Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Маленька будова Nobel (я)

Nobel

Рекомендовані повідомлення

І взагалі, якщо ти не їздиш на заробітки, не їздиш на "бляхах"...то ти не знайшов своє місце в житті...

 

Я наверное что-то пропустил в этой жизни. Это с каких пор стало престижно ездить на евробляхах ?

Да и багатых зарабитчан как-то встречать не доводилось.

 

Поэтому я думаю наоборот, ты молодец если можешь зарабатывать на жизнь тут, а не вкалывая на заводе в Польше.

  • Лайк 12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але шкода, що ніхто мене не підтримує в цих "хоббі". Чогось в суспільстві (принаймні в моєму оточенні) склалася така думка, що якщо ти живеш в селі...і не дай Бог маєш город і господарку - то ти невдаха, лох і т.д....

 

І взагалі, якщо ти не їздиш на заробітки, не їздиш на "бляхах"...то ти не знайшов своє місце в житті...

 

Тому я не маю зараз ні друзів, ні практично і знайомих....Самі по собі...

Не друзі то! Гони таких Костю з свого оточення.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТА і дружина, чесно кажучи, не особливо то все підтримує...а жаль

та вона просто в недоумЄніЇ:D. сьогодні слухає, як це важко й не прибутково, а завтра ти вже тягнеш додому нового тракторця:D.

 

Добавлено через 2 минуты

не їздиш на "бляхах".

а це щось таке безбожно цінне? я думаю, ти собі можеш позволити, просто не хочеш.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кури в вольєрі...на разі 75штук, минулого року було більше...

 

IMG_20181016_092754_500.jpgi.gif

 

IMG_20181016_092801_500.jpgi.gif

 

Ночують в теплому курнику з освітленням ))

 

Окремий басейн для водоплаваючих ))

 

IMG_20181016_092920_500.jpgi.gif

 

Блакитні Фаворити..ну дуже я їх люблю. Минулого року зі своїх інкубаторів мав їх 70штук..правда зїдали за день напевно як 3 поросят...але ))

 

Дорослий качур бита вага до 4кг...смачне мясце:beer:

 

IMG_20181016_114111_500.jpgi.gif

  • Лайк 15
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кури в вольєрі...на разі 75штук, минулого року було більше...

 

...

Как с таким хозяйством есть время для скуки и пессимизма? :)

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ночують в теплому курнику з освітленням ))

 

Окремий басейн для водоплаваючих ))

Супер! у нас люди не всі живуть в таких умовах!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому я не маю зараз ні друзів, ні практично і знайомих....Самі по собі...

(

 

Не багато й втратив. Краще бути самим, ніж з тими, хто тебе не поважає, не розуміє, не підтримує.

 

ТА і дружина, чесно кажучи, не особливо то все підтримує...а жаль :(

 

Дивись на це так: вона ще молода, багато чого не розуміє. Підросте - зміниться. )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ночують в теплому курнику з освітленням ))

 

кури ж гарячі...зимою менше +15 не падає температура...на двір виходять через маленький отвір, який закривається/відкривається в обидві сторони...і кури там шастають

 

не було б запаху від них - можна було б використовувати замість обігрівачів )))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не було б запаху від них - можна було б використовувати замість обігрівачів )))

 

:D

Кость, сейчас многие пользуются спец. порошками, которым посыпается пол в сараях с птицей (для крупных животных тоже есть). Он абсолютно безвредный, убирает лишнюю влагу и запах. Когда заходишь в сарай не вонь стоит, а приятный запах древесины. И убирать можно просто веничком (так размягчает).

 

У мое мужа родители маньяки по всякой живности. Было дело укатили на отдых более чем на месяц и мне пришлось за всем их хозяйством самой следить (муж в Донецке работал, выезжал в 7:00 и возвращался в 20:00). Тогда я и разузнала про порошки. В итоге уборка за стадом :D

кроликов (46 гол.), курями (50 гол.), гусями (20 гол.), свиньми (4 гол.) занимала всего пол-часа в неделю (можно и в месяц). Ну и на покормить примерно столько же в день.

 

Вот скажите, зачем людям у которых месячный доход около 40 тыс. грн. такое хозяйство?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А яка площа вольєра для такої кількості птиці ?

 

вольєр біля 40кв.м., хлік для ночівлі 10кв.м.

 

Добавлено через 1 минуту

у которых месячный доход около 40 тыс. грн. такое хозяйство?

 

ну хоббі...ну щоб не гірше ніж в сусідів..ну щоб натуральне і своє..

 

а піідстиляю або тирсу або солому...але не уявляю, як з кліток з гусями чи качками не чистити кожного ранку...там крути-не крути буде мокро після ночі...бо то така живність

 

Добавлено через 2 минуты

Ну и на покормить примерно столько же в день.

не уявляю, як за пів години то все нагодувати..хіба тупо насипати всім зерна меленого...

 

мої балувані..терті гарбузи/буряк..варене зерно, кукурудза в качанах, картопля варена..то все натираю в корморізці..потім в бетономішалку з додаванням меленого зерна/кукурудзи/соняшщника/сої...тоді на роздачу по годівницях...

 

і займає то все (особливо зранку) явно не пів години

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не уявляю, як за пів години то все нагодувати..хіба тупо насипати всім зерна меленого...

 

мої балувані..терті гарбузи/буряк..варене зерно, кукурудза в качанах, картопля варена..то все натираю в корморізці..потім в бетономішалку з додаванням меленого зерна/кукурудзи/соняшщника/сої...тоді на роздачу по годівницях...

 

Гарбузи, буряки терла + мелений комбікорм (що туди свекор намолов не можу сказати)+ сіно+ качани кукурудзи. Швиденько розсипала, воду замінила і на роботу побігла. :D Якщо нікуди не поспішаєш можна і більше біля них ходити. :beer:

 

Я ж тобі кажу, щоб не було того джвакотіння, посипати требі осушувачем підстилки (порошок такий, не дорогий). Не має запаху тоді та сухо і легко прибирати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а піідстиляю або тирсу або солому...але не уявляю, як з кліток з гусями чи качками не чистити кожного ранку...там крути-не крути буде мокро після ночі...бо то така живність

 

Добавлено через 2 минуты

 

не уявляю, як за пів години то все нагодувати..хіба тупо насипати всім зерна меленого...

 

мої балувані..терті гарбузи/буряк..варене зерно, кукурудза в качанах, картопля варена..то все натираю в корморізці..потім в бетономішалку з додаванням меленого зерна/кукурудзи/соняшщника/сої...тоді на роздачу по годівницях...

 

і займає то все (особливо зранку) явно не пів години

 

Это если кормить и убирать. А если просто пофантазировать как кормила и убирала, то пол часа в день вполне достаточно :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это если кормить и убирать. А если просто пофантазировать как кормила и убирала, то пол часа в день вполне достаточно :D

 

Вы всех по себе не равняйте. Это у вас фантазии через край.

 

______________

Костя, сейчас осушитель подстилки Микадез используют. Я тогда покупала российского производства Ультралайт по-моему, его уже у нас не продают. Немного этого порошка смешивала с опилками. Было сухо и не утоптано.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

просто я поки з ними поговорю, поки поглажу...то і час біжить ))

 

Жiнку треба гладити, а нi курочек.:D

  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жiнку треба гладити,

 

жінка вся в роботі..молодий колектив...зранку йде..я ще сплю..ввечері приїжджає..і зразу спати...так і живемо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

жінка вся в роботі..молодий колектив...зранку йде..я ще сплю..ввечері приїжджає..і зразу спати...так і живемо

 

А ты когда в дом заходишь, ничего не мешает? :rolleyes:

 

Извини :beer:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жiнку треба не гладити...

:D Да. Два раза. :D А если за целый день она "шкоду" не делала - тогда три :D.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:D Да. Два раза. :D А если за целый день она "шкоду" не делала - тогда три :D.

 

За шкоду можно и "наказать". Совсем другие ощущения. :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За шкоду можно и "наказать". Совсем другие ощущения. :D

 

:D Не. Она у него хитрая. Когда она сделает шкоду то :D:

...ввечері приїжджає..і зразу спати...

 

Как её спросоня наказать :D? Заикаться начнёт... :rolleyes: кто-то из них :D.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За шкоду можно и "наказать". Совсем другие ощущения. :D

 

Ваш любимый фильм "50 оттенков серого"?:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваш любимый фильм "50 оттенков серого"?:)

 

Допускаю, что есть девушки, которым хочется, чтобы рядом был сильный, богатый мужчина, который бы не просто любил, а обожествлял. За которым, как за каменной стеной. За которым и в огонь и в воду, и на всякие эксперименты в красной комнате. Сам фильм - средненький, второй раз не смотрела бы.

 

Я немного из другой истории. Для меня всё там слишком. :angel:

 

А почему Вас это так заинтересовало? :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

отвечу вашими словами.

 

 

Я немного из другой истории. Для меня всё там слишком. :angel:

:D

 

но иногда таки надо шлепнуть...:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...