Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Беспредел ПриватБанка

Said

Рекомендовані повідомлення

И потом эти уникумы бегают, как угорелые и ищут где б занять, чтоб долг погасить.

Швидкогроші в помощь :) . Гулять так гулять!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Беда в том, что все последние продукты банки выдумывают таким образом, чтобы подталкивать клиента или к пользованию "бесплатным" кредитом, или держать на счету определенные суммы, превышающие средние расходы. И то и другое для банка хорошо. У привета совершенно дурацкая тема с процентами-бонусами на остаток счета, их потратить негде, но само по себе приложение удобное. У Моно процент на остатки в деньгах, поэтому держать некоторый избыток даже в некотором роде удобно, но при этом приходится постоянно кидать деньги между банками и счетами, разумеется, если доход приходит через безналичный расчет. Для пользователей налички особой разницы нет, но продвинутые банки уже давно научились таких вычислять и сортировать по рейтингам, что иногда и приводит к обидам.

 

Добавлено через 21 минуту

Можливо банк перевипустив нову і вона десь чекає у якомусь відділенні, а про це краще знати, ніж отримати дзвінок від колекторів, мовляв за цією карткою мільйонна заборгованість перед банком.

Користатись додатком не намагались? Там чітко видні всі картки - активні (на руках, видані), оформлені але неактивні (у відділенні), заблоковані, і т.ін.

При елементарному бажанні розібратись зовсім не важко, ніхто ніяку інформацію не приховує. Банку зовсім не цікаві ваши декілька навіть тисяч гривень в обмін на головняк із судовими розбірками.

Інша справа, що шахраїв купа і вони постійно видумують нові схеми та періодично "тестують" старі - інколи і вони добре спрацьовують. Зважаючи на можливі витоки даних карт, а це, зазвичай, відбувається досить регулярно, бо всі магазини пропонують за умовчанням зберегти карту, і цей бокс легко пропустити, особливо при використанні смартфона. Наявність сертифікату в наших умовах це ще не повна гарантія збереження даних, тому залишати якомога менше слідів досить важлива.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Швидкогроші в помощь :) . Гулять так гулять!

 

Айнэнэ

Я в такое не играю

 

 

Привык хомячить запас, чтоб потом амортизировать просадки доходов или резко возникшие затраты

 

 

 

Я вообще не понимаю, как можно жить без НЗ

 

Не, ну пропивать пол зарплаты сразу в день получения, а потом на хлебе и воде сидеть - это шикарная стратегия, но я такого не приемлю

 

Кредитоватьсяможео в двух случаях:

- от безысходности, когда на действительно критическую потребность негде больше взять (пиво, тёлки, айфон, турецкий пляж сюда не относятся)

- если у тебя деньги вложены в чем то прибыльном и тебе дешевле заплатить проценты за кредит, чем потерять выгоду от вложения, ну или типа перехватить немного денег при этом же раскладе до зарплаты, если зарплата во много крат перекрывает кредит

 

 

Все остальное - тупость и недальновидность

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вообще не понимаю, как можно жить без НЗ

Вот вы не понимаете. А люди швидкогрошы берут и в ус не дуют. Разные подходы.

 

Добавлено через 3 минуты

(пиво, тёлки, айфон, турецкий пляж сюда не относятся

Агащаз. Последнее время знакомые покупали смартфоны именно в кредит. Я этого не понимаю... Себе купил черзе 6 лет мабилу без кредита и что б не жалко было если вдруг чё. Да, не флагман - за пол цены от флагманов. Я мог без кредита взять и дороже - но я не привык над мабилой трястись, холить и лелеять её тоже не привык. Правда в чехол упаковал (прошлая была без чехла), чтобы камеру не зацарапать. И только из-за этого. Ибо чехлы на мобилах я тоже не люблю.

Ну а те кто купили мобилу не по карману с прицелом продать чуть позже и разбили экран - те уже много лет её ремонтируют, ибо били уже не раз. Продать за нормальные деньги нереально. Купить новую не за что.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Користатись додатком не намагались? Там чітко видні всі картки - активні (на руках, видані), оформлені але неактивні (у відділенні), заблоковані, і т.ін.

 

Можливо треба ще раз надати пояснення, якщо невзмозі зрозуміти написане раніш.

У мене закінчується строк дії картки за два тижні. Іде дзвінок з банку. Можливо, стосовно того, що банк перевипустив картку, та запрошує в якесь своє відділення за нею. Я не бажаю щоб ця картка потрапила до інших, особливо тоді, коли пропонують збільшення кредитного ліміту на 50 тисяч. Мені не потрібен кредитний ліміт, тому я зв"язався з оператором банку, вияснив що то дійсно номер, з якого банк телефонує (не шахраї, точніше законні шахраї), попросив перевірити те, що кредитний ліміт нульовийй, та попросив виключити номер телефону з рекламної розсилки "дуже потрібних" пропозицій банку. Тут написав щоб були уважнішими, бо можуть збільшити ліміт виходячи з наявності телефонного дзвінка.

 

Добавлено через 3 минуты

Я вообще не понимаю, как можно жить без НЗ

 

Тут можна подискутувати про розмір того запасу. Для когось 200 гривень прихованих велике діло, комусь на чорний день лежить півмільйона єврів та ще й мало. І обидва не розуміють одне одного.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут можна подискутувати про розмір того запасу.

 

можно дискутировать до опупения, если нет исходных данных.

 

Кто-то живет в квартире, оставшейся от бабушки, имеет зп, скажем, 20 тыс грн и у него есть НЗ. Ведь он при этом он по вечерам пьет пивасик, тупит в телек и строчит посты на форумах. Других расходов нет.

 

А кто-то строит дом, живет в арендованном жилье, имеет доход 50-100 тыс и у него нет НЗ. Зато есть кредиты. Много.

 

Кто из этих двоих правильно распоряжается ресурсами (время и деньги)?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можно дискутировать до опупения, если нет исходных данных.

 

Кто-то живет в квартире, оставшейся от бабушки, имеет зп, скажем, 20 тыс грн и у него есть НЗ. Ведь он при этом он по вечерам пьет пивасик, тупит в телек и строчит посты на форумах. Других расходов нет.

 

А кто-то строит дом, живет в арендованном жилье, имеет доход 50-100 тыс и у него нет НЗ. Зато есть кредиты. Много.

 

Кто из этих двоих правильно распоряжается ресурсами (время и деньги)?

 

Ймовірність, що другий вляпається по самі помідори вища.....

Таких було дуже багато в 2008 , потім в 2014...

Я знайомий з кількома людьми, що жили на останні при досить великих заробітках і високих витратах на життя....Думали, що так буде вічно...

...При кризі почались проблеми по всім фронтам... і будинки пішли на продаж і кредитні тачки....

 

ІмХО НЗ має покрити 1-2 роки життя без доходів щоб в разі чого був час вирішити проблеми, знайти роботу та ін.....а не рвати жопу і коси на голові...

Витрачає людина 1.5 в місяць.... 18-30 в НЗ....а не на більш круту тачку...

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут нечего спорить до опупения

 

НЗ обязан быть и точка.

За 10 лет работы взрослый человек вполне может собрать хотя бы 3-5 тысяч долларов НЗ, этого достаточно для того, чтоб пережить пол года без доходов

 

 

А вот если кто то не может себе отказать в сигаретах, пиве или лишнем понте каком то - это их личные сексуальные проблемы.

Живя в этой дыре,где регулярно трусит экономику надо иметь мозг и перестраховываться.

 

 

 

А то, что кто то там в кредит строит - пардон, эти их проблемы. Человек должен оценивать риск. Я не могу сейчас позволить себе дом новый строить - я не лезу в кредит.

И если я не вижу в перспективе 3-5 лет такой возможности - то и не полезу.

 

А имея 20-30к грн зарплаты и влезать в кредит на 50-100к $, потому что хочется построитьь- это уже проблемы хотящего.

 

Повторюсь - взрослые люди должны уметь думать.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повторюсь - взрослые люди должны уметь думать.

 

Деменция приходит с возрастом. :oops:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

проблема есть. Банк может загнать карту в минус, тут это уже обсуждали.

 

Заморозился, но не списался платеж - карта в плюсе, ты об этом не знаешь... Делаешь покупки дальше и тут оппа... Особенно часто бывает, если был за границей.

 

Я уже молчу, что по карте ФОПа баланс отстает от реальности на пару суток, а на новый год - отставал на неделю.

 

Так что

 

вообще нихрена не означает

Так це дивлячись який банк, яка карта, і як контролювати баланс - там маса варіантів. Але якщо мета не влізти в борг, або принаймні вчасно його виявити то проблем немає

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Деменция приходит с возрастом.

Такое впечатление.что "удачливые" с ней рождаются и только "газуют",совершенствуясь..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[QUOTE=Humanite;5329289]....Тут можна подискутувати про розмір того запасу. Для когось 200 гривень прихованих велике діло, комусь на чорний день лежить півмільйона єврів та ще й мало. І обидва не розуміють одне одного.[/QUOTE] Немає тут предмету для дискусії - НЗ = 6 середньомісячним витратам на життя в звичайному режимі по результатам минулого року. Не меньше. Все придумане до нас [QUOTE=MaksymS;5329280]Вот вы не понимаете. А люди швидкогрошы берут и в ус не дуют. Разные подходы. .... Последнее время знакомые покупали смартфоны именно в кредит [/QUOTE] "Если соединить невежество и кредит — вы получите очень интересные результаты." (С) - одно из знаменитых выражений Уоррена Баффета :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[QUOTE=LM;5331283]Немає тут предмету для дискусії - НЗ = 6 середньомісячним витратам на життя в звичайному режимі по результатам минулого року. Не меньше. Все придумане до нас[/QUOTE] Ну як на мене то нз повинен складати п"ятирічний запас з урахуванням зміни автівки та нормального відпочинку за кордоном двічі на рік. Ну і щоб щось відкладати на пенсію.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[QUOTE=Humanite;5331287]Ну як на мене то нз повинен складати п"ятирічний запас з урахуванням зміни автівки та нормального відпочинку за кордоном двічі на рік. Ну і щоб щось відкладати на пенсію.[/QUOTE] НЗ - це саме НЗ, а не фарфорова свинка для накопичень :) Я мав на увазі, що НЗ - це сума, що дозволить пережити якісь життєві негаразди, а не інвестиції чі заощадження для покращення існуючих умов Якщо ж полізли в НЗ для придбання нової автівки саме час згадати ще один вислів того ж Баффета - "Если вы внезапно очутились в яме, первое, что надо сделать, — это перестать копать" :oops:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[QUOTE=LM;5331289] Я мав на увазі, що НЗ - це сума, що дозволить пережити якісь життєві негаразди, а не інвестиції чі заощадження для покращення існуючих умов [/QUOTE] В Україні вже восьмий рік "життєві негаразди". Може у Київі це не так відчутно як східніше.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[QUOTE=MaksymS;5332305]Усилия вам точно понадобятся.[/QUOTE] Жодних, окрім потреби зайти у будьяке відділення та написати заяву на закриття рахунку. Звісно, рахунок закриють лише через якийсь проміжок часу, на випадок якщо ви робили якісь оплати з картки, які можуть бути виконані відстрочено в часі. І вкажете куди перерахувати кошти, що можуть бути зараховані на цей рахунок (наприлад кешбек чи повернення оплат за невиконані поставки того ж АліЕкспресу).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[quote="Humanite;5332536"]Жодних, окрім потреби зайти у будьяке відділення та написати заяву на закриття рахунку.[/quote] Заяви відділення не приймають. Електронна система миттєво ламається як тільки клієнт хоче закрити рахунок. Я це проходив двічі і рахунок досі не закритий - немає в мене часу жити в Приваті. [quote="Humanite;5332536"]Звісно, рахунок закриють лише через якийсь проміжок часу[/quote] 15 років пройшло, рахунок так і не закрився. Але я знаю людей, які успішно закривали рахунок в Приваті. Тільки коштувало це нервів й харних знайомств з людьми з корочками і лише після спілкування спеціально навчених людей з корочками з начальником відділення рахунок вдалося закрити. Я поки що на такі жертви йти не готовий.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ладно, сам две карты вывел на 0 лимит, заблокировал онлайн и просто выждал срок действия, все. Да закидывали предложениями, смс, звонками, все нах
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[QUOTE=privatnii;5332586]Так то вы карты только закрыли - а сам счет, привязанный к вашему ФИО в привате висит :)[/QUOTE] Ишо? Чипируют?:lol:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[quote="=YaSto=;5332585"]заблокировал онлайн и просто выждал срок действия, все.[/quote] Карта закончилась 15 лет назад. Действующий счет под неё до сих пор активен. [quote="=YaSto=;5332587"]Ишо? Чипируют?[/quote] Пока ниче - пока за обслуживание денег не берут. А ведь регламент может и измениться... За 3 года накопят долги по обслуживанию счета и узнаете вы об этом при попытке улететь отдохнуть из-за блокировкой исполнительной вашего выезда из-за неоплаченного обслуживания.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я бы прислушался к совету. Такой кидок легко может быть Там в договорах кажись прописано, что банк имеет право на свое усмотрение менять условия. Может другими словами, но суть та же Насчитают за ведение счета по 20 грн/месяц например и будет сюрприз лет через 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[quote="=YaSto=;5332593"]Срок карты закончен, ничего за обслуживание не подписано.[/quote] Ну-ну. У многих банков обслуживание счета по карте, срок действия которой закончился - вполне заметная сумма. Почему Приват вдруг не может решить тоже брать деньги за обслуживание таких счетов? Вдруг он решит заработать немного? И насчет не подписано - а вы вчитались в те 700 страниц регламента, о знании и понимании которого расписались когда с карточкой фотографировались? А там мноооого интересного.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[QUOTE=Мышка;5332303]Короче, надо прощаться, буду прилагать все усилия :evil:[/QUOTE] И какая сегодня надежная альтернатива?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...