Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как пережить развод?

Gala999

Рекомендовані повідомлення

Я с вас балдю. Представляю, если б про то, кто лучшие повара, портные, ученые, композиторы и шахматисты здесь сказал мужик :)

 

Ха, пусть попробуют, вы же нас знаете :D

 

У меня просто муж подружки тащится от готовки, не наш, правда, француз. Он аж порхает по кухне и напевает себе что-то тихо под нос. Готовит реально изумительно. А мы пьем винцо, нарезаем продукты. Те, что доверит, обычно это только зелень :) И пока они не купили посудомойку, честно потом мыли посуду :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ха, пусть попробуют, вы же нас знаете :D

 

У меня просто муж подружки тащится от готовки, не наш, правда, француз. Он аж порхает по кухне и напевает себе что-то тихо под нос. Готовит реально изумительно. А мы пьем винцо, нарезаем продукты. Те, что доверит, обычно это только зелень :) И пока они не купили посудомойку, честно потом мыли посуду :)

Где бы себе такого мужа или сына найти, чтобы порхали на кухне.

Мои мужчины решили, что "мама очень вкусно готовит" и зловживають моей любовью к ним.

А я не люблю готовить.........:o

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мои мужчины решили, что "мама очень вкусно готовит" и зловживають моей любовью к ним.

 

Я ж говорю, мужики умные! :D

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цей чолов‘яга сам не здатен приготувати борщ?

Будь-який чолов"яга здатен і борщ приготувати, і секса собі знайти. Мова ж про інше - про ролі, які склалися і закладені в людей мільйонами років еволюції. А не те, що пропагують останні сто років. Ну не можуть сто років перебити те, що закладалося сотнями тисяч чи мільйонами років. Або ж це призводить до дуже серйозних психічних розладів. І нафіга воно треба?

Я не про секс. Хай буде.
Оце Ваше "хай буде" - як оддолженіє, їйбо... Ніколи не розумів таких речей щодо сексу. Так само, як і тупість про просити секс (один мій товариш був просто шокований, коли я довів до його відома, що жоден нормальний чоловік ніколи не буде просити секса в жінки - для нього це було нормою в стосунках) чи дякувати за секс.

 

Выход один - договор.

Дорогий друже bambino... Ну от як Ви собі уявляєте договір з жінкою? Як? Коли мені моя дружина, а вона у мене, повірте, найкраща з усіх, з ким я мав інтимні стосунки, а на інтимні стосунки у мене кастинг був своєрідний (в т.ч. і по розумовому розвитку, і по морально-етичних якостях) і далеко не кожна проходила :D, так от навіть вона, після скількох років шлюбу, пари дітей і т.д... мені заявила: "Я той договір виконувати відмовляюся, бо він мене ущємляє"... І що тут робити?

Так а інші ще гірші в цьому плані.

Договір з жінкою, не підписаний і завірений належним чином, з автоматичними санкціями за порушення та гарантійною заставою - фікція і самообман.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Где бы себе такого мужа или сына найти, чтобы порхали на кухне.

Мои мужчины решили, что "мама очень вкусно готовит" и зловживають моей любовью к ним.

А я не люблю готовить.........:o

 

Ну хоть знают как найти правильный подход к маме :)

 

Я, сказать, что люблю, то нет, а домашних кормить как ни крути надо :) Если под настроение готовить, то я понимаю, удовольствие. А вот эта вечная вахта на кухне :(

 

Но в последнее время хожу иногда в кулинарную школу на мастер классы. И чувствую, что заходит все больше и больше :) Сварганить по быстрому, например, домашние равиоли на ужин, что раньше для меня высшим пилотажем и излишней возней на кухне. Пока нравится, что - о, могу. Но, блин, не каждый день :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но, блин, не каждый день

Аби Ви знали, як мені багато чого не хочеться робити кожного дня...

Але роблю і не нию, що таке важке життя, завжди оце робити, каторга. Життя - воно не лише свято кожен день. А сімейне життя - то взагалі щоденна праця.

Просто якщо Ви не можете змінити якісь обставини - змініть своє ставлення до них. Не розглядайте приготування їжі як щоденну вахту, розглядайте як фітнес там який :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну хоть знают как найти правильный подход к маме :)

 

Я, сказать, что люблю, то нет, а домашних кормить как ни крути надо :) Если под настроение готовить, то я понимаю, удовольствие. А вот эта вечная вахта на кухне :(

 

Но в последнее время хожу иногда в кулинарную школу на мастер классы. И чувствую, что заходит все больше и больше :) Сварганить по быстрому, например, домашние равиоли на ужин, что раньше для меня высшим пилотажем и излишней возней на кухне. Пока нравится, что - о, могу. Но, блин, не каждый день :)

 

Я про «каждый день и писала». У сына вариант «вчерашний борщ» не катит совсем. К счастью, муж всеяден. А сейчас, он на диете. Вот это квест...:fool:

Спасает поесть в ресторане. Но, мы с мужем как-то прожили в отеле шесть месяцев. Поэтому, рестораны тоже не очень любим.

Выход один - теща.

Правда, bambino?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Аби Ви знали, як мені багато чого не хочеться робити кожного дня...

Але роблю і не нию, що таке важке життя, завжди оце робити, каторга. Життя - воно не лише свято кожен день. А сімейне життя - то взагалі щоденна праця.

Просто якщо Ви не можете змінити якісь обставини - змініть своє ставлення до них. Не розглядайте приготування їжі як щоденну вахту, розглядайте як фітнес там який :D

 

Дякую за доречну пораду :D Навіть не можу уявити, що ви таке робите, чого не роблю я :D

 

Добавлено через 3 минуты

Я про «каждый день и писала». У сына вариант «вчерашний борщ» не катит совсем. К счастью, муж всеяден. А сейчас, он на диете. Вот это квест...:fool:

Спасает поесть в ресторане. Но, мы с мужем как-то прожили в отеле шесть месяцев. Поэтому, рестораны тоже не очень любим.

Выход один - теща.

Правда, bambino?

 

Мда, у меня слову богу, можно было наготовить много 2-3 раза в неделю и нахваливали, а не носом крутили :) Сейчас малая столуется в основном у бабушки, потому что та отвечает за нее до вечера. А готовлю в удовольствие только ужины. Утренняя каша на считается, там нечего делать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навіть не можу уявити, що ви таке робите, чого не роблю я

Ну, от саме сьогодні докопував яму під осіннє листя - не палити ж його, та і пожива для дерева буде. Під 3 метри діаметра. Так вже писав, що навіть цю просту роботу не можу довірити місцевим - напартачать. Як можна напартачити, копаючи яму з чіткими інструкціями - для мене загадка.

А ще сьогодні дерева саджав з дітьми. І виносив судове рішення щодо зворотнього обміну Лего і повернення попереднього статусу :D Підібрав малих зі школи, провів виховну розмову матом з одним ушльопком, якого в дитинстві, скоріш за все, навмисно роняли на бетонну підлогу. Попередив одного персонажа 30-32 років, щоб взагалі не балакав до моїх дітей, поки не навчиться нормально балакати зі своїми. Ну і так далі... Якось не дуже уявляю, щоб моя дружина то всьо робила, чесно кажучи.

А, ну і ранкова кава - то теж на мені.

 

Добавлено через 6 минут

В идеале, она хранит очаг, он охотится.

Но, жизни так не получается.

Чому ж? Нормальний чоловік - буде полювати, куди він дінеться... Якщо хоче очаг, звісно :D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, от саме сьогодні докопував яму під осіннє листя - не палити ж його, та і пожива для дерева буде.

А тепер, уявіть, що так в обід та на вечерю.:D і кожен день.

Я вчора та сьогодні, прибирала ділянку. Приводила до ладу рослини, складала та перекладала все, що мені не так лежить. Отримала масу задоволення.

Але, якби я так розважалася щодня, то вже би продала будинок. :D

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас (женщин) осеннее обострение ? Вы что СГОВОРИЛИСЬ ВСЕ ? Куда катится этот мир? В доме- бардак, у соседей в округе- та же фигня...:) На форум зашел 1 раз за 3 недели- ...И та тебе откопали динозавра...:o. Причем все тут как тут....боры-в только не хватает.....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас (женщин) осеннее обострение ? Вы что СГОВОРИЛИСЬ ВСЕ ? Куда катится этот мир? В доме- бардак, у соседей в округе- та же фигня...:) На форум зашел 1 раз за 3 недели- ...И та тебе откопали динозавра...:o. Причем все тут как тут....боры-в только не хватает.....

 

Єто еще у кого тут обострение?!

Кто капслоком кричит?:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если он настоящий охотник,то борщ готовить не будет. Некогда ему. И незчем. А если согласен готовить, то уже не совсем мужик.

Таки борщ мужчина не должен готовить, если он не повар.

Но вот мяяяяско, да на мангале...

Хотите сказать, что у барышень лучше получится? )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Таки борщ мужчина не должен готовить, если он не повар.

Но вот мяяяяско, да на мангале...

Хотите сказать, что у барышень лучше получится? )))

 

Ну бабье! Когда им готовить впадлу, они с другой стороны заходят :D

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Меня в этом контексте интересуют не мужские обязанности, а права женщины.

 

І тут згадується старовинний анекдот про труси та хрестик :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
Повторюсь. Врач в женской консультации сказала моей беременной жене дословно следующее: " Если не хочешь растить ребенка сама, муж должен быть всегда накормлен и оттрахан". :D

 

У врача явно ограниченный подход к нормальным и полноценным отношениям. Если мужик только ради этого только домой и приходит, то это очень сильно печально. И по факту ему подходит любая кто трахаеться и не готовит паршивый борщ. Кароче врачу лучше врачевать без "умных" мыслей.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

для мужиков.как пережить развод: пробухать как минимум вподряд дня три. потом каждые выходные пол года. Все,если белка не схватила и печень не развалилась-вы спасены. Сразу завезти новую бабу, хотя бы ,чтобы трахать ее. а дальше гляди и жизнь наладится)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

для мужиков.как пережить развод: пробухать как минимум вподряд дня три. потом каждые выходные пол года. Все,если белка не схватила и печень не развалилась-вы спасены. Сразу завезти новую бабу, хотя бы ,чтобы трахать ее. а дальше гляди и жизнь наладится)

 

Я в шоке:(

Бухать с горя или от радости?

На кой хрен новая если только сдіхался от старой?

Жизнь и без баби наладиться,к бабке не ходи :)

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я в шоке:(

Бухать с горя или от радости?

На кой хрен новая если только сдіхался от старой?

Жизнь и без баби наладиться,к бабке не ходи :)

 

Только помнится мне, он на одиночество жаловался, надоели мимолетные связи, нет того кайфа от них. Хочется стабильности, чтобы тебя дома кто-то ждал, кому-то ты был нужен. А такие до сих пор не встречаются на пути. Ну и толку хорохориться, если иногда истина проскальзывает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я в шоке:(

Бухать с горя или от радости?

На кой хрен новая если только сдіхался от старой?

Жизнь и без баби наладиться,к бабке не ходи :)

 

сначала от радости, потом от горя:lol:

чтобы не деградировать и гормоны вырабатывались правильно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сначала от радости, потом от горя:lol:

чтобы не деградировать и гормоны вырабатывались правильно

 

"А ещё я ею ем " :-)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сначала от радости, потом от горя:lol:

чтобы не деградировать и гормоны вырабатывались правильно

 

Коллега,чтобы правильно вырабатывались гормоны жрать и пить все подряд низя.Тут либо эйфория либо диета :)

Все зависит от состояния в котором вы вышли из брака,депресняк или :

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...