Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Какой купить програматор для котла?

Alex_AS

Рекомендовані повідомлення

Цього року включив як похолодало, так і дві неділі сполучити не получається.

выньте батарейки надолго, если не свежие - то замените.

батарейки не текли?

Поэтому советую всем проводами подключать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

выньте батарейки надолго, если не свежие - то замените.

батарейки не текли?

Поэтому советую всем проводами подключать.

Батарейки весною були витягнуті, приймач вимкнений з розетки. Попробую витягнути батарейки на декілька днів, і куплю нові, дорогі, хоча...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я не видел ни одного глючного компютерма...

А вообще лучше берите проводный вариант. Не ленитесь проложить кабель от котла.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дві доби вимкнуті приймач і контролер. Купив нові хороші батарейки. Результат, аварія через 15хв. Більше з Ауратоном справ не хочу мати, і нікому не раджу. В приватному будинку все таки хочеться мати радіо програматор, буває треба перенести.... Напевно буду брати Q7, чи ще щось порадите...
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Результат, аварія через 15хв.

а как это видно? на экране чтото светит не то, или просто прибор виснет, или передатчик как бы работает, а приемник не реагирует??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посмотрел к q7 можно ещё розетку радиоуправляюмую для насоса тп подключить. Теперь однозначно буду брать его. Что бы и насос постоянно не крутил. Включился котёл по температуре и включился насос. Набрал температуру, все стало. А то думал насос к котловому подключать
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а как это видно? на экране чтото светит не то, или просто прибор виснет, или передатчик как бы работает, а приемник не реагирует??

На приймачі через 15хв після включення у розетку починає мигати червоно-зелений сигнал - аварія.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... буду брать его. Что бы и насос постоянно не крутил. Включился котёл по температуре и включился насос. Набрал температуру, все стало. ...

а если более предпочтительно, чтобы насос еще крутился минут 5 после выкл котла?

У меня есть идея как это сделать, на днях проверю с компютермом радио.

 

Добавлено через 38 секунд

На приймачі через 15хв після включення у розетку починає мигати червоно-зелений сигнал - аварія.

да, это лажа.... :( возможно радиосигнал очень слабый становится, и оно его не принимает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На приймачі через 15хв після включення у розетку починає мигати червоно-зелений сигнал - аварія.

Спробуйте переналаштувати новий сигнал. Він повинен код сам переписати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У менеZOOM WT401 RF от такий, купив на цей сезон, буду бачити як воно буде. Головне працює та й 800 грн не шкода.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Одного не розумію у цій шарі це повільне спрацювання термометра, пише що оновлюється інформація раз на хвилину але мені здається що велика інертність. От поставив поряд з термостатом китайский електронний термометр, відкалібрував термостат по китайцю на одному рівні 20 градусів, нагрілись батареї і китаєць показав 22 доволі швидко а термостат до 22 градусів ще чалапав пів години грів будинок поки вимкнув котел. Потім будинок вихолов, китаєць за пів дня дійшов до 19 градусів і вже пора би гріти то термостат ще показує 20 градусів і до 19 дійшло тільки до вечора, мені вже прохолодно а він гріти почав вечором. Тобто дуже повільно температура змінюється. Як ніби не електронний а спиртовий і то мені здалося що спиртовий швидше. Це у всіх так чи просто прилад г..но?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Одного не розумію у цій шарі це повільне спрацювання термометра, пише що оновлюється інформація раз на хвилину але мені здається що велика інертність.

в моих gsm термостатах меряется раз в 3 мин, и что?

просто вам неведомы все технические аспекты измерения, гистерезис знаете что такое? а временной гистерезис по температуре?

там все нормально сделано.

 

то вы в неправильном месте поставили термостат похоже.

что вы в нем накрутили? не нужно было его вообще "калибровать", не нужно трогать.

в нем же есть отверстия для воздуха снизу и сверху? в руках не держал, но на видео вроде есть.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Протестив програматор на котлі арістон, економії наякої він не дав, будинок у мене тепло довго не тримає хоча і ніби утеплений але не термос. Виставив програматор на 20 градусів цілодобово, зазор 0.5 градуса аби було більш менш комфортно і не почувалися перепади. На котлі дав температуру розігріву 65 градусів і заміряв розхід газу на добу становить 10 кубів. Потім вимкнув програматор та запустив котел на таку температуру у штатному режимі, ті самі 10 кубів. Не вдалося ніяк з програматором економити навіть тих що пишуть 20- 30% газу. Мабуть у моєму будинку ця приблуда не корисна, та й температура не така стабільна як у штатному режимі.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Протестив програматор на котлі арістон, економії наякої він не дав, будинок у мене тепло довго не тримає хоча і ніби утеплений але не термос. Виставив програматор на 20 градусів цілодобово, зазор 0.5 градуса аби було більш менш комфортно і не почувалися перепади. На котлі дав температуру розігріву 65 градусів і заміряв розхід газу на добу становить 10 кубів. Потім вимкнув програматор та запустив котел на таку температуру у штатному режимі, ті самі 10 кубів. Не вдалося ніяк з програматором економити навіть тих що пишуть 20- 30% газу. Мабуть у моєму будинку ця приблуда не корисна, та й температура не така стабільна як у штатному режимі.

:) Цікаво - дуже цікаво.

У мене провідний Computherm Q7 працює на насос опалення.

Так я в кімнаті виставив 20* і зазор 0,1* - це вдень. І комфортно в домі - включається при 19,9* а виключ при 20,1* в кімнаті.

А от на ніч з 22-00 до 6-оо я поставив 18,5* - навіщо спати при 20*?

І от за рахунок ночі (8 год) я економлю кожну ніч 3куб газу, а за місяць виходить 90куб х 8,5489 = 769грн економії.

Оце якось так. Ще б можна було і економити вдень, але я пенсіонер і вдень в домі знахожусь. А якби ходив на роботу то і за цей час можна було б зекономити. :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Протестив програматор на котлі арістон, економії наякої він не дав, будинок у мене тепло довго не тримає хоча і ніби утеплений але не термос. Виставив програматор на 20 градусів цілодобово, зазор 0.5 градуса аби було більш менш комфортно і не почувалися перепади. На котлі дав температуру розігріву 65 градусів і заміряв розхід газу на добу становить 10 кубів. Потім вимкнув програматор та запустив котел на таку температуру у штатному режимі, ті самі 10 кубів. Не вдалося ніяк з програматором економити навіть тих що пишуть 20- 30% газу.

 

програматором можна програмувати на різні режими, а не поставити оду температуру і чекати що він буде економити.

Вдень, коли нема вас дома, ставте 17-18 градусів, за годину до приходу виставте комфортну 20-21. Також вночі на пару годин скидайте температуру на декілька градусів а під ранок нагрівайте до комфортної.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем привет. У кого какая температура в системе выставлена на котле? Я всегда ставил на минимум на 1. это приблизительно 40 град. Котел Vissman Vitopend 100, отопление стальными батареями. Вчера купил и подключил Q7 проводной-может нужно добавить температуры?

При таком режиме у меня на 90м2 был расход 16м3. В прошлом году до утепления пристройки!!! расход был 13м3. Без пристройки на 72м2 четыре года назад, расход был 10-11м3.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я всегда ставил на минимум на 1. это приблизительно 40 град. Котел Vissman Vitopend 100, отопление стальными батареями. Вчера купил и подключил Q7 проводной-может нужно добавить температуры?

 

На котлі поставте ~60градусів, на програматорі потрібну вам температуру та режими, і вже він буде керувати котлом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в кімнаті виставив 20* і зазор 0,1* - це вдень. І комфортно в домі - включається при 19,9* а виключ при 20,1* в кімнаті.

з таким зазором буде частіше вмикатись. У мене 0.5 то 19.5 вмикається і 20.5 вимикається. Це ще для тіла терпимо. Проте мій ZOOM WT401 RF программатор працює без збоїв, не губить зв'язок по вайфай, за місяць жодного глюку. На ніч можливо понижу трохи температуру хоча при 19.5/20.5 мені не душно у ночі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Закончились первые сутки использования терморегулятора. Температуру теплоносителя оставлял в своем "старом режиме"-1-40град. На ночь ставил температуру воздуха 19, днем 20, зазор срабатывания заводской 0,2град. За сутки нагорело 15м3, экономия 1м3. Правда котел так и не смог нагреть дом до заданных 20град(максимум было 19). Я думал, что он работает без перерыва, пока не нагреет до 20град, но он периодически выключался, но так и не нагрел.

Сегодня включил котел на 3-оказалось 52-53град и выставил на ночь 18град, днем 19град.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

minicooper який у вас програматор???

Сам на днях буду брати собі, поки цілюся на computherm q7 rf. Но хотілось би і про інші послухати, можливо передумаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

minicooper який у вас програматор???

Сам на днях буду брати собі, поки цілюся на computherm q7 rf. Но хотілось би і про інші послухати, можливо передумаю.

 

Q7 проводной. Пока тестирую.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

температуру теплоносителя оставлял в своем "старом режиме"-1-40град.

ну попробуйте 60-65, буде рідше стартувати, швидше нагрівати але як на мене якщо комфортно подобово жити то нема там економії якщо будинок не термос.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...