Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ворота - Horman чи Doorhan ?

cruel

Рекомендовані повідомлення

потрібно ворота секційні в гараж - висота 240 х ширина 270-300. Horman чи Dооrhan, Dооrhan - виробництво росія?

автоматику на розпашні вїздні ворота, схиляюся до підземної типу came frog - так як мало місця, ворота між двома парканами.

також шукаю контакти адекватних майстрів у львові.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

потрібно ворота секційні в гараж - висота 240 х ширина 270-300. Horman чи Dооrhan, Dооrhan - виробництво росія?

автоматику на розпашні вїздні ворота, схиляюся до підземної типу came frog - так як мало місця, ворота між двома парканами.

також шукаю контакти адекватних майстрів у львові.

 

Hormann или Doorhan - это как Bentley или лада калина...

 

Обратите еще внимание на Алютех - лучшее соотношение цена-качество.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

потрібно ворота секційні в гараж - висота 240 х ширина 270-300. Horman чи Dооrhan, Dооrhan - виробництво росія?

автоматику на розпашні вїздні ворота, схиляюся до підземної типу came frog - так як мало місця, ворота між двома парканами.

також шукаю контакти адекватних майстрів у львові.

 

Если проем еще не готов запросите у львовских коллег стандартные размеры ворот Хёрманн.

Почему Frog? Нужен большой угол открывания автоматики? Подземный привод требует тщательной подготовки и ценник в три раза выше, чем линейная автоматика.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если проем еще не готов запросите у львовских коллег стандартные размеры ворот Хёрманн.

Якщо можна контакти у Львові по воротах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось мені крім Герасима у Львові нічого на думку не спадає.

 

Прочитав назву теми - думав що жарт першого квітня.

Вибір між суперякістю та супергів-ом має бути не дуже складним.

І тут навіть не враховуючи підорашевського виробника - дурхан погані ворота.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось мені крім Герасима у Львові нічого на думку не спадає.

 

Прочитав назву теми - думав що жарт першого квітня.

Вибір між суперякістю та супергів-ом має бути не дуже складним.

І тут навіть не враховуючи підорашевського виробника - дурхан погані ворота.

 

Почему же, "Техно Симс", у них в офисе шикарная выставка...

 

Добавлено через 43 секунды

Если проем еще не готов запросите у львовских коллег стандартные размеры ворот Хёрманн.

Якщо можна контакти у Львові по воротах.

 

И от меня ссылочка;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

потрібно ворота секційні в гараж - висота 240 х ширина 270-300. Horman чи Dооrhan, Dооrhan - виробництво росія?

автоматику на розпашні вїздні ворота, схиляюся до підземної типу came frog - так як мало місця, ворота між двома парканами.

також шукаю контакти адекватних майстрів у львові.

 

Завітайте в наш салон воріт у Львові - вас чекає - широкий ассортимент та гарні ціни. Звичайно спец ціна для форумчан:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...

знайшов тему, купив хьорман. нажаль у льові немає нормальних фірм по воротам

Герасима з його даг примою дуже не рекомендую., жахливе ставлення до клієнтів, ворота зразу після монтажу скрипіли звонив періодично і майстри їхали то в понеділок, то в середу, то на наступний тиждень... їхали так з пів року, якщо не більше - поки я не звернувся до хьорман україна в києві...

 

техно сімс - якось дивно в них формується ціна, що на ворота, що на ролокасети (з недавнього - сімс мені рахували алютех по ціні х2 - ніж ідентичні в інший компанії яка є офіційним представником того самого алютеха, і це вже зі знижкою - бо я чекав якщо не помиляюся порядка 3х тижнів на комерційну пропозицію від сімс)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Доброго дня. Вибираю секційні ворота в гараж. розміри проєма 2,4h*2,7/

над перемичкою 18см.

Хто щось може сказати про продукцію Дорхан, плюси -мінуси..

Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо не бентежить виробник з підоРасії - купуйте.

Треба ж за цей пофігізм якось карати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо не бентежить виробник з підоРасії - купуйте.

Треба ж за цей пофігізм якось карати.

 

Ну що ви Віктор! Тепер вони виробляються в Чехії під керівництвом Михайла Кісільова.Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо не бентежить виробник з підоРасії - купуйте.

Треба ж за цей пофігізм якось карати.

 

Я питаю не про виробника а про якість, те що в нас 30% товару з підоРасії мені теж неподобається але це проблема має бути чиновників які піз...ть і не каються

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я питаю не про виробника а про якість, те що в нас 30% товару з підоРасії мені теж неподобається але це проблема має бути чиновників які піз...ть і не каються

Вони дешевші за інші виробники які е на ринку. А дешева продукція,дешево і працює.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
Я питаю не про виробника а про якість, те що в нас 30% товару з підоРасії мені теж неподобається але це проблема має бути чиновників які піз...ть і не каються

 

 

Стоит обратить на качественные европейские ворота Ryterna которые доступны в любом городе Украины.

 

 

___________________________________________________________________________________________

AISS GROUP - Ворота I Автоматика I Двери I Роллеты Производитель ворот в Украине aiss.com.ua

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

потрібно ворота секційні в гараж - висота 240 х ширина 270-300. Horman чи Dооrhan, Dооrhan - виробництво росія?

автоматику на розпашні вїздні ворота, схиляюся до підземної типу came frog - так як мало місця, ворота між двома парканами.

також шукаю контакти адекватних майстрів у львові.

 

Якщо питання ще актуальне, гляньте на секційні ворота польського виробника Wisniowski. Офіційний представник у Львові, компанія Польські брами. Сучасні технічні рішення та висока якість Вам забезпечена. Проводимо встановлення та обслуговування.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...