сеата и вв одинаков, я решил обратится к сервисантам за помощью в подборе данного сабжа.

Когда я задал вопрос начальнику сервиса какой мне искать, ответом меня очень удивили:

Ищите механику, так как робот ломается и сделать нихера не можем, летит сцепление и мехатроник (могу ошибиться в названиях), ну или автомат обычный, но это редкость.

После этого, я пару дней подумал и купил мазду, о чем не пожалел ни одного раза, тем более когда попал в аварию.

Первые ДСГ были ломучие. Сейчас полечили. У меня обычний гидротрансформатор. Минусы: после 100 к.км лучше не покупать, если не меняли масло могли убить. Расход больше чем у дсг, переключение дольше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На Фольцвагені Поло, з мотором 1.4 і 7 швидкісним автоматом, коробка живе до 200 тисяч кілометрів (і то при дуже акуратному водінні).

Потім ремонт через офіціальний сервіс в районі 2 тисяч доларів і 3 тижні очікування.

Машина після цього взагалі ніяка. Дьоргається. Порекомендували в довісок хіба що замінити мехатронік. Хоча чесно сказали, що при діагностиці ніяких відхилень не виявили.

Сказали зразу - більше нічого зробити не можуть.

 

Але ... із хоч якось позитивного. Витрата по трасі впала майже в 2 рази.

До цього нижче 8 літрів ніколи не опускалась, а зараз чуть вище пяти.

 

Враховуючи те, що озвучені моделі машин є набагато важчі за Поло, то і життя автоматів там буде менше.

 

До цього мав Форд Експловер. Там автомат загнувся після 350 тисяч ... але йому ніколи не робили заміну масла з промивкою.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Первые ДСГ были ломучие. Сейчас полечили. У меня обычний гидротрансформатор. Минусы: после 100 к.км лучше не покупать, если не меняли масло могли убить. Расход больше чем у дсг, переключение дольше.

 

так что лучше ? dq250 или гидротрансформатор ?

Змінено користувачем igorrius
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так что лучше ? dsg 250 или гидротрансформатор ?

 

У меня в поле зрения 4 машины из США на гидротрансформаторе. Мощность 170 -180 л.с. Пробег 120-140 тыс. Км. Пробег нормальный.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так что лучше ? dq250 или гидротрансформатор ?

 

dq250 - быстрее переключение, меньше расход топлива.

гидротрансформатор - больше ресурс, дешевле в обслуживании/ремонте.

 

Плюсы одного, это минусы второго - дальше решать по предпочтению.

 

З.Ы. Ну и робот не сильно любит пробки, чаще замена "сцепления", а цена там не маленькая.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я извиняюсь за глупый вопрос, но где на джетте искать шильдик с данными по модели установленной трансмисии на автомобиль и литраж двигателя ?

 

attachment_4__500.jpgi.gif

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я извиняюсь за глупый вопрос, но где на джетте искать шильдик с данными по модели установленной трансмисии на автомобиль и литраж двигателя ?

 

Смотреть комплектацию по вин коду.

Еще в багажнике, возле запаски, должна быть бумажка с кодами.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смотреть комплектацию по вин коду.

Еще в багажнике, возле запаски, должна быть бумажка с кодами.

 

как по вин коду проверить комплектацию ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как по вин коду проверить комплектацию ?

 

Когда-то здесь смотрел, вроде адекватно все показывало

carinfo.kiev.ua/vin

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сначала определитесь. Америка биток с честным пробегом или европа со скрученным? Из Европы будут ДСГ в основном.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сначала определитесь. Америка биток с честным пробегом или европа со скрученным? Из Европы будут ДСГ в основном.

 

Так автор теми ще з першого повідомлення вказав що бажає автівку до 12 тисяч долярів. Це виключно брухт з сполучених штатів який не підлягає відновленню (там). Тому нема чого обирати. Там не продають автівки ані з механікою, ані роботи. Все має гідротрансформаторні коробки.

 

Европейські Б8 та джети мають значно вищу ціну в Україні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так автор теми ще з першого повідомлення вказав що бажає автівку до 12 тисяч долярів. Це виключно брухт з сполучених штатів який не підлягає відновленню (там). Тому нема чого обирати. Там не продають автівки ані з механікою, ані роботи. Все має гідротрансформаторні коробки.

 

Европейські Б8 та джети мають значно вищу ціну в Україні.

пока ориентируемся на джету 1,8 или 2л бензин,из сша ,с гидротрансформаторной коробкой , цены от 8к

дизель 2 литра естестаенно , дороже стоит .

Планируется установка ГБО на бензиновую джету

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пока ориентируемся на джету 1,8 или 2л бензин,из сша ,с гидротрансформаторной коробкой , цены от 8к

дизель 2 литра естестаенно , дороже стоит .

Планируется установка ГБО на бензиновую джету

Дійсно шо дизель дорожчій, бо в сполучених штатах їх ніколи не було, тому і в брухті таке не продають. Дизель та вагон то виключно з Европи, тому ціна від 18-20 за автівку з пробігом в 120-180-250 тисяч.

 

До того ж, автівки з сполучених штатів від фольксвагена то трохи змінений кузов старого седану Б-6, на платформі PQ46 , на відміну від европейського на новій платформі MQB з усіма новаціями та недоліками.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так автор теми ще з першого повідомлення вказав що бажає автівку до 12 тисяч долярів. Це виключно брухт з сполучених штатів який не підлягає відновленню (там). Тому нема чого обирати. Там не продають автівки ані з механікою, ані роботи. Все має гідротрансформаторні коробки.

 

Европейські Б8 та джети мають значно вищу ціну в Україні.

От вы любите понты поколотить!

Сфоткать фольц соседа?

Лялька, было бито крыло, фара, бампер.

Коробка на мешалке, он консерватор, спецом такую искал, обошлась в 10-ку с ремонтом.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дійсно шо дизель дорожчій, бо в сполучених штатах їх ніколи не було, тому і в брухті таке не продають. Дизель та вагон то виключно з Европи, тому ціна від 18-20 за автівку з пробігом в 120-180-250 тисяч.

 

До того ж, автівки з сполучених штатів від фольксвагена то трохи змінений кузов старого седану Б-6, на платформі PQ46 , на відміну від европейського на новій платформі MQB з усіма новаціями та недоліками.

Дизель у штатах до 15 року навалом. Потім дізельгейт. Універсалів валом. Правда ціни піднялись. Треба брати щось непопулярне, типу Додж Жорні аналог Fiat Frimont.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От вы любите понты поколотить!

Сфоткать фольц соседа?

Лялька, было бито крыло, фара, бампер.

Коробка на мешалке, он консерватор, спецом такую искал, обошлась в 10-ку с ремонтом.

 

 

То може й VIN-код дасте того фолькса щоб реально було видно те крило?

В сусідній гілці давали посилання як подивитись на те "крило".

 

Дизель у штатах до 15 року навалом. Потім дізельгейт. Універсалів валом. Правда ціни піднялись. Треба брати щось непопулярне, типу Додж Жорні аналог Fiat Frimont.

Вибачте. Я був не в курсі що фольксваген пасат та джети ще й доджами жорнями називали. Тим більш що в америці продавали універсали цих моделей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То може й VIN-код дасте того фолькса щоб реально було видно те крило?...

Одразу після того як ви покажете свої квартири та будинки у інших країнах. )

Хоча навіщо, я ж вам вірю на слово, а ви чомусь вважаєте, що вас усі навколо дурять.

Не важко жити?

 

В сусідній гілці давали посилання як подивитись на те "крило".

Де? бо самому цікаво

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачте. Я був не в курсі що фольксваген пасат та джети ще й доджами жорнями називали. Тим більш що в америці продавали універсали цих моделей.

Для тих хто в танку. Фольксваген дорого. Треба брати щось малопопулярне.

Як говорив мій викладач-філософ "Хто не зрозумів-той не зрозуміє".

711400193_.thumb.JPG.8504b199538c126057fa422c934038d2.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Когда-то здесь смотрел, вроде адекватно все показывало

carinfo.kiev.ua/vin

 

что то у меня не получилось ничего проверить.

 

на шильдике внизу єто и есть этот винкод ? ( иконка без превью, но кликабельна )

 

attachment_15__500.jpgi.gif

 

Добавлено через 4 минуты

Дійсно шо дизель дорожчій, бо в сполучених штатах їх ніколи не було, тому і в брухті таке не продають. Дизель та вагон то виключно з Европи, тому ціна від 18-20 за автівку з пробігом в 120-180-250 тисяч.

 

вот auto.ria.com/auto_volkswagen_jetta_27694774.html

 

но нет смысла переплачивать 4 к долларов за дизель, если можно взять бензо и установить ГБО ( газ )

 

Добавлено через 2 минуты

До того ж, автівки з сполучених штатів від фольксвагена то трохи змінений кузов старого седану Б-6, на платформі PQ46 , на відміну від европейського на новій платформі MQB з усіма новаціями та недоліками.

а какую трансмиссию имеют европейские автомобили ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

Де? бо самому цікаво

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=5154738&postcount=600

 

Для тих хто в танку. Фольксваген дорого. Треба брати щось малопопулярне.

Як говорив мій викладач-філософ "Хто не зрозумів-той не зрозуміє".

Автор теми про це мабуть не знав, та започаткував її саме про фольксваген расат та джету.

Не всі такі розумні як ви.

но нет смысла переплачивать 4 к долларов за дизель, если можно взять бензо и установить ГБО ( газ )

 

Добавлено через 2 минуты

 

а какую трансмиссию имеют европейские автомобили ?

 

Кожен обирає те, що довподоби. Хтось вважає шо є сенс купувати дизель, хтось не бачить в цьому сенсу.

В Европі автівки здебільш на роботі та невелика кількість з механічною. Дуже обмежена кількість з гідротрансформатором (це стосується фольксвагена).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Европі автівки здебільш на роботі та невелика кількість з механічною. Дуже обмежена кількість з гідротрансформатором

то есть бензиновая джетта из США с гидротрансформатором- оптимальный выбор

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то есть бензиновая джетта из США с гидротрансформатором- оптимальный выбор
Як на кого.

Я розглядав можливість придбання автівки зі сполучених штатів, але для себе вирішив що придбання котика в мішечку немає сенсу.

Радив би перед купівлею відремонтованої автівки подивитися що саме було пошкоджене, або купувати самостійно автівку, з незначними пошкодженнями. Тільки такі автівки задарма і там не продають.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...