Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Віконний блок над дверима в міжкімнатній перегородці.

lesha4ever

Рекомендовані повідомлення

Добрий день.

 

Хочу встановити одразу над дверима у ванну кімнату глухий віконний блок (60мм, однокамерний склопакет). Ідея така, так як коридор не має жодного вікна, то хочу отртимувати світло з ванної кімнату у коридор другого поверху через вікно у міжкімнатній перегородці.

 

Спочатку думав взагалі не класти перемичку над дверним проємом. Викласти дві стіни по бокам, і на них поставити віконний блок 1850*470. Але заглибившись в моменти встановки дверної коробки, облицювання і тд зрозумів, що без перемички не обійтися.

 

Планую таки залити 1850мм (ширина) * 50мм (висота) * 120 мм (глибина) перемичку з арматурою всередині.

 

Так як зверху вже не далеко до стелі (гіпсова підшивка мансарди), то перемичку не дуже хочеться робити вище 50мм.

 

Питання:

 

1) Чи вистачить 50мм перемички для встановлення дверної коробки і віконного блоку?

 

2) Чи нормальне примикання віконної рами через 10мм монтажної піни, напряму до гіпсової стелі? Може якісь закладні треба, чи взагалі що думаєте про данну конструкцію,

 

3) Дверний проем потрібно завузити з 900ии до 800мм. Як краще це зробити? Зараз докласти газоблоком чи пізніше гіпсокартоном і профілями перед монтажем коробки? В інеті повно способів, і важко зрозуміти який краще.

 

Дякую.

door_2floor_vanna.thumb.png.311dabb45eb825faa5e43761b70d8863.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. 50 мм для залізобетону якось несерйозно, я би радив швелер кинути, якщо не хочете збільшувати товщину.

2. 10 мм піни нормально.

3. Я би радив газоблок, зайві пустоти користі не принесуть.

ІМХО.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. 50 мм для залізобетону якось несерйозно, я би радив швелер кинути, якщо не хочете збільшувати товщину.

2. 10 мм піни нормально.

3. Я би радив газоблок, зайві пустоти користі не принесуть.

ІМХО.

 

1) Ну можна там 6-7см зробити... просто кожен сантиметр перемички краде світловий проєм в склі. В принципі навантаження там тіки від віконного блоку, скіки там тієї ваги і піна буде розпирати з обох боків. Я думаю що три арматурини 8мм посередині 50мм балки повинно бути достатнім.

 

2) Чудово

 

3) Ну наскіки я розумію, то туди нічого дюбилитись не буде, адже дверна коробка ставиться в распорт + монтажна піна. Але так як в мене все одно зара будуть кладочні роботи, то думаю вже логічніше і закінчити цеглою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...