Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Клей для плитки

Truv

Рекомендовані повідомлення

пінопласт грунтовати не треба
не пінопласт,а сутку перетягнуту клеїм і задюбелену,перед нанесенням клею.

 

 

Він для внутрішніх робіт. Пруф - сайт виробника.

тут так пише :Грунтуюча емульсія глибокопроникаюча ANSERGLOB EG 58 застосовується для внутрішніх робіт при грунтуванні сильновсмоктуючих і слабковсмоктуючих мінеральних основ: гіпсових, гіпсокартонних, цементних, цементно-вапняних та інших основ, а також для зовнішніх робіт, при грунтуванні нових основ, міцних основ, основ які не є сильновбираючими: цементних, цементно вапняних і т.і.

 

 

 

 

Вчора сказали, что в Європі на вулиці заповнення клеєм має бути не меньш 90%
не бачив накого тут написаного.

клей буде наноситись на стіну та на плитку також .

 

питав за цей клей та грунтівку чи хтось нею робить чи може робив.чи вартує брати чи всеж таки церазіт 117 та грінтівку церазіт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

питав за цей клей та грунтівку чи хтось нею робить чи може робив.чи вартує брати чи всеж таки церазіт 117 та грінтівку церазіт.

 

Щоб не платити за воду і її доставку в ваш регіон, рекомендую брати замість грунтівки брати концентрат і розбавляти його на місці. СМ117 задорогий. Альтернативи напевно що є в Вашому регіоні навіть у місцевих виробників.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб не платити за воду і її доставку в ваш регіон, рекомендую брати замість грунтівки брати концентрат і розбавляти його на місці

і що той концентрат буде ліпший за грунтівку церазіт?і ціна приємніша?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і що той концентрат буде ліпший за грунтівку церазіт?і ціна приємніша?

 

Ціна навряд чи, а от якість напевно що так. Тому що грунтовку можно розбавляти водою досить сильно, щоб вона стала дешевшою. А от концентратом як правило називають речовину з вмістом сухої речовини не менше 25%, але для кожного концентрату потрібно шукати вміст сухої речовини на упаковці, щоб і з ним не набодяжили. І знову ж таки, Ви переплачуєте за доставку води в точку продажу, за об'ємнішу і дорожчу упаковку, за технологічний процес розведення того ж концентрату водою...

 

Ось із іншого форуму www.mastergrad.com/forums/t70819-ceresit-ct17-vs-feidal-teifgrund/?order=desc

 

"Из этой темы я понял, что у грунтовки Фейдал Тифгрунт ЛФ доля сухого вещества 10% и ее можно разбавить водой 1:1 и получится грунтовка Церезит СТ17. Стало быть, в церезите СТ17 доля сухого полимера 5%. Это много, мало, оптимально? Для хорошо впитывающих поверхностей (пенобетон, газосиликат, пазогребень итд) видимо можно снизить эту долю до 2.5%, т.е. еще разбавить? И еще у грунтовок стоят разные задачи, например, грунтовка под штукатурку это одно, грунтовка под краску или под обои это другое. Как должна меняться доля сухого полимера в грунтовке в зависимости от задачи грунтования? В зависимости от других параметров?2

 

Правда, тут пропонують ще більше розбавити грунтовку :lol: що є абсолютно неприйнятним. ліпше взяти концентрат і довести долю сухої речовини до 6-7%, або до 10% для більш швидкого і якісного результату.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не пінопласт,а сутку перетягнуту клеїм і задюбелену,перед нанесенням клею.

 

Некоректно задане питання. Дюбель - після нанесення клею. Идить вчить матчасть:

 

www.quickmix.ru/fileadmin/user_upload/quick-mix/_Apps_/Sortiment/Systembrochueren/ru/Prospekt-WDVS-mit-ABC-Riemchen-RU-12S.pdf

 

www.roof-n-roll.ru/services/fasadnye-materialy/klinkernaya-plitka/montazh-klinkernoy-plitki/sistema-lobatherm/poshagovaya-instruktsiya-po-montazhu-sistemy-utepleniya-lobatherm/

 

Проведіть аналогію з нашими материалами на свій розсуд

 

Добавлено через 3 минуты

і що той концентрат буде ліпший за грунтівку церазіт?і ціна приємніша?

 

Да буде Вам відомо, що грунтівка Церезит СТ17 в Эпицентры норм, скільки не брав, але на фірмах можуть продати воду

 

Тестував концентрат АУРА жовтий. Розбодяжив з меньшою кількістю води, ніж рекомендується - гірше дешевого аналога

 

Добавлено через 11 минут

не бачив накого тут написаного.

Не тут. Мені особисто сказав продавець (представник) німецьких матеріалів, коли обговорювали деяки теми. На підлогу
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну порадьте де взяти той концентрат під клінкер на цоколь і на стіни перед кварцовою грунтовкою.

 

так як тут ,дубеля на цоколь там де плитка буде після першого слою арм.клею.

 

www.roof-n-roll.ru/services/fasadnye-materialy/klinkernaya-plitka/montazh-klinkernoy-plitki/sistema-lobatherm/poshagovaya-instruktsiya-po-montazhu-sistemy-utepleniya-lobatherm/

Змінено користувачем volusik
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну порадьте де взяти той концентрат під клінкер на цоколь і на стіни перед кварцовою грунтовкою.

 

так як тут ,дубеля на цоколь там де плитка буде після першого слою арм.клею.

 

www.roof-n-roll.ru/services/fasadnye-materialy/klinkernaya-plitka/montazh-klinkernoy-plitki/sistema-lobatherm/poshagovaya-instruktsiya-po-montazhu-sistemy-utepleniya-lobatherm/

А навіщо перед грунтовкою грунтувати?

Сьогодні читав що написано на відрі з кварцгрунтом (грунтую гараж). Якщо поверхня не міцна, пилить при проведенні рукою, то перед кварцгрунтом юзати грунт такий то. Але невже армуюча суміш настільки погана, що пилить?

 

Якщо хочете таки нанести грунт перед грунтом, то поцікавтесь який грунт рекомендує виробник кварцгрунта.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

такі клеї э у нас:

Церазіт,Полімін ,Ансерглоп,

то що порекомендуєте брати для клінкера?церазіт таки ?з того що є?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

такі клеї э у нас:

Церазіт,Полімін ,Ансерглоп,

то що порекомендуєте брати для клінкера?церазіт таки ?з того що є?

Де купуєш?

Набери мене завтра. Якщо цікаво я дізнаюсь що на Гріко є і за яку ціну зможу зробити. Маю там скидку.

Міра ще є і Сопро. Але там ціна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чи можна не програючи в якості замінити см 117 на мастер фекс чи полімін п 22

 

А хіба СМ117 - хороший клей? На мій погляд це - мінімальний клей, котрий має сенс застосовувати. Якщо на цоколь не буде підсоса вологи - стояти буде, якщо буде підсос - кілька років простоїть.

Я брав СМ17 і Quick Mix FX600

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хіба СМ117 - хороший клей? На мій погляд це - мінімальний клей, котрий має сенс застосовувати. Якщо на цоколь не буде підсоса вологи - стояти буде, якщо буде підсос - кілька років простоїть.

Я брав СМ17 і Quick Mix FX600

так я не знаю,тому і питаю.

був в епіцентрі там рекомендували Baumit Flex Uni (Баумит Флекс Уни),як він той клей?а фугу таку рекомендували в мішках фуга saumalaasti kakelfog 33

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем здрасьте!

Хочу купить сканмикс мультисупер серый, цена нравицца.

Интересуют отзывы, негативные, может кто-то пользовал его.

Поделитесь пожалуйста.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я брав СМ17 і Quick Mix FX600

нажаль у мене бюджет обмежений,до 250 грн. за 25 кг.можу дати,так треба біля 7 мішків. 30 кв.м.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нажаль у мене бюджет обмежений,до 250 грн. за 25 кг.можу дати,так треба біля 7 мішків. 30 кв.м.
Якщо клінкер рівний - піде 5-6 мішків.

Ризниця 1000-1500 грн і спокійний сон

 

Клей за 200 грн плюс латекс на 50 грн на мішок - теж непогано буде

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Клей за 200 грн плюс латекс на 50 грн на мішок - теж непогано буде

а який із того що я писав за 200 грн.?а латекс можите дати ссилку ?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо Цемфиксу у Вас нема, то цей є всюди:

prom.ua/104-kreisel-klej-dlya-plitki-elastichnyj-25-kg.html

 

латекс: ekco.uaprom.net/p674661509-adifleks-elastifikator.html

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо Цемфиксу у Вас нема, то цей є всюди:
попитаю цього клею у нас ,ьл юпск що різні мішки є того клею))

а добавки якщо давати до цього клею там пише 5 -10 л.на мішок то дуже дорого виходить.

Адифлекс-Б (1 кг) Эластификатор

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу купить сканмикс мультисупер серый, цена нравицца.
Применял для облицовки бетонного крыльца польской клинкерной плиткой лет 5 назад.Все нормально.Тогда клей был хорош.Если не помоешь сразу инструмент-завтра сделать это сложно.Клей "липучий",но все клея сканмикс имеют ощущение "песка"Клей на любителя.Понравиться не всем.Нужно приловчиться.Имхо-я бы работал им.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно додавати от нуля до вказаної кількості. Покращить

у нас знайшов 104 Kreisel по 240 грн.25 кг мішок,в неті дешевше,але купив би його та Адифлекс-Б

1 літра вистачить на 6 мішків клею?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите какой клей предпочтительней использовать для крупноформатной плитки 1200x300 (керамика,стены) и для кг 600*600 на электро тп?

На пол СМ17,аналоги? А на стены?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Простая прочность сцепления без значения сцепления после температурных нагрузок - это ниочем. Например, простая смесь цемента с песком + немного эфира целлюлозы может дать сцепление при нормальных условиях больше 1 МПа (при условии нормального сырья и быстрой работы на небольшой плитке). Поэтому, при обустройстве теплого пола, смотреть нужно именно на характеристику сцепления после температруных нагрузок. А если такой нет, то брать такой клей категорически не рекомендуется. В данном случае, я бы предпочел Т84. К тому же он дороже - значит какие-то полимеры в нем должны быть. Смущает только крупность песка 1,25 мм. Это значит, что будет жестковат клей и работать им нужно очень быстро.

 

Нужно понимать разницу между теплостойкостью (имею ввиду стойкостью к температурным перепадам) и термостойкостью (имею ввиду стойкость полимера в клее не термодеструктировать при высокой температуре). Большинство полимеров, которые используются в смесях, работают от -30 до +70. Разница в том, что некоторые будут сохранять жесткость при повышении температуры, а другие сохранять "эластичность" при низких.

В клее Siltek T-84 есть полимер, который не сгорает вплоть до 200 с копейками. Но максимально сохраняет уровень и стабильность адгезии до 150-170. Плюс, действительно, он более крупнофракционный, для того чтобы выдерживать более толстые слои - для частичного локального выравнивания поверхности камина, соответственно. Что, впрочем, не исключает его возможности применения в системах ТП. Но, кмк, Т-83 предпочтительнее.

В техописании клеёв Силтек, да и у многих других производителей, для категорий ЗК2 и пр. давно не указывается уровень адгезии для всех 4 условий эксплуатации. Наверное, чтобы не перегружать лишней информацией.

Вот данные из паспорта качества на клей Siltek T-83 на последнюю выпущенную партию (от 18.07.18):

Міцність зчеплення з основою через 28 діб, МПа, не менше

- в повітряно-сухих умовах - 1,69 (требования 0,8)

- замочування в воді - 0,95 (требования 0,5)

- заморожування-відтавання, після 50 циклів - 0,9 (требования 0,5)

- температурному впливі (+70оС) - 1,26 (требования 0,5).

У Т-84 - 1,71; 0,64; 0,56; 1,13 соответсвенно. Нужно понимать, что клей в термошкафу в первом случае 14 дней находился при температуре +70, во втором - 160-170.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...