Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сергей 84 - отопление, ТП, гор./хол. вода

KTS

Рекомендовані повідомлення

Сергію 84, вы дуже ввічлива та порядна людина:good:.

Навіть ту ціну яку погодили по монтажу. Ви, перерахувати та в кінці робіт повернули залишок коштів:o, я був трішки вражений. Це неочікувано було для мене, адже я, як думаю і більшість замовників не перевіряли б з "рулеткою" скільки прокладено труби та скільки якиг фітингів встановлено.

Ви навіть "заморочилися" та допомогли купити певне обладнання дешевше чим я міг знайти. Хоча вас би не повинно було б торбувати якщо б замовник сам купив би дорожче. Цеж замовника кошти.

А ви не тільки думаєте про кінцевий результат всієї змонтовано "системи", але й переживаєте щоб замовник не переплачував за непотрібне, та сідказуєте що та як краще або варто зробити, а що буде лише зайві витрати.

Сергей_84, ви не виконавець робіт, а ніби знайомий родич:).

Приїхали незнайомі люди, а в кінці прощатись не хотілось ніби родичі далекі завітали та знову їдуть.

  • Лайк 13
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Дякую, Володя за таку високу оцінку мені та моїм хлопцям.

Від співробітництва з вами теж залишились найприємніші враження. Все чітко, зрозуміло та максимально коректно.

Ще більше вражень було від вашого підходу до будівництва, збавляйте свої вимоги до витривалості будинку та швидше вселяйтесь.

Зустрінемось на наступному етапі. Бажаю щоб до нього ви дійшли якогомога швидше і щоб на всіх наступних етепах вас не підводили підрядники.

 

Добавлено через 14 минут

[

Навіть ту ціну яку погодили по монтажу. Ви, перерахувати та в кінці робіт повернули залишок коштів:o, я був трішки вражений. Це неочікувано було для мене.

 

Нічого дивного,як на мене, в попередніх оплатах ви дали більше коштів , ніж реально вийшло за звітом. Не придумувати ж байки, що я їх на щось витратив чи по ходу збільшувати розцінки аби підрівняти суму...

Своє ми заробили, а чужого не треба)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Сергей - настоящий мастер своего дела.

 

 

Один из немногих людей, которому можно полностью доверять, начиная от выбранных материалов и и заканчивая финансами и качеством проводимых работ.

 

Все отопление по дому, сантехнику, установку твердотопливного, а затем и электро котла смог доверить только ему, о чем ни капли не жалею.

 

 

Спасибо Вам за ваш труд, терпение, желание помочь, старание и результат, которым мы остались очень довольны.

 

Смело рекомендую Сергея, как настоящего профессионала и замечательного человека.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

Пройшло пів року, і настав час другого плану робіт(топочна).

Все відбувалось як і в минулий раз (чітко, зрозуміло, якісно та добросовістно).

Знову дивує:unknown: (вже в друге) як вам вдається до початку робіт робити досить точний розрахунок по специфікації та загальній сумі.

Це дуже приємне відчуття. Адже перед початком робіт хочеться знати скільки все буде коштувати, та після закінчення робіт (я вважаю що кожен замовник як і я) очікує побачити ту саму сумму що була озвучена раніше.

Цей ваш кошторис (як доповнення до вашого професіоналізму) ніби вишенька на тортику- виглядає так само гарно як і смакує.

Результат вашої роботи вартий того очікування щоб отримати якісну та професійно підібрану загальну систему опалення.

 

Дякую. Нарешті в нас зявилось тепло))

 

Доповню.

Як казав про вас один досить авторитетний спеціаліст:

-"Вам повезло що ви звернулись до Сергія".

Сергію, я тепер розумію ті слова.

Ви справді чудова та порядна людина.:good:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, Володимир, за добрі слова, нехай ваша ситема довго і якісно працює.

Дякую за теплий прийом та цікаве спілкування.Сподіваюсь надалі все у вас буде проходити так само гладко і безпроблемно)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Ну вот наконец-то мне дали возможность писать в БС и я выговорюсь :) Обратились к Сергею по многочисленным отзывам форумчан и как же я была права! Без шуток, если бы все подрядчики выполняли работу на таком уровне - стройка стала бы приятным развлечением, а не убийцей нервов.

 

Смета - все четко, разложена по полочкам каждая мелочь + огромный бонус это всякие приятные скидки на комплектующие, планирование - были учтены все пожелания, все планы на будущее, это круто, когда есть закладные под будущие хотелки и система как конструктор легко дополняема, работа - я не успела заметить как в доме появилась вода, трубы канализации и отопления, даже немного жаль что так быстро - было весело:) Еще Сергей каким-то чудесным образом избавил нас с супругом от мук выбора, не нужно было выбирать среди кучи вариантов - всегда было 2-3 опции максимально взвешены по параметрам цена/качество - кстати, осознала и по достоинству оценила этот момент я не сразу, а уже на этапе дальнейшей отделки дома с другими бригадами.

 

В целом, я всегда на позитиве вспоминаю этот этап стройки, спасибо Вам за супер-мега-клиентоориентированный подход, за то что реально болеете за свою работу и за легкость в общении и юмор, иногда так сложно строить со злыми, суровыми, пусть и хорошими мастерами:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Ха, зайшов залишити позитивний відгук по роботі іншого підрядника, а тут виявляється мене вихваляють.

Дякую, Олександра за приємні слова, дякую за простоту і легкість в спілкуванні. Завжди приємно коли знаходимо з замовниками повне взаєморозуміння, тоді і робота йде швидко та легко і результат виходить чудовим.

Сподіваюсь і надалі не підведу. Роману привіт)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу высказать тоже большую благодарность Сергею, хоть и с небольшим опозданием - за инженерку в доме выполненную на отлично. Плюсую к всему выше сказанному, все четко все по делу, все прозрачно! Высокое качество работы, продуманность в мелочах, честность, терпение и самое главное легкость в общении - это те элементы которые сложили пазл работы с Сергеем в невероятное приключение (в хорошем смысле этого слова) :) Спасибо Сергей, ты настоящий профи с которым приятно иметь дело! :beer: Пруф:

001.png

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу відписати величезну подяку Сергію84 за виконану роботу по опаленню і водопідготовці. Довго писати не буду, але враження просто мегапозитивні. Починаючи з точних кошторисів і закінчуючи підбором всього і супер якісним монтажем. Було багато бригад на різних етапах будівництва, але Сергій і Мастерок це єдині бригади які доставляють неабияке задоволення від будівництва.

Показав фото котельні своєм клієнтам американцям - вони прозріли, такої якості виконання ні у кого не було і близько.

Однозначно раджу Сергія по всьому що пов"язано з вибором і монтажем води/опалення і т.д.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу высказать тоже большую благодарность Сергею, хоть и с небольшим опозданием - за инженерку в доме выполненную на отлично. Плюсую к всему выше сказанному, все четко все по делу, все прозрачно! Высокое качество работы, продуманность в мелочах, честность, терпение и самое главное легкость в общении - это те элементы которые сложили пазл работы с Сергеем в невероятное приключение (в хорошем смысле этого слова) :) Спасибо Сергей, ты настоящий профи с которым приятно иметь дело! :beer: Пруф:

]

 

Сергій дякую за добрі слова і за приємну співпрацю. На жаль дійсно трохи вимушені були зсунути строки через високу зайнятість і форс-мажори, але важливо, що результат вийшов як того і хотілось.

Гарного відпочинку , скоро продовжимо)

 

Добавлено через 8 минут

Хочу відписати величезну подяку Сергію84 за виконану роботу по опаленню і водопідготовці. Довго писати не буду, але враження просто мегапозитивні. Починаючи з точних кошторисів і закінчуючи підбором всього і супер якісним монтажем. Було багато бригад на різних етапах будівництва, але Сергій і Мастерок це єдині бригади які доставляють неабияке задоволення від будівництва.

Показав фото котельні своєм клієнтам американцям - вони прозріли, такої якості виконання ні у кого не було і близько.

Однозначно раджу Сергія по всьому що пов"язано з вибором і монтажем води/опалення і т.д.

 

 

Володя, ну що тобі можу сказати. І тобі дякую, що був на одній хвилі і завжди з посмішкою реагував на мій гумор та сарказм, в мене і хлопців залишились приємні враження.

Окреме дякую за кілометрову стрічку нашої переписки в вайбері, з якої лише половина по роботі. Дружина вже почала цікавитись що то за Володя, з яким я пізно ввечері переписуюсь з посмішкою на обличчі.)))

На жаль (чи на щастя?) всі роботи , навіть фінішні, в тебе вже виконані, сподіваюсь бачитись будемо хіба на обслуговуванні чи просто так.))

Або можеш запланувати ще якийсь будинок побудувати)

 

PPS А стосовно американців, то котельня має виглядати так, щоб не було жодного сумніву в величині сплачених гривень за сантехнічні роботи. Якщо вони є, або здається, що переплатив, значить недопрацювали.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...

Велика подяка @Сергей_84 за роботи по опаленню, водопостачанню та каналізації.

Окрема вдячність за запуск опалення перед Новим роком (подарунок на Різдво:oops:), що дозволило не перейматися за будинок під час нещодавніх морозів.

 

Чекаю продовження співпраці по дообв'язці паливної по ГВП.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нарешті прийшла черга санвузла на другому поверсі (всі попередні роботи роботи по першому поверху виконав Сергій зі своєю командою ще у 2015/16 роках)

Знову хочу подякувати Сергію за чудово виконану роботу, допомогу у виборі та придбанні сантехніки за приємними цінами.

Все, як завжди, чітко оперативно і професійно!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нарешті прийшла черга санвузла на другому поверсі (всі попередні роботи роботи по першому поверху виконав Сергій зі своєю командою ще у 2015/16 роках)

Знову хочу подякувати Сергію за чудово виконану роботу, допомогу у виборі та придбанні сантехніки за приємними цінами.

Все, як завжди, чітко оперативно і професійно!

Поважаю, дуже чемна людина і робить на совість. Як для себе. Приходив після ньго, все добре, косяків не передбачено. Навіть як ми...................

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Велика подяка @Сергей_84 за роботи по опаленню, водопостачанню та каналізації.

Окрема вдячність за запуск опалення перед Новим роком (подарунок на Різдво:oops:), що дозволило не перейматися за будинок під час нещодавніх морозів.

 

Чекаю продовження співпраці по дообв'язці паливної по ГВП.

 

Дякую за відгук, Олексій, вибачайте, що трохи затягнули, але в Новий рік таки з теплом.

В найближчий час продовжимо.

 

Добавлено через 2 минуты

Нарешті прийшла черга санвузла на другому поверсі (всі попередні роботи роботи по першому поверху виконав Сергій зі своєю командою ще у 2015/16 роках)

Знову хочу подякувати Сергію за чудово виконану роботу, допомогу у виборі та придбанні сантехніки за приємними цінами.

Все, як завжди, чітко оперативно і професійно!

 

Дякую, Сергій,всі 5 років з вами приємно було співпрацювати і я радий, що нарешті ви отримали вже повний комплекс комфорту і на 2 поверсі. Звертайтесь ще.

 

Добавлено через 1 минуту

Поважаю, дуже чемна людина і робить на совість. Як для себе. Приходив після ньго, все добре, косяків не передбачено. Навіть як ми...................

 

Дуже приємно почути схвальну оцінку від колеги. Дякую, Паша, намагємось тримати рівень і потроху навіть покращувати.:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Хочу поблагодарить Сергея за работу по компексу ОВК в моем доме. Очень доволен как процессом так и результатом сотрудничества. Отмечу точность предварительных смет, хорошие скидки на материалы, помощь в выборе оборудования, очень высокое качество монтажа. Отопление отработало 2 сезона, за это время к его работе не было вообще никаких вопросов. Морозы этой зимой показали что теплых полов уверенно хватает для отопления дома и расход топлива примерно соответствует расчетным теплопотерям.

 

Особую благодарность выражаю Сергею за совет установить пеллетник вместо ТТК, хоть это и ударило по бюджету, но комфорт теперь на голову выше. Спасибо, Сергей!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Знову я;)

 

Хочу подякувати Сергію (особисто!) за встановлення системи осмосу!

До цього було: інсталяція сантехніки, встановлення системи водоочистки і зараз -осмос.

Окрім самої системи Сергій заморочився питанням, як встановити змішувач в отвір більшого діаметру, який нам специ Franke насвердлили! Сергій-спеціаліст та Людина!

Дякую!!:flag1: ..... і РЕКОМЕНДУЮ!

0287FB21-662E-4D66-8AF4-C23801B9566F.thumb.jpeg.f61b4c5809be3745ca92cffd01415a10.jpeg

154297F9-3C52-4314-A75A-87EB309F55F5.thumb.jpeg.b682efaad5ebf885722c9acbb982f435.jpeg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пока поблагодарить не могу, но процесс в самом разгаре:lol: и пока я всем довольна, особенно скидками и отношением:beer:!!!

 

П.С. Хотя угодить мне ну очень сложно + со слов Сергея я вообще уникальная клиентка:lol:.

 

П.П.С. Задачу не маленькую поставила, 221кв. дома, теплые полы, вся сантехника, все по воде, тепловой насос ну и так по мелочи:beer:.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Скажу и я о Сергее. 

Мой проект длился около 2-х лет: теплые полы, ТН воздух-вода, вся сантехника, котельная под ключ, водоочистка, осмос и другие мелочи.

Все что сказано выше о Сергее - подтверждаю. Профессионал, отличная команда, качество и сервис на высшем уровне. Сергею можно смело отдать выбор материалов и не заморачиваться - всегда предложит варианты и сантехнику со скидкой. В ходе ведения проекта, разбитого на этапы, - расстаемся практически друзьями, как собеседник и человек - Сергей отличный парень. Это человек которому всегда можно позвонить и постоянные звонки и ответы на глупые вопросы - его не напрягут, - поможет и посоветует. Качество стоит денег, но это тот случай, когда отдаешь деньги с полной удовлетворенностью от результата.

Сергей, - адекватных тебе заказчиков и дальнейшего процветания!, не прощаемся - буду и дальше зае..ть групыми вопросами  😜и надеюсь увидимся еще не раз на плановых ТО!  

Котельная от Сергея - пример перфекционизма:

1.jpg

2.jpg

Змінено користувачем Malchish
  • Лайк 9
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...

Еще один плюсик Сергею, - гарантия не на словах а на деле. Возникла небольшая протечка, - связался с Сергеем, оперативно получил инструкцию как и чего перекрыть, - договорились о визите, приехал бесплатно устранил. Заодно и ТО сделал.
p.s. Когда производился монтаж всего оборудования, я про гарантию даже не спросил, а по факту - 2 года оказывается.👍

Змінено користувачем Malchish
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...