Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вартість гарячої води

Titus

Рекомендовані повідомлення

Всім вітання , таке питання , підкажіть :

В будинку є газовий котел , є двозонний лічильник електрики і перспектива використання бойлера , на поточний час= де вартість гарячої води буде дешевше при використанні газу чи нічного тарифу електрики? , чи є формули що це вираховують , бо все в цьому житті мінливе і ціна на газ і вартість електрики ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нужно газ перевести в киловаты и считать что выходит дешевле. 1квт электричества или 1квт полученный из газа. Насколько я знаю в 1м3 газа =8-9квт. И КПД котла еще. Пусть в среднем 1м3 газа будет 8.5квт . Формула такая:

Ваша цена на газ с учетом транспортировки/8.5=Хгрн за 1 квт. И сравниваете с ценой электричества :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если котел уже есть, а бойлер надо купить, то он никогда не окупится

 

горячей водой от котла неочень комфортно пользоваться, особенно в душе. Я бы последовательно после котла поставил бы крошечный бойлер, литров на 10-15, для сглаживания колебаний температуры. Он стоит тыщи 3, но комфорт дороже. И если с котлом шото случится, можно экономно помыться от бойлера

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

горячей водой от котла неочень комфортно пользоваться, особенно в душе

Я другого мнения и водорозетки сделал для обычного бойлера, но не вижу смысла его покупать, совсем... Разве, что котел накроется или что-то поменяется, то купить и повесить бойлер это дело пары часов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я другого мнения и водорозетки сделал для обычного бойлера, но не вижу смысла его покупать, совсем... Разве, что котел накроется или что-то поменяется, то купить и повесить бойлер это дело пары часов.

 

сколько людей - столько и мнений. Кому как комфортно...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если изначально стоит г/котел и бойлер то конечно, а если напрямую через настенный то увольте.

Электро бойлер и только, комфорт дороже!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не зовсім зрозумів що значить настенній ? ви маєте ввиду газовий котел ?

Чому бойлер більш комфотний чим газовий котел ?

Пробую грубо порівняти прайс газ-електрика

Маємо 6грн ціна куба газу , якщо куба газу виходить 8.5Квт то ціна одного близько 0,7гривні або 70коп

Ціна елетро КВт 1грн 68 коп , якщо використовуємо нічний тариф ціна 1Квт =0,84грн

Але прорахунок зроблений без ціни транспортування і особливостей характеристик котла і враховуючи це думаю ціна десь однакова , на поточний момент

Прошу корректувати мене якщо щось в моїх розрахунках не правильно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне как-то фиолетово чем греть воду, но совсем не все равно на эти колебания давления и температуры от настенного газового двухконтурного котла.

Поставил электробойлер и все проблемы позади.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не зовсім зрозумів що значить настенній ? ви маєте ввиду газовий котел ?

Чому бойлер більш комфотний чим газовий котел ?

Пробую грубо порівняти прайс газ-електрика

Маємо 6грн ціна куба газу , якщо куба газу виходить 8.5Квт то ціна одного близько 0,7гривні або 70коп

Ціна елетро КВт 1грн 68 коп , якщо використовуємо нічний тариф ціна 1Квт =0,84грн

Але прорахунок зроблений без ціни транспортування і особливостей характеристик котла і враховуючи це думаю ціна десь однакова , на поточний момент

Прошу корректувати мене якщо щось в моїх розрахунках не правильно

 

Все зависит от того, выключаете ли вы воду, пока намыливаетесь! :lol:

Вы еще не проштудировали эту горячую тему? :shock:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне как-то фиолетово чем греть воду, но совсем не все равно на эти колебания давления и температуры от настенного газового двухконтурного котла.

Поставил электробойлер и все проблемы позади.

 

 

Тобто ваша думка все ж таки для людини що хоче мати макс комфорту краще докомплектувати сантехніку бойлером ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что мешает вам самому принять решение? Раньше же вы чем-то пользовались?

Какой сейчас стоит котел? Сколько санузлов и людей? Водопровод или скважина? Какой бюджет на бойлер?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Особисто я бойлером не користувався , в місті квартира , там газова колонка бо сталінський дім , зараз хочу макс облаштувати будинок за містом , у нас свердловина , гідроаккумулятор на 200л, тільки встановили газаовий котел Biasi 24 квт, ще не підколючений , і хочу почути людей що облаштовують побут в приватному будинку , санвузол один ,3-4 людини думаю мають проживати , а бюджет бойлера думаю 500уе буде досить
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто ваша думка все ж таки для людини що хоче мати макс комфорту краще докомплектувати сантехніку бойлером ?

Так!

А на додаток ще й редуктор тиску

Дуже не подобається коли струмінь з душу «плаває» в залежності від насосу

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Особисто я бойлером не користувався , в місті квартира , там газова колонка бо сталінський дім , зараз хочу макс облаштувати будинок за містом , у нас свердловина , гідроаккумулятор на 200л, тільки встановили газаовий котел Biasi 24 квт, ще не підколючений , і хочу почути людей що облаштовують побут в приватному будинку , санвузол один ,3-4 людини думаю мають проживати , а бюджет бойлера думаю 500уе буде досить

 

Нічний тариф +бойлер + проживання 4 людей економії не отримаєте. Малоймовірно що всі будуть користуватись санвузлом виключно з 23 до 7. Ванна і бойлер також не завжди сумісні речі, лише великий об'єм. Тут більше додатковий комфорт.

 

Для повного комфорту там ще в комплекті не вистачає генератора:lol: якщо пропаде світло, то зі свердловини не піднімете води

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пользовался и пользуюсь постоянно газовой колонкой, электро бойлером и газовым котлом. О каком комфорте идёт речь в этой ветке? Я не замечаю никакой разницы между всеми ними. Электро бойлер только могу поставить на последнее место из-за того, что в нем вода заканчивается :)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Особисто я бойлером не користувався , в місті квартира , там газова колонка бо сталінський дім , зараз хочу макс облаштувати будинок за містом , у нас свердловина , гідроаккумулятор на 200л, тільки встановили газаовий котел Biasi 24 квт, ще не підколючений , і хочу почути людей що облаштовують побут в приватному будинку , санвузол один ,3-4 людини думаю мають проживати , а бюджет бойлера думаю 500уе буде досить

Поставте на кухню маленький бойлер 25-30л, і якщо можна його ж заживити у вмивальник ванни - там часто вмикається гаряча вода на короткий час, котел смикається, мені здається бойлер буде ефективнішим.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пользовались газовой колонкой и двухконтурным котлом - просто так под душем не постоишь. Почему-то периодически вода становится то холоднее, то более горячей, даже если в это время никто не пользуется водой в другом месте. А если в процессе еще и включать/выключать воду для намыливания, то вообще никаких нервов не хватит. Может, это несовершенная система водоразведения в доме была, не знаю - жилье было съемным.

Как для меня, бойлер более удобен - позволяет принять душ примерно при одинаковой температуре и напоре воды. Мы у себя месяц попользовались колонкой и купили бойлер, колонка висит провсяквыпадок.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почему-то периодически вода становится то холоднее, то более горячей, даже если в это время никто не пользуется водой в другом месте. А если в процессе еще и включать/выключать воду для намыливания, то вообще никаких нервов не хватит

Так да, но если поставить редуктор на вводе холодной воды и не трогать смеситель, то котел с модуляцией горелки выдает стабильную температуру. Если колонка или парапетник или бойлер, то постоянно приходилось в начале пару минут настраивать смеситель - подставлять ногу и крутить, чтобы найти свои заветные 40°, а сейчас на котле выставил температуру, открыл горячую воду и никаких танцев с бубном смесителем

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поставте на кухню маленький бойлер 25-30л, і якщо можна його ж заживити у вмивальник ванни - там часто вмикається гаряча вода на короткий час, котел смикається, мені здається бойлер буде ефективнішим.

Вам так здається, це лише теорія.

Я також так подумав, заморочився, зробив, дарма.

Справа в тому, що пропускна спроможність різна і газовий теплообмінник гальмує протік води.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам так здається, це лише теорія.

Я також так подумав, заморочився, зробив, дарма.

Справа в тому, що пропускна спроможність різна і газовий теплообмінник гальмує протік води.

?

Так газовий ТО у котлі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відчутна різниця у протоку через бойлер і через нагрівач котла.

Я не знав, в результаті даремно втрачені час і гроші.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так в чому проблема? В котлі чи бойлері, поясніть бо вже лижі нагострив на бойлер, котел є.

Бойлер електричний?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бойлер електричний, на 80л, з власного досвіду такого об‘єму вистачає на сім‘ю з 4-х осіб, а на двох і поготів.

Бойлер початково був запаралелений з котлом, тобто, холодна вода йшла на котел аби бойлер лише підтримував постійний напір, але не так сталося як гадалося, як потім пояснили специ різна пропускна спроможність котла і бойлера.

Коротше, заради того щоб повісити бойлер мусив зробити прибудову, відчуваєте наскільки він зручніший! :grin:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ясно. Я вам про просо, ви мені про курей. Або чув дзвін та не чув звідки він.

 

Я казав на кухню, на кухню, поставити окремий бойлер малий на 25-30 літрів, можна під мийку варіант, і по можливості заживити від нього умивальник, лише умивальник у ванній. Бо в цих місцях часто вмикається гаряча вода на короткий час, котел смикається. А не вотетовсьо

 

Добавлено через 47 минут

Особливо відчувається коли молотить опалення, і тут так раз - хтось на кухні відкрив кран на 5 сек руки змити, тоді котел зупиняється, думає що далі, бачить що немає витрати гв, знову запускає опалення. І так разів з двадцять за вечір, і за ранок стільки ж.

А був би бойлер літрів на 25, котел би й не помічав, і об'єму для цих цілей вистачить з головою.

 

Добавлено через 18 минут

Бойлер електричний, на 80л, з власного досвіду такого об‘єму вистачає на сім‘ю з 4-х осіб, а на двох і поготів.

Бойлер початково був запаралелений з котлом, тобто, холодна вода йшла на котел аби бойлер лише підтримував постійний напір, але не так сталося як гадалося, як потім пояснили специ різна пропускна спроможність котла і бойлера.

Коротше, заради того щоб повісити бойлер мусив зробити прибудову, відчуваєте наскільки він зручніший! :grin:

У цьому випадку щоб було все гуд потрібно ставити бойлер побічного нагріву який живить газовий котел, тоді без питань. Але там ціна питання інша, і котел має бути відповідний

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...