Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Розмір профільної труби на гаражні ворота?

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Який розмір взяти на ворота, розмір воріт 3*3,2, кожна половинка 1,5*3,2м. На каркас яку краще профільну трубу взяти?... 40*20 буде заслаба?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нормально, только стенку бери 3мм и вари так, что-бы толщиной рамы была широкая полка трубы, диагонали обязательно!
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Себе три года назад делал с 30*60 при размере ворот 2400*2400+лист 2,5мм. Получилось супер, за три года не перекоса, не проседания.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кстати, на каждой створке по три петли, и средняя не по центру, а на 600 мм от верхней, так сказать для уменьшения момента и соответственно нагрузки на верхнюю петлю.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене вже заготовлені по 4 петлі на сторону

 

потім по металу ще хочу профнастил алюмоцинку. такий, як я на огорожу брав

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По поводу диагоналей, так у меня обычная связка двумя горизонталями из той же трубы 30*60. Потом удобней будет утеплять, если что.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кстати, на каждой створке по три петли, и средняя не по центру, а на 600 мм от верхней, так сказать для уменьшения момента и соответственно нагрузки на верхнюю петлю.

 

+1. Обязательное правило для такого рода конструкций.

По поводу "...обычная связка двумя горизонталями из той же трубы...", стараюсь придерживаться правильности изготовления несущих элементов, а не желания упростить себе жизнь с отделкой, ибо чревато... ;-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Вашем случае согласен, а по сути "...потім по металу ще хочу профнастил алюмоцинку. такий, як я на огорожу брав...", толщина мах 0,5мм.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вчора зварили коробку з кутника 63 і частину каркасу самих воріт. Все класно виходить. Взяв метал 2,5 + 0,5мм профнастил. правда виходить така махіна :o
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...