Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Какой купить програматор для котла?

Alex_AS

Рекомендовані повідомлення

Правда котел так и не смог нагреть дом до заданных 20град(максимум было 19). Я думал, что он работает без перерыва, пока не нагреет до 20град, но он периодически выключался, но так и не нагрел.

естественно, если внутренний терммостат внутри конта отрубался на значении, +45С, то внешне котел выключается.. и ждет пока остынет темплоноситель. Поставить можете и на "4" тогда наверное разрешите теплоносителю подняться до +70С

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на вчерашних настройках получилось немного сэкономить-12м3 за сутки вместо 16 без программатора. Сегодня температуру воздуха оставил без изменений, только котел включил на 4-ку(вода около 60град).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посоветуйте програматор для Bosch Tronic Heat 3500 9 UA

 

COMPUTHERM Q7 RF или SALUS 091FL ?

 

Буду очень благодарен если подскажите как его подключить в этому котлу.

 

Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

подскажите как его подключить в этому котлу.

обычно это написано в инструкции на котел, в разделе "подключение комнатного термостата".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

COMPUTHERM Q7 RF или SALUS 091FL ?

точно SALUS 091FL чи FLRF ??

просто ви порівнюєте провідний і безпровідний терморегулятор і тут відразу жирний плюс в сторону Q7 піде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем привет. У кого какая температура в системе выставлена на котле? Я всегда ставил на минимум на 1. это приблизительно 40 град. Котел Vissman Vitopend 100, отопление стальными батареями. Вчера купил и подключил Q7 проводной-может нужно добавить температуры?

При таком режиме у меня на 90м2 был расход 16м3. В прошлом году до утепления пристройки!!! расход был 13м3. Без пристройки на 72м2 четыре года назад, расход был 10-11м3.

 

А який саме котел турбо чи димохідний? Бо якщо турбо - то 40 на подачі - це найбільш економний режим роботи котла... для газконтори :) і дуже неекономний для Вашого гаманця. оптимально для турбо від 60 на подачу. Описувати механізм і причини не буду - пошукайте, вже десь я це описав

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

точно SALUS 091FL чи FLRF ??

просто ви порівнюєте провідний і безпровідний терморегулятор і тут відразу жирний плюс в сторону Q7 піде.

 

Да, Вы правы, опечатка.

Надо беспроводной.

Котел находиться в цоколе.

Еще переживаю что Q7 из цоколя не добьет сигнал, думаю может лучше взять EUROSTER 2026 TXRX.

 

В цоколе стоит wi-fi роутер DIR-655 и на первый этаж он не пробивает, не говоря уже о втором.

Означает ли это, что COMPUTHERM Q7 RF тоже сигнала не будет на 1 и 2 этаже?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Еще переживаю что Q7 из цоколя не добьет сигнал, думаю может лучше взять EUROSTER 2026 TXRX.

 

В цоколе стоит wi-fi роутер DIR-655 и на первый этаж он не пробивает, не говоря уже о втором.

Означает ли это, что COMPUTHERM Q7 RF тоже сигнала не будет на 1 и 2 этаже?

 

мабуть потрібно брати те що є по місцю, пробувати чи дістане сигнал якщо ні то віддати назад.

Можливо в когось є досвід використання програматора по силі сигналу там не не проходить вайфай,у мене такого досвіду нема тому не можу точно дати відповідь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, Вы правы, опечатка.

Надо беспроводной.

Котел находиться в цоколе.

Еще переживаю что Q7 из цоколя не добьет сигнал, думаю может лучше взять EUROSTER 2026 TXRX.

 

В цоколе стоит wi-fi роутер DIR-655 и на первый этаж он не пробивает, не говоря уже о втором.

Означает ли это, что COMPUTHERM Q7 RF тоже сигнала не будет на 1 и 2 этаже?

Люди схаменіться!:lol: Что мешает поставить приемник в доме, а провод подвести к котлу в цоколь? Ну почему все лепят его обязательно у котла, ума не приложу?:fool:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что мешает поставить приемник в доме, а провод подвести к котлу в цоколь? Ну почему все лепят его обязательно у котла, ума не приложу?

мабуть для цього і купуй безпровідний програматор щоб не було ніяких проводів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мабуть для цього і купуй безпровідний програматор щоб не було ніяких проводів.

:lol::lol:У радіо теж дроти єє.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

важкий випадок :o

Співчуваю.

Як ви приймач до котла приєднаєте? Передавач можна ставити без дротів хоч у сусідки:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як ви приймач до котла приєднаєте?

приймач приєднується до котла за допомогою дротів, та до мережі 230В також за допомогою дротів, надіюсь ви це знаєте :) . Але якщо людина купує бездротовий програматор то надіється що це все буде коло котла і нічого нікуди не потрібно вести, тягнути, прокладати. Якщо ні тоді і сенс в бездротовому пропадає. Купуєш дротовий,тягнеш в підвалі провід де буде стояти програматор і через підлогу в будинок заводиш його.

Я вчора собі під*єднав програматор Q7RF, сам контролер підключив до котла і закрив в котлі, місце дозволяє.

Змінено користувачем Roma_Z
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вчора собі під*єднав програматор Q7, сам контролер підключив до котла і закрив в котлі, місце дозволяє.

:o :(

пс і на яку температуру і як ви його налаштували?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пс і на яку температуру і як ви його налаштували?

:lol::lol::lol: сорі не дописав Q7RF контролер приймач в котлі, програматор на стіні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сам контролер підключив до котла і закрив в котлі, місце дозволяє.

дальность радио - сильно падает.. в разы.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

приймач приєднується до котла за допомогою дротів, та до мережі 230В також за допомогою дротів, надіюсь ви це знаєте :) . Але якщо людина купує бездротовий програматор то надіється що це все буде коло котла і нічого нікуди не потрібно вести, тягнути, прокладати. Якщо ні тоді і сенс в бездротовому пропадає. Купуєш дротовий,тягнеш в підвалі провід де буде стояти програматор і через підлогу в будинок заводиш його.

Я вчора собі під*єднав програматор Q7RF, сам контролер підключив до котла і закрив в котлі, місце дозволяє.

Ну,що ж знову Співчуваю. А якщо котел у цоколі і там ві'-фі :) заважає, то де прилаштувати приймач? Ви напевно не уважно читаєте пости.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да антену можно и доточить, но там есть ещё две кнопочки авто и ручное управление.

Если что то что котелок розбирать:lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да антену можно и доточить,

неа... это вам не кусок кабеля.

такие "дотачиватели" потом гробят технику, не понимаю что такое длинна волны и почему после "дотачивания" дальность наоборот падает..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А якщо котел у цоколі і там ві'-фі заважає, то де прилаштувати приймач? Ви напевно не уважно читаєте пости.

хто кому заважає в цоколі???до чого тут вайфай??? перечитайте питання ТС і потім іншим вказуйте що і як читати.

 

ТС запитав:

В цоколе стоит wi-fi роутер DIR-655 и на первый этаж он не пробивает, не говоря уже о втором.

Означает ли это, что COMPUTHERM Q7 RF тоже сигнала не будет на 1 и 2 этаже?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хто кому заважає в цоколі???до чого тут вайфай??? перечитайте питання ТС і потім іншим вказуйте що і як читати.

 

ТС запитав:

Ну так ви і поміркуйте, що тре зробити, щоб добивав. Напевно поставити приймач У КОТЕЛ у цоколі:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

неа... это вам не кусок кабеля.

такие "дотачиватели" потом гробят технику, не понимаю что такое длинна волны и почему после "дотачивания" дальность наоборот падает..

Честно говоря я незнаю как оно там будет работать или нет,но там внутри приёмника припаян кусочек провода который выполняет роль антены.

 

К примеру у меня дома мобильный роутер,сигнал хреновый,взял кусок проволоки и накрутил спиралькой,подключил к роутеру и вуаля,сигнал намного улучшился.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дальность радио - сильно падает.. в разы.

у мене відстань 5-7м від котла до програматора, сили сигналу вистачає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...