Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дім в Креничах

zvolodymyr

Рекомендовані повідомлення

Запропонували (ссылка устарела)

Хочу запитати шановного товариства, чи варто розглядати цю місцевість з огляду на ТБО-5, яке розташоване поруч (ось точне розташування будинку у прикладеному малюнку) і якщо так, то за скільки його варто купувати. Підкажіть реальну ціну на Ваш погляд, за скільки б ви розглядали купівлю такого будинку? Або якщо ніколи в житті його не купили нізаякі гроші, то чому?

 

attachment.php?attachmentid=109043&d=1304757933

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Две основные проблемы - вода и запах. Воду нужно бурить как можно глубже, чтобы избежать попадания стоков в верхние горизонты, насчет запаха - многое зависит от розы ветров, но готовьтесь в сырую ветреную погоду не к самым лучшим ароматам.

Вопрос цены и стоимости дома очень индивидуален, так что... решайте сами. И еще - от трасс (Новообуховской и Одесской) Креничи достаточно далеко и дорогим там не ахти, так что дом получается вроде и рядом с городом, но по времени добираться будет не так чтобы и быстро.

 

П.С. от моего дома свалка километрах в семи по прямой, за горой - и то в эту зиму несколько раз запах "долетал". Весной и летом, тьфу-тьфу, не слышно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Свердловина вже є, за словами господаря - 60 метрів, за словами сусідів, що живуть поряд - 51 м. Доїзд мені видався нормальним та досить швидким (проїжджав поряд декілька разів спеціально понюхати повітря). Мені зараз важливо скласти ціну - за скільки його варто купувати. Попередньо торг склав 185 у.о. при умові швидкого розрахунку. Це нормально, чи ще просити скинути? Яка ціна буде хорошою?

 

Ситуація - і хочеться і колеться :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зимой к этому дому иногда бывает не проехать. Заездов из Киева два - через Креничы и мимо ТБО. На обоих путях (подъемы) зимой бывает сложно. С качеством воды проблем не будет, а вот с количеством - может. Характер грунтовых вод таков, что загрязнения от ТБО текут на север и на запад. Место очень ветренное. Запах от ТБО иногда есть летом. Дом, насколько я помню, хозяева строили для себя, а потом перестали появляться.

Причин не покупать этот дом "ни за какие деньги" не вижу. Если нравиться дом, ищи аргументы и торгуй свою цену.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Парадокс в тому, що ті, хто там живуть, говорять, що ТБО - не проблема, а всі інші тільки чують слово ТБО5, кажуть нам та Ви що, подуріли, там СВАЛКА. І дуже акцентують на цьому увагу. Сам був там вже 3 рази не смердить. Остання ціна - 165. За нюанс з зимовими дорогами дякую.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Парадокс в тому, що ті, хто там живуть, говорять, що ТБО - не проблема, а всі інші тільки чують слово ТБО5, кажуть нам та Ви що, подуріли, там СВАЛКА. І дуже акцентують на цьому увагу. Сам був там вже 3 рази не смердить. Остання ціна - 165. За нюанс з зимовими дорогами дякую.

 

не знаю, как это может не пахнуть, но визуально зрелище угнетающее

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Остання ціна - 165.

 

Забавная информация динамики цен для Бездомного :)

Стартовал с 210к. отдают за 165к.

 

Сам смотрел этот дом :) но цена отпугнула.

 

Сорри за оффтоп :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сам був там вже 3 рази не смердить.

 

Запах бывает... Прошлым летом, когда сильная жара стояла, был, и не раз :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Свердловина вже є, за словами господаря - 60 метрів, за словами сусідів, що живуть поряд - 51 м.

 

Я бы взял воду на анализы, если она заграязнена, то не брал бы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...