Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Заземление лифтовой шахты

Tair

Рекомендовані повідомлення

Напишите результат, дальше будем решать.

 

Добрый день. Измерил сопротивление между шахтой и трубой канализации. В общем не хватило разрешения моего прибора, при измерении на значении 2000К показатели росли до 1500, потом уходило за пределы шкалы. Прозвонка также показала что есть связь. Измерение напряжения показало небольшой ток.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Связь есть, но не та, что должна быть. кОм точно не должно быть.

 

А что это может значить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день. Измерил сопротивление между шахтой и трубой канализации. В общем не хватило разрешения моего прибора, при измерении на значении 2000К показатели росли до 1500, потом уходило за пределы шкалы. Прозвонка также показала что есть связь. Измерение напряжения показало небольшой ток.

 

Канализационная труба не подходит для таких замеров, чугунные трубы (могут быть участки из пластика) не имеют на стыках надежной металлосвязи.

Проверьте между трубой отопления, ГВС или ХВС, правда там тоже могут присутвовать пластиковые вставки.

 

Добавлено через 1 минуту

А что это может значить?

 

Канализационная труба не пригодна для таких замеров :oops:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Канализационная труба не подходит для таких замеров, чугунные трубы (могут быть участки из пластика) не имеют на стыках надежной металлосвязи.

Проверьте между трубой отопления, ГВС или ХВС, правда там тоже могут присутвовать пластиковые вставки.

 

Добавлено через 1 минуту

 

 

Канализационная труба не пригодна для таких замеров :oops:

 

Я уже было начал грешить на тестер. Попробую на трубу водопровода замерять, знаю, что вроде стояки не меняли на пластик.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Связь есть, но не та, что должна быть. кОм точно не должно быть.

 

Да какая же это металлосвязь, если допустимое Rиз кабеля 0,5МОм.

Может кто то не понимает что все металлоконструкции здания должны быть обварены в единый проводник. Если сказать др. словами, то выполнена система уравнивания потенциалов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Копайте глубже, с таким сопротивлением ее нет априори.

 

Почему вольтметр показывает напряжение?

 

Добавлено через 1 минуту

Да какая же это металлосвязь, если допустимое Rиз кабеля 0,5МОм.

Может кто то не понимает что все металлоконструкции здания должны быть обварены в единый проводник. Если сказать др. словами, то выполнена система уравнивания потенциалов.

 

СУП точно нет, дом старый 50х годов. Там все печально в плане коммуникаций

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот это и есть разница потенциалов.

 

Если я правильно понял, то алгоритм действий выглядит так:

 

1. Измеряем сопротивление заземления лифтовой шахты

2. Если оно больше 30 Ом, делаем новое заземление

3. Установка СУП и подключение к ней всех металлических частей здания

4. Монтаж электрощита с заземлением по схеме TN-C-S

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если я правильно понял, то алгоритм действий выглядит так:

 

1. Измеряем сопротивление заземления лифтовой шахты

2. Если оно больше 30 Ом, делаем новое заземление

3. Установка СУП и подключение к ней всех металлических частей здания

4. Монтаж электрощита с заземлением по схеме TN-C-S

 

Я просто нагадую що Вам декылька раз казали треба робити проект.

А в вашому алгоритмы цього нема.

 

До алгоритма додайте:

0. Замовити проект в профільній\ліцензованій організації\пректє бюро.

 

1. Виконати роботи по влаштуванню контура заземлення - згідно проекту, або акту обстеження контура заземлення.

 

Ваша шахта\конструкції то що відноситься до (інші провідні частини).

 

Далі читайте дуже уважно.

 

 

Заземлювачі

1.7.115 Як природні заземлювачі можна використовувати:

 

металеві і залізобетонні конструкції будівлі і споруди, які перебувають у контакті з землею, у тому числі залізобетонні фундаменти в неагресивних, слабоагресивних і середньоагресивних середовищах;

 

підземні частини залізобетонних і металевих опор повітряних ліній електропередавання, у тому числі фундаменти опор, за відсутності гідроізоляції залізобетону полімерними матеріалами;

 

свинцеві оболонки кабелів, прокладених у землі. Оболонки кабелів можуть бути єдиними заземлювачами за кількості кабелів, не меншої ніж два. Алюмінієві оболонки кабелів використовувати як заземлювачі не допускається;

 

металеві трубопроводи, прокладені в землі (див. також 1.7.116);

 

інші провідні частини, які є придатними для цілей заземлення і не можуть бути навіть тимчасово демонтовані (повністю або частково) без відома персоналу, який експлуатує електроустановку (обсадні труби бурових свердловин, металеві шпунти гідротехнічних споруд, закладні частини затворів тощо);

 

заземлювачі опор повітряних ліній електропередавання, з'єднані з заземлювальним пристроєм електроустановки за допомогою грозозахисного троса, якщо трос не ізольовано від опор лінії;

 

заземлювачі опор повітряних ліній електропередавання напругою до 1 кВ, з'єднані PEN-провідником із заземлювальним пристроєм джерела живлення за кількості ліній, не меншої ніж дві;

 

рейки магістральних неелектрифікованих залізниць і під'їзних колій за наявності перемичок між рейками.

1.7.116 Не допускається використовувати як природні заземлювачі трубопроводи горючих рідин, горючих або вибухонебезпечних газів і сумішей. Не слід також використовувати як природні заземлювачі труби каналізації, центрального опалення та комунального водопроводу. Проте ці вимоги не виключають необхідності приєднання цих трубопроводів і труб в електроустановках напругою до 1 кВ до основної системи зрівнювання потенціалів. Не слід також використовувати як природні заземлювачі залізобетонні конструкції будівель і споруд з попередньо напруженою арматурою, проте це обмеження не поширюється на опори повітряних ліній електропередавання і опорні конструкції відкритих розподільних пристроїв.

 

Можливість використання природних заземлювачів за умовою густини струму, який протікає по них, необхідність зварювання арматурних стержнів залізобетонних фундаментів і конструкцій, приварювання анкерних болтів до арматурних стержнів залізобетонних фундаментів, а також можливість використання фундаментів у сильноагресивних середовищах повинні визначатися розрахунками.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я просто нагадую що Вам декылька раз казали треба робити проект.

А в вашому алгоритмы цього нема.

 

До алгоритма додайте:

0. Замовити проект в профільній\ліцензованій організації\пректє бюро.

 

1. Виконати роботи по влаштуванню контура заземлення - згідно проекту, або акту обстеження контура заземлення.

 

Ваша шахта\конструкції то що відноситься до (інші провідні частини).

 

 

По вопросу проекта — я не абсолютно не против проекта как может показаться, но реальность она немного другая.

 

В свое время занимался бизнесом связанным с телекоммуникациями. Так вот мы столкнулись со следующей проблемой: нам необходимо было запитать домовые распределительные щиты — те ящики, которые стоят сейчас в каждом доме на чердаке или в подвале, из которых вы получаете высокосоростной интернет. Хотели все сделать по уму и по закону, я не сторонник технологии из "говна и палок". Естественно нужен проект. Естественно надо обратиться к специалистам с лицензией.

Не буду описывать все детали наших мытарств, но такого ДЕБИЛИЗМА я не встречал нигде. Что нам только не лепетали "лицензионные специалисты", первый проект который нам сделали, даже я не спец в этой области обнаружил ошибки, одни сказали, что узаконить это все будет от полмиллиона долларов! и прочий бред.

В итоге потратив кучу времени и денег плюнули на все эти проекты и поставили ящики по черному. Так они и стоят до сих пор и счастливо работают без всяких проектов. Более того, вы удивитесь, но фактически так работало большинство провайдеров в Киеве 10 лет назад.

 

Поэтому, я не против проекта, но порой бывает проще разобраться и сделать самому, а те же замеры и второе мнение заказать у нескольких экспертов.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По вопросу проекта — я не абсолютно не против проекта как может показаться, но реальность она немного другая.

 

Поэтому, я не против проекта, но порой бывает проще разобраться и сделать самому, а те же замеры и второе мнение заказать у нескольких экспертов.

 

Зробити самому - це найкраще рішення (тоді і вся відповідальність ляже на вас), але зараз таке дуже рідко буває. Здебільшого керівники\відповідальні особи або користувачі - намагаються перекласти відповідальність на когось, і як я кажу робити це буде "ХТОСЬ" а відповідати відповідно "ХТОСЬКА".

Якось так.

 

Запевняю - краще самого ніхто не зробить прі відповідній кваліфікації\знаннях\вміннях. Бажання вам і натхнення.

Обовьязково зробіть малюнок\ескіз\схему того що буде реалізовано - хай лишиться для нащадків. (ото і буде проектом)

 

 

:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зробити самому - це найкраще рішення (тоді і вся відповідальність ляже на вас), але зараз таке дуже рідко буває. Здебільшого керівники\відповідальні особи або користувачі - намагаються перекласти відповідальність на когось, і як я кажу робити це буде "ХТОСЬ" а відповідати відповідно "ХТОСЬКА".

Якось так.

 

Запевняю - краще самого ніхто не зробить прі відповідній кваліфікації\знаннях\вміннях. Бажання вам і натхнення.

Обовьязково зробіть малюнок\ескіз\схему того що буде реалізовано - хай лишиться для нащадків. (ото і буде проектом)

 

 

:flag1:

 

Схема с ответственностью работает в странах с адекватной судебной системой. Увы, мы не входим в данную категорию стран(( Поэтому, только разобраться самому (причем не важно в чем, будь то стройка или обследование у врача) и заказать у адекватного исполнителя под чутким персональным контролем:). Схемы и чертежи всегда делаю :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...