Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

качество продуктов питания

igorrius

Рекомендовані повідомлення

Це нерафінований коричневий...

 

Понял. Я просто иного в своей сахарнице давно не видел и точно знаю что он дороже....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да вы гурман )))

 

Про масла серьезно писала. Льняное наши предки использовали, очень полезное, особенно для эластичности .

 

Можна подумати у них був вибір :oops: Тоді льон і коноплі масово вирощували для виробництва одягу. Привозна оливкова мабуть як золото коштувала. Та і з чим їх було вживати? Продуктовий асортимент був також обмеженим.

 

Добавлено через 10 минут

Сподіваюсь безглютенове? А то ж не дай бог....

 

А чим глютен поганий? Лише у 1%людей алергія на нього, і саме для них це критично. Решта про глютен вперше почула з етикеток на продуктах, і дивувалась чому цього глютену виробник не доклав. може замінив соєю чи крохмалом? :unknown:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можна подумати у них був вибір :oops: Тоді льон і коноплі масово вирощували для виробництва одягу. Привозна оливкова мабуть як золото коштувала. Та і з чим їх було вживати? Продуктовий асортимент був також обмеженим.

 

Он просто совсем другим был. И многие блюда сейчас не помнят и не готовят. Было бы масло, а применение нашли бы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чим глютен поганий? Лише у 1%людей алергія на нього, і саме для них це критично. Решта про глютен вперше почула з етикеток на продуктах, і дивувалась чому цього глютену виробник не доклав. може замінив соєю чи крохмалом? :unknown:

То був жарт :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мабуть ця:

Олія оливкова Aro Помас 5л

5 л

330.90грн

то вона справжня?

 

купили ? на ней производитель указан ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на ней производитель указан ?

Бренд Aro

Виробник: МЕTRO Cash&Carry

Об'єм

5 л

Країна

Італія

Термін зберігання

18 місяців

Температура зберігання

5...15

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сообщение от Vitalik Xm

мабуть ця:

Олія оливкова Aro Помас 5л

5 л

330.90грн

то вона справжня?

Канешна справжня, даже не сомневайтесь! :)

 

Вчера как раз покупал на салатики

Вот цены в Сильпо

 

1e1d929aa7c2.jpg

 

В прошлый раз брал вот ту чёрную пляшку, но вкус не впечатлил, сейчас взял эту подешевле

 

d50ee03a881c.jpg

 

Еще не пробовал, скажу вечером

 

А вот цена на Помас ))

 

ba9c9ec7ed1a.jpg

 

Ну, и сразу на олию, купил вот эту, Стожар, он по 83 и кукурузку, та зараза вообще по сто с чем-то, но вкусная.

Лично мне вкуснее чем оливковая.

 

177c41edf46a.jpg

 

Добавлено через 25 минут

Не витримав, спробував

 

e25c7ddd522b.jpg

 

Таки ота чорна пляшка була дорожче але краще на смак.

Проте, хлюпнув кукурудзяної і нікакого сравнєнія! :grin:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бренд Aro

Виробник: МЕTRO Cash&Carry

Об'єм

5 л

Країна

Італія

Термін зберігання

18 місяців

Температура зберігання

5...15

 

то есть реальный производитель не указан ?

я бы воздержался от закупки продукта непонятного производства

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є причина і наші виробники можуть собі це дозволити, так як за рік соняшникова олія в світі виросла в ціні на 50%, а враховуючи, що ми одні з лідерів в світі за експортом олії і цей експорт в 10 разів переважає внутрішній обєм продажів в Україні, виробникам глибоко все одно чи на експорт продати олію по цій ціні чи на внутрішній ринок...

Кому не подобається , вже дійсно перейшли на оливкову, яка хоч і дорожча, але різниця зменшилася.....

1 л української соняшникової 70...і 1 л італійської оливкової dececco 180....якщо її не пити, то на 3-4 тижні 100 грн різниці за зовсім інше масло досить виправдані

 

Я ж і кажу, що місцеві жлоби і з своїх три шкури злуплять, тому будемо "годувати" виробників оливкової.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ж і кажу, що місцеві жлоби і з своїх три шкури злуплять, тому будемо "годувати" виробників оливкової.

 

ага. і плитку по 100 грн не хочуть вкладати чомусь:evil:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і плитку по 100 грн не хочуть вкладати чомусь

Та ващє. За плитку деруть три шкіри, за олію деруть три шкіри, замість цукру якийсь порошок продають. А уж арматура скільки коштує - так вапщє.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ага. і плитку по 100 грн не хочуть вкладати чомусь:evil:

 

Ви якість вкладання плитки по 100 грн. бачили? Я скористався послугами нашого форумчанина, так не дешево, але якість і підхід до роботи того вартий.

Я вже писав в темі про ЗП, що на сьогодні на ринку праці інженеру пропонують 10-12 тис грн, а вантажнику 13 тис грн ще й годують, при тому що відповідальності у вантажника 0.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на ринку праці інженеру пропонують 10-12 тис грн, а вантажнику 13 тис грн ще й годують, при тому що відповідальності у вантажника 0.

І ви вважаєте це нормальним? Ні, я не про те, що вантажнику 13К замало. Я про те, що 12К інженеру - це смішно. А потім роботодавці сльози ллють - не показуйте робітникам оголошень про працевлаштування за кордоном!!! Ви ж знищуєте український бізнес!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ж і кажу, що місцеві жлоби і з своїх три шкури злуплять, тому будемо "годувати" виробників оливкової.

 

Я соромлюсь спитати:" а ви працюєте за тарілку супу, як взагалі оцінюєте вартість вашої роботи, в яку суму?"

 

Добавлено через 3 минуты

на сьогодні на ринку праці інженеру пропонують 10-12 тис грн, а .

 

Напевне якого " інженера "потребують, такий на 12 тисяч і відгукнеться.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви якість вкладання плитки по 100 грн. бачили? Я скористався послугами нашого форумчанина, так не дешево, але якість і підхід до роботи того вартий.

Я вже писав в темі про ЗП, що на сьогодні на ринку праці інженеру пропонують 10-12 тис грн, а вантажнику 13 тис грн ще й годують, при тому що відповідальності у вантажника 0.

 

Це букв сарказм. Ціна така, яку диктує ринок. Не думаю що раптом в сегменті олії в когось рентабельність в рази більше ніж на цукрі, яйцях і т.д. так само як і в будівельних роботах.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я соромлюсь спитати:" а ви працюєте за тарілку супу, як взагалі оцінюєте вартість вашої роботи, в яку суму?"

 

Добавлено через 3 минуты

 

 

Напевне якого " інженера "потребують, такий на 12 тисяч і відгукнеться.

 

За канапку з чорним кав'яром:lol:

Так ті вакансії місяцями висять, нема вже дурних.

Давайте краще за продукти.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це букв сарказм. Ціна така, яку диктує ринок. Не думаю що раптом в сегменті олії в когось рентабельність в рази більше ніж на цукрі, яйцях і т.д. так само як і в будівельних роботах.

 

Строительные работы и продукты питания- совсем разные области. И там и там рынок диктует, конечно. Но вы не встретите на определенный продукт цену , отличающуюся в разы. На рынке строительных услуг- сплошь и рядом. Элементарно бойлер повесить - могут за 600 грн и за 1700 грн при абсолютно одинаковом качестве. Бутылку масла Олейна 1л вы же не найдете за 200 грн. Коридор цен гораздо уже 55-70 грн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Жена просила купить йогурта и молока внучке и тут я уж очень внимательно смотрю на даты.

йогурты все оказались «акционными», такое не беру, а с молоком вообще непонятка! (

7F4D8E8A-10AF-4226-AE7C-66E7BC746DAC.jpeg
 

если на всей продукции производителя формат даты набит одинаково то почему на этих бутылках он другой? ((

Ответ очевиден.

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Kirill_Dnepr сказал:

15 июля дата производства.

Молочко из будущего 🤣

 

рядом написано "вжити до"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ноунейм? А не ноунейм як виглядає

Там є всі контакти, щодо мобільного то зараз 99% контор сидять на мобільних лиш прямі номери покупляли, не показник загалом

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повторюсь, на всей продукции производителя формат даты набит одинаково, что на кефире, что на ряженке, снизу вверх,

а на этих другой левый шрифт и в другом формате.

имею полное основание считать дату перебитой.

Слишком часто покупая молоко получаю упрек, что оно свернулось.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Kirill_Dnepr сказал:

Я такое не покупаю, какое то ноу-нейм фермерское господарство с мобильным телефоном на атикетке, потому не вчитывался😜

 

Кстати, я знаю откуда, я там охочусь, прямо на их полях и могу сказать, хозяйство очень серьёзное.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 09.06.2021 в 15:00, EvgR сказал:

Бутылку масла Олейна 1л вы же не найдете за 200 грн. Коридор цен гораздо уже 55-70 грн.

Ось таке зустрів сьогодні в новинах

"  Цены на подсолнечное масло в чешском супермаркете составляют около 30 крон, что по нынешнему курсу равно 35 грн. В тоже время в украинском магазине продукцию аналогичного производителя продают за 65 грн"

dengi.ua/finance/4968732-ukrainskoe-podsolnechnoe-maslo-v-chekhii-prodayut-v-dva-raza-deshevle-foto

Змінено користувачем ШуRik
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так украинскому производителию и ритейлеру ж надо еще заработать. Причем заработать нормально, в разах, а не процентах. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нагадало продуктові кризи за тимошенко як за її премєрства саботували риги і іже з ними, а вона билась від безсилля

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...