Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Хто що скаже про AEROC Energy D200? Хочу ним утеплити будинок

sashaMO

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Скажіть будь ласка хто що думає про новий

AEROC Energy D200 / B 1.0. Хочу ним обкласти будинок, типу утеплити. Планую вибрати або 10 см а бо 15 см товщину газоблоку.

 

Виробник заявляє що дані блоки розроблені як теплоізоялційні і коефіцієнт термічоо опору складає 0,65 тоді як мінеральної вати як правило 0,45 тобто дані блоки трохи уступають мінваті і пінопласту але як для газоблоків то вони мають надвисокі теплоізоляційні властивості. Орієнтовна вага одного блоку 0,15*0,2*0,6 складає 5 кг.

 

Хто що скаже про ці нові газоблоки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давайте объединятся в поиске мнений на счет этого материала, я нахожу его удачным вариантом (пенопласт и минвата не очень нравится), пеностекло дорого.

Вот тема в которой я пытаюсь собрать мнения про пирог стены с использованием этого блока как утеплитель по кирпичу.

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=135240

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теплоизоляционные блоки из автоклавного газобетона AEROC Energy имеют ряд преимуществ перед традиционными утеплителями из пенополистирола или минераловатной плиты:

- высокая экологичность (нет деполимеризации стирола в случае пенопласта или выделения формальдегида в случае минплиты)

- долговечность (минеральная основа долговечней синтетической)

- усадка материала намного ниже альтернативных утеплителей, тем самым обеспечивается долговременная целостность фасада здания

- блоки имеют марку морозостойкости F15-25, т.е. не обязательно сразу делать их отделку

- негорючесть материала (показатели огестойкости EI выше, чем у минплиты, не говоря уже о горючем пенополистироле)

- стоимость AEROC Energy меньше, чем стоимость качественной минплиты в пересчете даже на одинаковое термическое сопротивление

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У тому то і справа що про морозостійкість нічого не вказано. Тобто з одного боку матеріал прзначений виключно для утеплення, але з іншого боку нічого не сказано як він перезимовує зими? На сайті (ссылка устарела) нічого не вказано про його морозостійкість

 

Тому і вирішив підняти цю тему, чи не надто "хороше рішення для утеплення" пропонує AEROCK. Сам думаю цими блоками обкласти хату але от шось сумніваюсь в крихкості і відсутності даних про морозостійкість

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно, а как они себя поведут в качестве утеплителся полов? Вроде прочность у них повыше чем у применяемого для этой цели ЭППС.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

відсутності даних про морозостійкість

Для теплоізоляційних бетонів вона не норму-ється/валася. Як і інші утеплювачі його поверхню слід захищати від атмосферних впливів і вживати інших заходів для забезпечення визначених умов експлуатації таких утеплювачів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так выше написали F-15-25, значит грубо говоря 15-25 циклов замерзания-размерзания...или 15-25 лет эксплуатации. Газоблок пористый материал и может абсорбировать воду (т.е. зимой будет отшелушиваться)

F 15-25 не означає 15-25 років (може бути і в два рази довше). Дивіться технологію визначення морозостійкості.

Воду абсорбувати, звичайно, буде і по логіці мав би кожен рік (зима-весна) відшаровуватись. Але це далеко не факт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Скажіть будь ласка хто що думає про новий

AEROC Energy D200 / B 1.0. Хочу ним обкласти будинок, типу утеплити. Планую вибрати або 10 см а бо 15 см товщину газоблоку.

 

Виробник заявляє що дані блоки розроблені як теплоізоялційні і коефіцієнт термічоо опору складає 0,65 тоді як мінеральної вати як правило 0,45 тобто дані блоки трохи уступають мінваті і пінопласту але як для газоблоків то вони мають надвисокі теплоізоляційні властивості. Орієнтовна вага одного блоку 0,15*0,2*0,6 складає 5 кг.

 

Хто що скаже про ці нові газоблоки?

 

Блок непоганий.Особисто тримав його в руках.Але є одне но на сайті теплоопір 0.05 ви пишете 0.065.А я маю маю тех паспорт де вказано 0.08.

Ціна на сьогоднішній день вже подорожчала.Якщо прорахувати потрібну теплопровідність згідно нових норм то такий блок для утеплення підходить товщиною неменьше 20см. при такій товщині вартість м2 утеплювача перевищує вартість інших утеплювачів в тому числі і аналога.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мене з цим блоком дещо непокоїть:

1) Чи ним можна обкласти 1,5 поверховий будинок (мансардного типу) чи витримає кладка з такого блоку (10 см або 15 см товщини)

2) Даний блок я думаю потрібно одразу штукатурити. Скільки буде коштувати поштукатурити 1 м квадратний такої стіни

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2) Даний блок я думаю потрібно одразу штукатурити. Скільки буде коштувати поштукатурити 1 м квадратний такої стіни

Суцільне вирівнювання спец. сумішшю /наприклад СТ 24 -5мм, 6,5 кг/м2/ по гладким стінам м2, - відкосам - м.п. - 20-25 грн/од. із готових риштувань. Декоративні деталі фасадів окремо по факту складності.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мене з цим блоком дещо непокоїть:

1) Чи ним можна обкласти 1,5 поверховий будинок (мансардного типу) чи витримає кладка з такого блоку (10 см або 15 см товщини)

2) Даний блок я думаю потрібно одразу штукатурити. Скільки буде коштувати поштукатурити 1 м квадратний такої стіни

Конечно можно. Блоки имеют прочность порядка 10 кгс/кв.см. Кладка кроме собственного веса никаких дополнительных нагрузок не несет. Единственное что, теплоизоляцию из блоков толщиной 100 мм рекомендуется выполнять путем приклеивания к имеющейся стене с последующей фиксацией тарельчатым дюбелем. А утепление блоками 150 мм или 200 мм выполнять как обычную кладку с перевязкой и анкеровкой к несущей стене с помощью корозионностойких закладных (4-5 шт/кв.м)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно, а как они себя поведут в качестве утеплителся полов? Вроде прочность у них повыше чем у применяемого для этой цели ЭППС.

БлокиAEROC Energy D200 можно использовать в качестве утеплителя пола с последующим обустройством бетонной стяжки.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Блок непоганий.Особисто тримав його в руках.Але є одне но на сайті теплоопір 0.05 ви пишете 0.065.А я маю маю тех паспорт де вказано 0.08.

Ціна на сьогоднішній день вже подорожчала.Якщо прорахувати потрібну теплопровідність згідно нових норм то такий блок для утеплення підходить товщиною неменьше 20см. при такій товщині вартість м2 утеплювача перевищує вартість інших утеплювачів в тому числі і аналога.

Паспорт, который вы здесь анонсируете, был ошибочно выписан при первой продаже данной продукции. Технический паспорт на блоки AEROC D200 прилагаю.Теплопроводность материала в сухом состоянии 0,05. В условиях эксплуатации с учетом влажности 4-6% по массе теплопроводность AEROC Energy составляет 0,06-0,065. Даже с учетом новой цены на наши блоки, они все равно на 60% дешевле продукции Бетоль, которую вы представляете. С учетом новых требований по теплоизоляции к наружным стенам, фасадной минплиты необходимо примерно 150 мм. С учетом меньшей стоимости за куб блоков AEROC Energy D200 в сравнении с минплитой или Бетолем, квадратный метр нашей теплоизоляции получается дешевле данных утеплителей. При том, что остальные эксплуатационные характеристики на порядок выше указанных материалов.

техпаспорт D200.pdf

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день.

Сам планирую строит однослойную стену из Aeroc Classic 400, по расчетам теплопроводности/сопротивления ее немного не хватает, но так как стены только одно из звеньев теплопотерь то решил не заморачиваться. Главное что Aeroc Classic это D500 и толщины в 40 см вполне достаточно для дома в 1.5 этажа. Утеплять не планировал.

 

Теперь немного лирики.

 

Недавно увидел что появилось такое чудо как Aeroc Energy. Понравилось его описани:D:

Навіть найтепліший конструктивно-теплоізоляційний бетонгустиною D300, не говорячи вже про холодніший D400 або D500, в одношаровому виконанні товщиною 300-375 мм не може забезпечити дані показники теплопровідності кладки.

 

 

При этом в описании, выбраного мною, Aeroc Classic ранее писали:

Теплоізоляційні характеристики зовнішніх стін, виконаних з блоків AEROC Classic 375, забезпечують нормативні вимоги по тепловому захисту будівель і не потребують додаткового утеплення для всіх температурних зон України.

 

Понятно, что продавцу верить на слово нельзя, и что расчеты подтверждают первую цитату. Но сам факт, что производитель пишет противоречущую себе информаци, как для меня, радового потребителя, не приятно! Получается для раскрутки нового товара они попустили старый - не красиво. Вот после этого закрадываются сомнения по всем тем цифрам, что указывали раньше в характеристиках, а можно ли им верить?!

 

Теперь по сути.

Если не изменю мнение строится из Aeroc Classic, то место 400 наверно есть смысл взять 375 + 100 Aeroc Energy в таком случае должен вложится в нормы по теплосопротивлению.

 

Далее о том как прикрепить Aeroc Energy 100:

На плиту D200 по периметру нанести клейовий розчин.

Плиту приклеїти до несучої стіни і як наслідок зафіксувати тарілчастим любелем.

Интересно, а какой это "клейовий розчин", тоже производства Aeroc? Если так, то его не видно в перечне продукции. Одно из "ЗА" в выборе газоблока было то что он паропроницаем, если мы приклеим Aeroc Energy не получится что клей создаст барьер? Прежде чем крепить на клей нужно знать его паропроницаемось, и паропроницаемость самого Aeroc Energy.

 

Хочется чтоб пирог: Гипсовая штукатурка+Aeroc Classic 400+Aeroc Energy 100+фасадная штукатурка от Aeroc работал.

 

Меньше чем Aeroc Classic брать не хочу так как дом думаю раз в жизни буду строить, а только у него D500(если верить на слово) и очень толстую стену тоже не охота стоить, думаю такой пирог будет интересен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Паспорт, который вы здесь анонсируете, был ошибочно выписан при первой продаже данной продукции. Технический паспорт на блоки AEROC D200 прилагаю.Теплопроводность материала в сухом состоянии 0,05. В условиях эксплуатации с учетом влажности 4-6% по массе теплопроводность AEROC Energy составляет 0,06-0,065. Даже с учетом новой цены на наши блоки, они все равно на 60% дешевле продукции Бетоль, которую вы представляете. С учетом новых требований по теплоизоляции к наружным стенам, фасадной минплиты необходимо примерно 150 мм. С учетом меньшей стоимости за куб блоков AEROC Energy D200 в сравнении с минплитой или Бетолем, квадратный метр нашей теплоизоляции получается дешевле данных утеплителей. При том, что остальные эксплуатационные характеристики на порядок выше указанных материалов.

 

Технічний паспорт це документ який засвідчує характеристику даного матеріалу.І неможе виписуватись на кожну партію окремо.Якщо маєте протоколи випробувань то представте де були проведені у лабораторі

з печаткою.А що до цін то вартість бетоль не на 30% дорожча а меньше тому шо доставка матеріалу входить у вартість матеріалу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ответ для RAVEMAN

Если Вы цитируете сайт производителя, то не выдергивайте пожалуйста цитаты из контекста. Мы написали:

"Існує досить обширна категорія клієнтів, яка орієнтується на перспективу і прагне побудувати собі житло з вимогами до теплоізоляції зовнішніх стін, близькими до стандарту енергопасивності, тобто з опором теплопередачі R0 = 4,5÷5,5 м2 . оС/Вт.

Навіть найтепліший конструктивно-теплоізоляційний бетон густиною D300, не говорячи вже про холодніший D400 або D500, в одношаровому виконанні товщиною 300-375 мм не може забезпечити дані показники теплопровідності кладки."

Здесь речь идет о требованиях энергопассивности стен, которые существенно превышают нормативные требования.

А нормативные требования к наружным стенам до 01.07.2013 г предполагали сопротивление теплопередачи R=2,8, что вполне обеспечивалось нашими блоками AEROC Classic 375 (R=3,0). Поэтому мы ранее и писали, что стена из блоков AEROC Classic 375 обеспечивает нормативные требования для всех районов Украины. Где тут обман? И никто старый материал не "опускает". Просто есть разница между стандартами энергопассивного дома (они не обязательны) и энергоэффективного дома, на который как раз и распространяются нормативные требования. И раз они повысились по независящим от нас обстоятельствам, то мы и предлагаем рынку новый материал - AEROC Energy D200. Если хотите вписаться в новые нормы (R=3,3), то можете построить дом из AEROC EcoTerm 375. Он обеспечивает данные показатели по теплотехнике, а прочность у него одинакова с прочностью AEROC Classic.

Теперь ответ по сути :

Газобетон D200 приклеивается к несущей стене с помощью все того же кладочного клея AEROC. Он есть в перечне продукции. Т.к. блоки проклеиваются только по периметру блока тонкой полоской, то паропроницаемость клея малым образом влияет на паропроницаемость конструкции (площадь приклеивания минимальна). Паропроницаемость D200 (0,28) на 40% выше паропроницаемости D500 (0,2), поэтому весь пирог AEROC, включая упомянутые штукатурки, будет работать нормально.

 

Добавлено через 12 минут

Технічний паспорт це документ який засвідчує характеристику даного матеріалу.І неможе виписуватись на кожну партію окремо.Якщо маєте протоколи випробувань то представте де були проведені у лабораторі

з печаткою.А що до цін то вартість бетоль не на 30% дорожча а меньше тому шо доставка матеріалу входить у вартість матеріалу.

ФОН, откройте ДСТУ-137 и почитайте. А он гласит:

9.13 Кожна партія блоків або її частина супроводжується паспортом, у якому зазначають:

- найменування та адресу підприємства-виробника;

- номер і дату видачі паспорту;

- умовне позначення блоку;

- номер партії, дату виготовлення;

- об`єм виробів, м3;

- результати випробувань;

- штамп та підпис начальника ВТК.

А покупателю все равно - что входит в вашу стоимость, он выбирает по конечной цене. А она у AEROC Energy дешевле. Я думаю рынок расставит все на свои места.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
ФОН, откройте ДСТУ-137 и почитайте. А он гласит:

9.13 Кожна партія блоків або її частина супроводжується паспортом, у якому зазначають:

- найменування та адресу підприємства-виробника;

- номер і дату видачі паспорту;

- умовне позначення блоку;

- номер партії, дату виготовлення;

- об`єм виробів, м3;

- результати випробувань;

- штамп та підпис начальника ВТК.

А покупателю все равно - что входит в вашу стоимость, он выбирает по конечной цене. А она у AEROC Energy дешевле. Я думаю рынок расставит все на свои места.

Ну несмішіть людей.Це ваш недолік.Згідно цього ДСТУ все вірно.Ці дані вказуються на кожну партію. Але ви неможете впринципі провіряти кожну партію на теплопровідність.Тому Тех паспорт з показником неможе являтися документом який підтверджує реальну теплопровідність матеріалу.Ви повинні мати протоколи випробувань де буде вказана середня теплопровідність ваших плит.Є підозра що ви його непоказуєте бо показники теплопровідності недотягують до показників які повинні бути у ГБ з густиною Д200.А дані які ви показуєте взяті з ДСТУ 2010 на які ви і схиляєтесь.У сертифікаті чітко прописано у останньому пункті -на підставі яконо протоколу випробувань виданий цей сертифікат,і вказаний номер протокола.Якщо вам неважко то представте його для остаточного переконання у правильності даних про теплопровідність які вказані у тех паспорті.Тоді на 100% можна буде переконатиь що була допущена опечатка у паспорті.

І ще один приклад.Якщо порівняти ваш матеріал з аналогом Ютонг мультіпор у якого густина Д115 та вказана теплопровідність 0.045 .І математично провести розрахунок зпіввідношення густини до теплопровідності то ваша теплопровідність буде становити 0.078.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я от також поглядаю на ці блоки...думаю утепляти ними цоколь будинку. Також не хочу пінопласт використовувати. От тільки не знаю чи збираються вони тоньші їх випускати - 5 см, скажімо. Бо 10 см то таки забагато для мене, по геометрії не пройде.

 

А якщо будувати будинок, то думаю ідеально було б зводити стіни з 300 мм блоків і потім ще обкласти (чи одночасно класти) 100 (чи 150) мм Д200 - і буде просто супер! ІМХО Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я от також поглядаю на ці блоки...думаю утепляти ними цоколь будинку. Також не хочу пінопласт використовувати. От тільки не знаю чи збираються вони тоньші їх випускати - 5 см, скажімо. Бо 10 см то таки забагато для мене, по геометрії не пройде.

 

А якщо будувати будинок, то думаю ідеально було б зводити стіни з 300 мм блоків і потім ще обкласти (чи одночасно класти) 100 (чи 150) мм Д200 - і буде просто супер! ІМХО Ж-)

Цоколь потрібно утепляти ЕППСом або Піносклом.Дешевше вийде класти разом.Якщо ви хочете брати саме ці блоки то я радив би брати товщину 20см.Всежтаки по теплопровідності ще залишається багато питань.Або аналог Бетоль який вже випустив пробну партію Д150 і подав зразки на випробовування та сертифікацію .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цоколь потрібно утепляти ЕППСом або Піносклом.Дешевше вийде класти разом.Якщо ви хочете брати саме ці блоки то я радив би брати товщину 20см.Всежтаки по теплопровідності ще залишається багато питань.Або аналог Бетоль який вже випустив пробну партію Д150 і подав зразки на випробовування та сертифікацію .

 

20 см не вийде - там стіна звисає над цоколем всього на 8 см.Тобто 5 см оптимально. Піноскло дуже дорого (2500 гр. куб - здуріти можна), а від різного роду пінопластів я категорично відмовляюсь. Єдине де вони будуть - так це під стяжкою - там варіантів немає.

Бетоль, звичайно, хороший матеріал. Але куб його коштує майже в два рази дорожче ніж АЕРОК. А це відчутно. Не знаю чому так ціну завернули круто...що ж там у ньому таке є дорогізне...Якби зробили ціну на бетоль того ж порядку що і на аерок - то був би страшенний попит - і всі були б щасливі. Але ж де там...то ж українці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виробник заявляє що дані блоки розроблені як теплоізоялційні і коефіцієнт термічоо опору складає 0,65 тоді як мінеральної вати як правило 0,45

 

Для ваты вы 0 пропустили, так что разница - на порядок

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 см не вийде - там стіна звисає над цоколем всього на 8 см.Тобто 5 см оптимально. Піноскло дуже дорого (2500 гр. куб - здуріти можна), а від різного роду пінопластів я категорично відмовляюсь. Єдине де вони будуть - так це під стяжкою - там варіантів немає.

Бетоль, звичайно, хороший матеріал. А

 

Пересмотрите свое мнение насчет ЭППС - в цоколе это самое оно! А вот газобетон на цоколе никуда не годится (самое влагонасыщенное место).

 

Добавлено через 3 минуты

Виробник заявляє що дані блоки розроблені як теплоізоялційні і коефіцієнт термічоо опору складає 0,65 тоді як мінеральної вати як правило...

 

Производитель "хитро" пишет цифру в сухом состоянии, при нормальных же условиях этот коеффициент можно помножить на 1.5.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Неавтоклавний? :) :-B :D

Якщо порівнювати конструкційний ГБ автоклакного та неавтоклакного виробництва то незначна перевага у автоклавного дійсно є.А якщо порівнювати теплоїзоляційні плити скажімо Бетоль і Аерок д200 то вони окрім виробництва суттєво різняться складниками. Аерок містить значну кількість піска у Бетоль самий цемент.Теоретично Бетоль це чистий цементний розчин наповнений порами воздуху.І якщо при виготовлені Аероку міцність досягається зразу,то бЕТОЛЬ твердість наберає пізніше+твердість продовжує набиратися в процесі експлуатації.У аерок вона теоретично залишається в незмінному стані.

 

Добавлено через 26 минут

Бетоль, звичайно, хороший матеріал. Але куб його коштує майже в два рази дорожче ніж АЕРОК.

Звідки такі дані.Ціна аерок 660грн на виробництві.Доплюсуйте доставку.Якщо купляти у своєму регіоні то ціна буде становити орієнтовно з накруткою дилера чи магазина 800-860грн.Ціну я вписав відносно свого регіону.А якщо глянути на теплопровідність цих двох матеріалів хоча у аеок вона сумнівна через відсутність протоколів випробувань,а по розрахункових даних та деяких припущеннях у Аерок вона становить 0.078 ,Для вирівнювання однакового теплоопору у цих двох матеріалах получається що При товщині Аерок 15см бетолю достатньо 10см,Якщо розрахувати ціну1м3 по м2 при такому варіанті то Бетоль з ціною 990грн 1м3 виходить дешевше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...